Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Теж думаю, що какшки можуть бути ядрьоні ві маминоі якоісь іжі.
    Ще візьміть мазь календули в аптеці. Воно дешеве. Після кожного підмивання промокайте легенько насухо і наносьте мазь.
    Замість присипки купіть лікоподій (або дереза по народному) - такий жовтий порошочок. Продається на базарах у жіночок з травами або в інтернеті.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  3. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Від якої? Я вже незнаю що маю їсти, хліб тільки з висівками, чай, сухарі рідко і без ізюму, ніяких свіжих овочів, тільки печені, ніяких фруктів, вчора з'їла четвертинку нектарини, нічого не сталось, вівсянка, гречка, супи легенькі, риба і м'ясо запечені, кисломолочка, все! Що тут лишнє? Кисломолочка?
    Дупка червона ніби попечена, цілий день знову голопопили з судокремом, покупала з ромашкою, присипали крохмалем (порадили нам). Завтра хочу поїхати в клініку, може щось там скажуть, нехай нам скажуть що це не лактозна недостатність і не дисбактеріоз.
     
  4. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    Нам на Орлика лікарка порадила дуже хороший засіб. Купіть в аптеці хлоргексидин. 100 мл баночка коштує на сьогодні АЖ 9 грн!!!. Наніч складає те марлічку в декілька раз, збризкуєте цим розчином, відтискаєте і на дупцю. Зверху пампік і на всю ніч. Нехай собі там і пі сяє і качає. Зранку все це зняли, помили і голопопити. Нам за 2 ночі все як рукою зняло. І порівняйте з ціною будь- якої мазі!!!!!
     
  5. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дякую, попробуєм. А як збризнути, щедро чи так легенько? Якщо відтиснути, то я так розумію з тої марлі ще має зкапнути той хлоргекседин?!
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    та справа в тому, що від будь-якої. можливо дитя має непереносимість якихось продуктів. це ж все індивідуально. може реакція на якусь хімоту з сухарів.
    чим перете дитячі речі?
     
  7. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    так, але не багато.
     
