Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Згідна, зі всім крім присипки, вона нам ще гірше наробила
     
  3. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    На всі 1000% погоджуюсь! Якось посипала присипку на прищики схожі на пітничку на ніжках, то ще гірше стало... То був 1ий і останній раз, так і лежить собі та присипка без діла :)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Моїй сестрі тут в Польщі теж сказали, що в жодному разі не користуватися присипкою! Минулого тижня як я була в них, в Юстинки дуже була червона попа, так ніби попечена. Змінили фірму підгузників (чоловік її купує Даду з Бедронки, бо вона дешевша, але тепер вже точно буде тільки Памперс брати) і за день як ніби й нічого не було..
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    А в Ромчика були в перші тижні. Я купувала звичайні памперси. Коли змінила їх на преміум, то перейшло. Назад до більш бюджетних памперсів змогли перейти вже коли йому місяці поза 3 виповнилось, а до того шкіра реагувала на будь-які інші крім памперс-преміум.
    Присипка теж не знадобилась, пітничку під ручками і під пампіком дисетином вилікували. Його якийсь час не було в продажі, чула таке, цікаво чи зараз є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    ні, нема зараз. кажуть, що зняли з виробництва.
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    А нам допомогла, в нас був страшний дерматит після пологового, нічого не допомагало, то я мила відваром ромашки попу малій, ніяких серветок мокрих, і пробувала різні марки памперсів, нам підійшли тільки памперси преміум, ну і побільше голенькі лежали на пеленці непромокаємій. якось так. а ше одне, судокрем! мазал судокремом, тільки так шоб не було шо і судо крем і присипка, або одне або інше.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    я про себе писати не буду, бо ми народилися навесні, тому гуляли одразу і не по 10 хвилин, а з першого ж разу годину відгуляли і за кілька днів були на вулиці вже по 7 годин на день. А от моя сестра народила доню в грудні. Тоді погода була подібна на сьогоднішню, тільки без сильного вітру. І хоч їй педіатр наказувала два тижні після пологового в хаті сидіти, вони з донею пішли гуляти теж на наступний день після виписки. І з першого разу вигуляли 30 хвилин. Взагалі сьогодні є досить сильний вітер. Тому для першої прогулянки не зовсім сприятлива погода. Але якщо у вас є власний балкон, то не бачу перешкод винести дитину туди принаймні хвилин на 15. Для перших прогулянок важливий не показник на градуснику ( хоча, звісно , при -10 новонароджену дитину вперше на прогулянку не винесеш), а вітряність та вологість.
    шкода, що немає вже деситину. Нас колись тільки він і виручив- з пологовго виписали із жахливою пітницею на попі ( дітки тоді були окремо від мам і як там їм міняли памперси, ми могли лише здогадуватися). Не допомагали ні ромашки, ні присипки, ні бепантени , ні креми під підгузник і інші засоби. І лиш коли застосували деситин, за 2 дні узагалі забули про жахливі подразнення на сідничках.
     
  9. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Я вже три рази на двір виходила, правда не можна більше 30 хв і коли вітер сильний. От сьогодні не вийду гуляти бо пориви вітру сильні. А так коли спокійно і до -10 градусів без заметів, то можна виходити.
     
  10. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Хотіла сьогодні піти погуляти з малим, але як побачила то вітрисько, теж передумала...Йдемо гуляти в слінгу на балкон :)
     
