Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Пуповинка ще є, а коло неі шкіра ніби трошки волога, хоча то все відносно певно, просто як не знаєш то страшніше
     
  3. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Вітторія, підгізник закочувати, щоб він не накривав пупок, і щоб був нормальний доступ повітря. обробляти антисептиком 1-2 рази на день
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Вірно. І ще хороша дезинфекція і поміч заживанню така: коли відпаде пуповина на ранку ковпачок (той, що закриває пляшку) Н2О2 і після такий ж ковпачок зеленки і закілька днів так й пупок заживе. Поради не мої, а кваліфікованого неонатолога + перевірено на дитині й не одній. Пару днів і процес заживання закінчується. Може вам згодиться.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    я не розумію, невже у пологовому не дали ніяких настанов? ніхто не приходить дивитись на дитину?
    нам радили нічого не чіпати, але не мочити, поки не відпаде пупок. підгузниками ми не користувалися. як відпаде пуповина - витирати вушною паличкою, вмоченою в материнське молоко. там може бути трохи крові, то розмочувати молоком, щоб не засихала. ніяких антисептиків, зеленок, перекисів не рекомендували.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ну напевно так і сказали-нічого не чіпати, але воеи ще такі налякані батьки :), нині трохи перелякалися з тою пуповиною, думаю, що нічого страшного там нема. А дивитися дитину ніхто не приходить, я сама здивована, вони 5ого листопада мають задзвонити і записати малу на прийом до педіатра (тут медицина дибільна)
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Про закапування молоком пупочка ще не чула. Це в Німеччині так радять?

    Зі свого досвіду: нам також в пологому ніяких настанов по догляду за пупочком не давали. Але я промивали пупочок перикисю (власне оту кров засохшу вимочувала) і замазувала зеленкою. Він у нас дуже швидко зажив. Наш кум нічого не робив і вони з тим пупком довго мордувались, бо він все ніяк не заживав. Мало до загноєння не дійшло.
    Це, напевне, тільки у нашій країні ще приходять додому дивитись. Всюди решта пацієнт їде до лікаря, а не навпаки.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    молоко після засихання є поживним середовищем для розвитку бактерій. Тому закапування очей, носиків і пупочків молоком- вкрай не бажане
    якщо у пупочній ранці є засохша кров, туди справді варто капнути краплинку перекисі, почекати поки почне пінитися і розм якшені кірочки забрати ватною паличкою. зеленкою змазується лише кільце навколо пупка і слідкується, щоб зеленка не потрапляла у середину. ( п.с. маємо у родині безпосередньо дитячу медсестру, яка працює з немовлятами, тому вимоги догляду за дитячим пупочком і зараз не змінилися)

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    ви праві. Мало того, у дусі реформ медичної галузі, які зараз постійно йдуть і кожен день щось нове придумують, у планах є запровадження такої самої системи. Якщо це впровадять, дільничні педіатри ( чи то вже сімейні) перестануть ходити на виклики та до немовлят.Прийом буде вестися лише у поліклініках
     
  9. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    мені в пологовому наголошували, що обробляти треба медичним СПИРТОМ, бо зеленка тааак все зафарбовує, що не видно, як заживає ранка...

    ---------- Додано в 03:54 ---------- Попередній допис був написаний в 03:45 ----------

     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Як правило так, але якраз до немовлят періші два тижні приходять патронажні акушерки ( на наступний день після виписки, потім на 3, 7 і 9 день, здається, вже призабула). Дитину оглядають, важать, оглядають маму, якщо гв то дивляться за правильністю прикладать. А потім вже з трьох тижнів то таки вже мама сама везе дитину до лікаря.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    до моєї сестри теж має прийти акушерка, але вже пройшов тиждень, а нікого не було :girl_nea: А як з вагою до речі? Треба мати вдома, аби важити, чи то лиш при відвідинах в педіатра?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    От, власне, я також це знаю. Тому мені дуже дивно, що в Німеччині (Almariel проживає там, якщо не помиляюсь) - країні, де медицина на дуже високому рівні радять таке.

    Я саме так мазала. Моя мама медик, то вона мене так і вчила.
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Може хай передзвонить перепитає, коли прийдуть, бо мало що, може десь інфо про сестру загубилась, чи по неуважності іі в якійсь список не внесли. Тиждень то вже досить багато.
    В нас вагу оті перші рази акушерка сама приносила, потім вже ходили коли хотіли самі важитись. Мати вагу вдома потреби не бачу.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    не закапувати, а вмокати ватну паличку і витирати там. так радять в Німеччині.
    до лікаря треба йти, але можна і знайти лікаря, який проведе перший огляд вдома (на 3-10 день після народження). але акушерка до тижня приходить щодня, або через день, якщо бачить, що батьки справляються і все ок з малюком.
    мені теж таке на форумі казали, але я просто сказала, як нам радили.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Чоловік сестри їздив взнати, чому ніхто не приходить, а виявилося, що тут не положено, акцшерка має прийти раз на протязі 6 тижнів-тільки от кому вона потрібна? Вагу дитини не перевіряв ніхто після виписки. Я тихенько прозріваю. А пуповина до речі вже вночі відпала! А ще прозріла, що манюні потрібно буде робити карту побиту,.яку і м
    и маємо-на 2 роки і далі певно теж.. А для цього іі малюсіньку треба везти в салон фоткати...
     
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    То дійсно дуже дивно. Якесь таке ставлення байдуже! Ще про таке в жодній країні не чула.
    То не так страшно, ми нашу красуню теж в пару тижнів знимкували.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    і до мене ніхто не приходив))) сама в місяць пішла
    я думаю, якщо є потреба то можна викликати лікаря чи ще хто в них там є (медсестри) щоб глянули маля (може в приватному порядку)
    щодо ваги - якщо хочеться проконтролювати, то можна позичити чи взяти напрокат
    щоб не думати куди куплену пристроювати
    потреби в тому для багатьох нема ніякої, але просто приємно бачити як маля росте і наїдає пампулі)))
    можна важитись також на дорослій вазі - вираховувати різницю між зважилась з малям на руках і зважилась сама
     
  18. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Зелений це варіант норми, так само як і трохи слизу, допоки малечу нічого не турбує. У моєї кілька раз бували зелені.
     
  20. Logos

    Logos Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    меконій ніби чорний був, виправте, якщо помиляюсь
     
  21. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    в Ані часто зелені, особливо з ночі (припускаю, через те, що вночі не особливо слідкую за годуванням, засинаю) скоріше за все, їй заднього жирного молока менше попадає
    але слідкуйте за загальним станом малечі