  8. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Хто давав діткам біфідумбактерин? Ви так і давали аж 5 чайних ложок? Це виходить три шприци (пятірок)...
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я давала. В пб нам сказали налити в ту баночку кип'ячену воду кімнатної температури по напис і стільки і давала малому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я давала,в ту баночку 2 чайні ложки кипяченої води кімнатної температури і все зразу давала малечі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    А ви сціджували молоко? Дитинці 4день, молока за цю нічку в мене значно прибуло(груди побільшали, але ще не тверді, а такі середні), от і не знаю залишити так чи по трошки сцідити щоб не застоювалося - дитина все одно стільки не виссе мабуть:pardon:
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Зціжувати не треба. Хіба як дитя мало істиме і груди буде дуже розпирати, тоді легесенько підціжуємо до стану комфорту.
    І сідайте читайте правила успішного гв.
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В малого закисає одне очко, лікарка призначила сульфацил, 2-й день капаємо, але результату ще не видно. Хтось ще їх приймав? Який результат?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Є такий стан, як неонатальний коньюктивіт.Часто він викликаний фізіологічною непрохідністю сльозного канальчику ( дакріоциститом). Запалюється сльозний мішечок .Тоді очко "кисне". Інколи воно само проходить, лиш промивати треба, інколи- треба акуратно масажик там пальчиком робити ( то лікар має показати як). Якщо не допомагає- тоді роблять невеличку процедуру- пробивають той канальчик. Сульфацил натрію його "не лікує". Це очний антибактеріальний засіб , який має хіба попередити бактеріальне нагноєння.Взагалі із такими антимікробними-антибактеріальними засобами треба бути обережним. Бо у немовлят вони можуть викликати вже хімічний коньюктивіт.Взагалі, якщо закисання очка спричинене власне непрохідністю сльозного каналу, то сульфацил натрію може навіть погіршити ситуацію. Бо він має затність кристалізуватися і ще більше закупорювати канал.Цей засіб призначають, якщо у мазочку з ока виявлено бактерії.ТОбто - вже як лікування бактеріального коньюктивіту.
    Також причинами закисаня очка ( якщо з канальчиком усе гаразд) може бути якась інфекція, яку малюк під час проходження через родові шляхи підхопив ( наприклад, той же вірус герпесу або якась бактерія, яка живе у піхві)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    @smilechyk в нас теж таке було. Але капали ми краплі Тобрекс. Поки капали не закисало, переставали капати і знову закисало. Промучилися ми так місяць а потім поїхали в Брюховичі на промивання того слізного каналу. Після промивання вже не закисає.Ви поспостерігайте ще,може у вас пройде само.
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    І знову я сюди. Ми на гв. Вдень спимо нормально. А вночі ні. Тільки як погодую малого і кладу в ліжечко (вже сонного) (бо спати з ним немає можливості та й боюся), одрразу спить, але проходить 1-2хв, він одразу починає крутитися, і потім плакати. І так кожного разу. І кожного разу я його знову беру до себе, даю грудь (таке відчуття що і не годувала) і він заспокоюеться і засинае. Молоко є, бо спершу подумала що ненаідаеться. Дівчата, в когось така ситуація була? Що ви робили?
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В результаті за якимось ж разом засинає нормально?
    Бо, як на мене, то особливість такого періоду. Його може животик турбувати, коліки чи просто якийсь неспокій. Десь до 1.5 міс ми аналогічно засинали: годувала, засинав і міг по декілька раз потім проснутися, плакати/вертітися, знову годувала/носилися і засинав. Інколи не встигала навіть почати їсти, треба було вже бігти до малого. За якимось разом засинав вже норм.
    Тепер, коли пройшов період газиків/коліків/животиків, засинаємо ідеально: покупали, погодувала, відрубався:) І можна спокійно іти робити свої справи.
    Ну і для нормального гв бажано все-таки практикувати спільний сон. Повір, ні ти, ні чоловік йому нічого не зробите. Нема чого боятися:) + це дуже зручно для мами.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А ти його ще додатково турбуєш тим, що перекладаєш вже сплячого. Моя порада, якщо не хочеш практикувати спільний сон, то принаймні дай йому міцно заснути. Я чекала, щоб він увійшов в фазу вже глибокого сну і аж тоді вставала від нього. То видно по спокійному ритмічному диханню, повній відсутності рухів і т.д. В крайніх випадках, коли ну ніяк не виходило заспокоїти, я давала малого чоловікові і синочок засинав в нього на грудях/животі, я встигала прийняти душ і аж тоді перекладали малого на ліжко. Або собі брала на живіт, напівлежачи, міцно засинав, так лежати могли і пів год і аж потім клала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дитина хоче маму, і він не може зрозуміти, чому мама від нього зникає. В нас таке почало проходити біля 2 років, коли прийшло усвідомлення, для чого ліжечко. І вдень без мами під боком, синочок не спав до 1,5 року. Моя порада, усвідомити, що з потребами дитини прийдеться рахуватися, незважаючи на ваші обставини.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Звичайно, що була :) я взагалі на початку не уявляла такого- дитина спить в ліжечку сама. Кільаа разів клала, шоб показати чоловіку, що Мелася там спати не буде. Клала, вона хвилин 15, а часом і 5 спала і тоді починала крутитись і все, до циці. Не голодна дитина, просто хоче мами , вона така маленька , а то ліжко велике і холодне.. І пусте.. Тому раджу страхи перебороти, бо інакше не буде у вас сну і втома буде сильна..
    А про груди, ну що значить-так як ніби і не їв? Кількість і тривалість прикладань взагалв не показник наїдженості. То нормально, дитина хоче мами, груди то відчуття мами. Та й то на початку дуже потрвбна робота, насмоктати собі молока, поладнати ту лактацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    просто у дітей такий сон, вони у фазі поверхневого сну дуже легко прокидаються від будь-чого, і переважно не можуть перейти з фази глибокого у фазу поверхневого без прокидання - часом самі засинають, часто ж для цього потрібна мама.
    так що вам треба чекати 10-20-30 хвилин після того, як він засне, і аж тоді відкладати, коли вже є ознаки глибокого сну. То може бути такий варіант. Або ж
    їй тривожно і треба вас відчувати поруч. Я не могла встати від дитини вночі до 6 міс, вдень - до 1 року, навіть трохи довше. Тому, при такій дитині просто не уявляю роздільного сну.
     
    • Подобається Подобається x 1