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Я зі старшою відразу гуляла, і з молодшою теж. В хаті сидіти нема чого, хіба якщо та прогулянка некомфортна навіть мамі. От в такий вітер мені не хочеться носа з хати висувати, але в мене і так старша хвора, то мусимо вдома відсиджуватися:sad: ну і гуляємо ми далеко не 30 хвилин. З чого то такі обмеження?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    і я. Сергійко гуляв з 2 тижнів тільки через -28 - -30 надворі, які для мене робили прогулянки некомфортними.
    Віруня гуляє з 4 днів - щойно я почулась в силі вийти надвір.
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ну я не відразу. Сиділа вдома ще 7 днів, так казали, що дитина має звикнути до температури кімнати.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    то в перли медиків чи що? у мене так сусідка в червні місяці мало не місяць з хати не виходила...
    а чому не можна більше 30 хвилин? Сестра з малою у вашому віці в грудні місяці по 3 години в два заходи вже вигулювала. А я, напевно, була узагалі мамою-садистом- я гуляла з малим у будь-яку погоду , що навесні (коли народився), що взимку ( коли йому було 7 місяців на той час). І під дощем, і під вітром. На вулицю не виходила взимку лиш коли було більше-20. Тоді він у мене денний сон мав... на лоджії ( вдома не хотів, так як звик спати під час прогулянок)
    +100
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    ми останнім часом гуляємо на балконі, або "догулюємо", якщо я змерзну, а малеча спить. заношу возика на балкон і вона собі досипає, а я відпочиваю\прибираю\готую :))
    не бачу нічого поганого в гулянні на балконі. для мене то вихід, бо маю трохи вільного часу:girl_cool:
     
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Певне що таки в перли медиків :) Ну а те що не можна більше 30 хв. то вже чисто десь мені страшно, потрошки виходжу, щоб звикала до холоду. Хоча, лікар каже що можна гуляти скільки хочеш.
     
  17. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    нам педіатр в пологовому сказала виходити гуляти через 10 днів, спочатку на 5 хвилин і кожного дня збільшувати тривалість. судячи з погоди, в нас певно так і буде, я сама на той вітер боюсь вийти...
     
  18. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Ми мазали судокремом, один-два рази і минало.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    в пологовому неонатологи чомусь такі поради дають не залежно від пори року. Ми народилися у квітні, один племінник- у березні,другий- в січні, племінниця- у червні, друга- в листопаді. У всіх поради були однаковісінькі. Сидіти вдома після виписки мало не 2 тижні, а тоді починати з 5 хвилин. Скажу по правді, ніхто з нас того так і не дотримався , окрім січневого племінника, який пробув вдома 3 тижні ( бо спочатку були морози по -15-20, а потім мамі вже було важко "налаштуватися" на перший вихід на вулицю)
     
  20. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    ото в нас аналогіча ситуація що зі старшим, що з молодшим - мама-садист - гуляєм в любу погоду. сусіди кажуть що я вар"ятка, а я кажу що я швидше з розуму зійду в хаті сидіти. Зі старшим перші прогулянки робив чоловік, бо я немогла то починав гуляти з 20 хвилин, тоді в квітні дуже холодно було пам"ятаю, а боротись з ним що можна гулькати довше, то було марно. А з меншим в липні на другий день після виписки півтори години прошвендялись зразу і пішли гамати. А вже через день гуляли цілми днями, до хати лише гамати ходили.

    Що до висипки на попі, теж ту біду вхопили від Хагісів і то нам хватило раз в них погуляти і одну ніч поспати (то нам ще місяця не було і ми практично підгузками не користувалися) і на ранок на дупці одна половинка така червона і ширшава була як наждачка. Спас нас (і не тільки нас ;)) звичайнісінький крохмал, ну звичайно дупцю мили водичкою, памперси на гуляння і на ніч поміняли на памперси зелені посипала дупцю крохмалом як присипкою. Я чомусь категорично проти присипок, а особливо тих ароматизованих, не довіряю я їм не добре то тальк на дупцю сипати(((
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2013
  21. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    У мене назріли конкретні питання. Дублюю в цій темі.

    Як тримати малятко при висужуванні?
    Відколи його можна примотувати до себе?
    Як в тому потренуватись до народження?

    Розумію, що боятись брати на руки свою крихітку зовсім не буду. Та одне діло тримання на руках, друге всякі маніпуляціі.