Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. kristina

    kristina Well-Known Member

    Дитинка сопе, хрюкає дуже голосно. Я розумію що то норма, але так в лікарні радили робити 2 рази на добу і подруги теж капали. Мені інтуіція підказує що не треба. Власне через те що після тих розчинів хочеться висмаркатись, а вона ж не може. Випчихувала дуже рідко. Турундучками ватними я сопельок чи казяок не знаходжу. В кімнаті ну як у всіх не є аж так сухо, батареї ж не палять майже, плюс провітрюємо декілька разів на день. Наразі я перестала капати.
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Якщо капаєте, то при закапуванні перевертайте "пасти коні" той слиз мав би вимитись. Можна аспіратором його забрати при потребі. Але здається, що часте забирання слизу провокує знову зволоження слизом. Бо ніс не може бути у повністю сухому стані.То ще слизова незріла.

    А взагалі, я теж за зволоження, мокрі рушники, миття підлоги, можливо якийсь тазік з водою біля місця спання. Ну, або візьміть на пробу зволожувач в когось. Думаю, ситуація зміниться в кращу сторону. То отак до 2,5 міс буває
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    70% розчином спирту закапували зранку кожного дня піпеткою і після купання. Але так добре зі всіх сторін закапати і слідкувати щоб не дуже та прищепка терлась до памперса і одягу. Нам відпав на 8 день.
    В мене був такий поважний старший лікар, то казав, що нічого крім спирту капати не треба, ні зеленки, ні хлорофіліпту, ні нічим більше і все буде добре, головне не занести інфекцію.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть мені будь ласка. Ви робили ті щеплення на Лисенка? Що воно таке? Варто?
     
  6. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Щеплення? Чи Ви маєте на увазі скринінг новонароджених ( аналіз на певні вроджені захворювання)?
     
  7. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Ой... Так-так. Я саме про ті скринінги.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Аналіз на вроджені захворювання, які спочатку ніяк не виявляються, але якщо не лікувати з перших тижнів, то така людина не буде здоровою. Тому роблять такі аналізи, щоб знати одразу.
    Чесно кажучи, я дуууже здивована, що лікарі про то не розказують, тут вже багато дівчат питалися, це ж важливо, а в нас якось так прийнято людей лікувати, обстежувати, і ніц при тому не коментувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть щось, бо вже й не знаю що думати...
    Ситуація така. Моя доця в перерві між сном, а вона триває 40хв-1год, дуже плаче, навіть кричить, і так вже 2 день. Але спить вона нормально, навіть довго по 2-2,5 год, в ночі теж спокійно, а от тих 40 хв між сном тааак плаче, груди з такими нервами то бере, то випльовує, вже й не знаю що думати... Какає нормально, часто і колір-консистенція нормальна, повністю на ГВ без всяких сосок і тому подібних затичок, молочка достатньо. Але сьогодні по личку виступила висипка, така алергічна, може то я вже щось не того зїла? але то б і під час сну вона була не спокійна, якби то животик її турбував?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    в нас так було і то були газики, носились на ручкпх животик до живота, цицю попри все пропонувати, бо так легше попукати, масаж животика, ніжки згинати до животика
     
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Роблю теж так, але вона не пукає на протязі дня, нема такого щоб тужилась і плакала, ну і я не чую якогось бурчання в животику, какає легко...
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2015 ---
    а під час сну як себе поводила?
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас таке було при коліках. Ще ознакою колік було те, що малюк ніжки до животика тягнув.
    Найбільше нам допомогла вправа "велосипедик", але то треба робити "до" . Носилися животиком до животика, так інколи і спали, або вкладали спатки на животик і от так гарно пукалося
     
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    А яка висипка?
     
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    червоні прищики з білим центром, а деякі просто червоні
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    так це акне новонароджених
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2015 ---
    спала :)
    та моя теж какала все легко і багато, ну але газики були. я не знаю, що у вас, ну але так само мала себе поводила при циці. але вже як засинала, то спала
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ане новонароджених? Гляньте собі фото в інтернеті чи схоже. :girl_wink:
     
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    ні, то точно харчова висипка, у нас в ПБ ще таке було при народженні, то педіатр казала, що то реакція на те, що мама зїла в останні дні, а я перед пологами наїлася морозива і втиснула літру червоного соку.
    зараз вилізло два на личку і декілька по ніжках
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2015 ---
    за акне знаю, маєм на носику )))
     
  18. Isa

    Isa Well-Known Member

    основне, що не гнійні прищі...
    спостерігайте, але думаю, таки то газики-коліки...
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    в нас подібне буває, але не так довго. якщо дригає ніжками, тужиться то ймовірніше коліки. ви за тижня два вже звикнете до її "мови плачу" і будете знати чого від вас хоче:) я малому кладу теплу пеленку на живіт або робимо притуляшки животиків. з ліків ніц не даю і в попу дівайси не пхаю.
    з малою ще бувало, що коли починала їсти - кричала і випльовувала груди - то я її брала вертикально,щоб відригнула - повітря виходило і вона їла нормально.

    до речі недавно вичитала в якійсь статті, що проблеми з животиком в малюка можуть бути і тоді, коли в мами є. наприклад запори чи здуття. подивіться чи не пов"язано у вас це. ну і газики то таке, у всіх вони є - мусимо пережити:)


    то певно у всіх таке, нам в пологовому тавегіл кололи від тих "алергічних прищів", хоча я перед пологами була на дієті а в пологовому їла їхню їжу, з дому був лише чай. наша алерголог казала взагалі, що це пов"язано зі становленням травної системи малюків і що мамська їжа на це не впливає. але то не на усю висипку, та що в нас була - лікар казала то ніц страшного. були такі маленькі білі прищики, навколо прищика червоне - в основному на личку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Ні ні, і ми таким не займаємся, хоча з мого оточення вже нам пробували вроки скинути, ниточку прив"язати і якимись крапельками напічкати...ну бо ж я з неохрещеною дитиною гуляю, тому нас так все чіпається...

    Ну але як по темі, то нам вже ніби сьогодні трошки легше, в день спокійніша, вже не так кричала, навіть декілька хвилин в гойдалці лежала. То певне таки були газики, і я вже навіть здогадуюсь від чого.
    Дякую вам, дівчата.
     
    • Подобається Подобається x 3
  21. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені казала, що то реакція на мамині гормони. Теж кололи щось.