Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. korolevna

    korolevna New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Щодо пупка ще я поділюся. Нам порадила неонатолог промивати таким препаратом - Бетадин (зелена баночка), він на йодній основі, коли промиваєш, то коричневий, але потім кольору не залишає. я капала в пупок 2 краплі і вимивала ватною паличкою. Пупок загоївся дуже швидко. Щодо перекису то та, вона казала, що перекис розквашує в пупку все і загоєння іде повільніше.
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    В перші дні малятко хоче спати на мамі. Або на татові, поки мама в душ побігла.
     
  4. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    нам радили капати спиртом, дві-три капельки піпеткою, але не тим 90%, а слабшим 68% здається, то пупчик теж швидко загоївся.
     
  5. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Моя донечка стала часто пчихати і ще час від часу ніби кашляє, температури нічого такого немає,постійно ручки, ніжки і носик перевіряю чи теплі все ок((( Я то після пологового маю легке орз,то п"ю афлубін і тепер боюсь щоб малечі то не передалось((( Що це може бути?:girl_cray:
     
  6. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    В нас теж таке було раніше, особливо під ранок. Я думаю, що вночі повітря в нас було холодне (це ще до опалювального сезону) і за цілу ніч він тим повітрям дихав, на ранок пчихав і кашляв. Як почали вмикати обігірвач, перестав кашляти. Зараз як ввімкнули опалення, вже нашу малечу кашель не турбує. Принаймні, нам це допомогло, може й Ви спробуйте.
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2013
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    і ми таке мали, що всім,крім мене, здавалось, що я простудила дитину(((а насправді так було,як каже Мацьопа. В нас і зараз з ночі може то закладати носик, то пересушуватись, бо важко тримати в кімнаті баланс тепла-вологи, вранці,коли дитина активніша все проходить. А інколи йдем над ранок 5-6 досипати в прохолоднішу кімнату.
    Як кажуть старі люди: "жінка після пологів-ще сира". Мене ще до сьогодні,тобто вже більше 3-х міс.періодично всяка зараза чіпляється. Тому зараз треба себе особливо берегти, малечі потрібна здорова мама)))):d25:
     
  8. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    В нас також декілька днів носиком сопіла, сопельки бували. То ми купили зволожувач хороший для кімнати, провітрюєм. А ще капали аква маріс (морська вода) і соплевідсмоктувачем забирали слизь, коли малій взагалі худо було. Нам наша лікарка казала так робити. А тепер все пройшло. Нам набагато краще. А зволожувач цілодобово майже працює.
     
  9. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Дівчата, в нас з"явилась висипка на статевих губках і на попочці. Може це потнічка? Як допомогти дитинці?
     
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Може й так, вона характерна у складках і часом прищики ще мають білі вершки дрібненькі.
    А більше нема по тілу, на чолі, потилиця, за вухами .... ?
    Цілком можливо, що то від памперсів (якщо користуєтесь) і треба змінити на ін. ми таке мали (і пітничку теж, але вона була в основному на верхній частині тулуба).
     
  11. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ні більше по тілу немає. Просто змінити памперси на іншу фірму?Бо мені порадили мазь Бепантен, третій день мажу, а нічого не допомагає...Починаю хвилюватись
     
  12. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    в нас ше не відпав пупчик, і я шось запуталась як за ним доглядати. в пб казали капати зранку і ввечері септилом протягом місяця. але то після того як він відпаде чи вже починати?
    і ще нам дозволили з таким пупком купатись. то нормально?
     
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Та воно заспокоює шкіру, але якщо той памперс не підходить, то результат 0. Бо помастили і знову й той ж подразник.
    Спробуйте купити якісь ін. і замінити. Ми мали у такому віці як зараз вам +- на нюборн від Хагісів і все закрите підгузкою було в прищиках. Замінила на ін. навіть дешевший і минуло за тиждень. З віком то зникло і Хагіси вже були добрі.
    А знайома мала з дитиною клопіт, бо висипало на всі крім Преміум К.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ми малу не купали поки пупчик не відпав, а просто обмили після пологового ручки, ніжки, голову і тд, і як відпав то нічим не обробляли. Там по суті не було що обробляти - все гарно стягнуте було.
    Поки не відпав, то взагалі потреби в обробці не бачу.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    регулярна гігієна - не серветками, а водою чистою.
    голопопити побільше.
    спробуйте саму звичайну аптечну присипку
     
  16. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Мию водичкою,присипкою теж пробувала...., може дійсно, як ви кажете, поміняю памперс, бо той самий подразник не дає заспокоїтись шкірі.

    ---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    Теж саме робили. Але після того , як пупчик відпав всерівно треба місяць ще обробляти зеленкою (так сказала нам педіатр)
     
  17. konsyltant

    konsyltant New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Намагайтеся щоб дитина більшість часу була без одноразових підгузників протягом дня - наприклад одягайте одноразовий підгузник тільки на прогулянку і на ніч, намагайтеся як тільки дитина попісяє одразу міняти його, а так дитинку просто одягати в повзунки. з марками підгузників теж поекспериментуйте.
     
  18. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    нам сказали, що зеленка не обов'язкова, а спиртом до місяця часу 2 рази на день капати...але вчора до нас прийшов сімейний лікар з поліклініки і сказав, що спирт засушує і що шкірочку ту треба знімати і перекись капати! о так...і ми вже вчора нарешті покупались!
    Ще хотіла запитати, коли і на скільки можна виходити на вулицю на початках?
    думала сьогодні на балкон винести на пару хвилин, але всі кричуть, що "дубак" на дворі!
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2013
  19. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    дубак-не дубак, а хвилин з 5-10 можна почати, тож зразу 2 години ніхто не совається)))
    якщо вітер сильний - то справді на балкон винесіть
     
  20. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ми народилися минулої зими (тоді коли зима затягнулася на 5 місяців:)), то десь через тиждень після народження почали гуляти на балконі потрохи (була мінусова температура).
     
  21. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ми з пупчиком нічого не робили і не купали дитину, поки він не відпав.
    А про присипку, то американські лікарі не радять нею взагалі користуватись. Бо потім, змиваючи їх, ви змиваєте захисний шарзі шкіри дитини і це може якраз спричинити висипку.
    Цитата з книжечки, яку нам дали в шпиталі при виписці:
    Do not use powders. Removing them from the skin will actually remove the first layer of skin, which protects your baby from bacteria. This could eventually result in diaper rash.
    До слова, під памперсом жодного разу не мали подразнень, а от на голові мали пітничку через перегрів. Поклала раз дитину в шапці спати...одним словом, не повторюйте цієї помилки.