Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    То зрозуміло :). Головне, аби не було надто довгих перерв у годуванні, бо у вас зараз важливий період налаголження ГВ. Якщо дуже довго спить, то проконтролюй, коли сон поверхневий (то дуже добре по дітках видно) і в той час пропонуй цицю
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    наша б також весь час спала, але через газики трохи будиться, плаче. хоча зараз буває по 20-30хв лежить споглядає світ довкола.
    найкраще спить в мене на животі. і вдень, і вночі(тоді і я можу трохи подрімати напівсидячи:crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Їсти ми прокидаємось вдень десь що 2-3 год, але то все з закритими очками. Поїли і знову на бочок. А вночі або під вечір очка відкриваємо і всьо, нема сну
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ага, аж 2 рази!!! мій 8 місячний спав по 20-30хв. а найдовше то 1.5год ввечері після купання. І так "і день і ночь напралёт"! І смоктав-смоктав-смоктав..:d25:
    В 2 роки то ще разів 5-6 за ніч "підсос":dash1:, денний сон - обов*язково 2 разочки.
    Спати почав ближче до 3 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    а на ніч коли засинає? і вночі як спить?
     
  7. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Після купання гарно засинає, вночі прикладається разів 2-3 точно, спить зі мною, то я напівсонна годую, малюк поїсть і спить собі далі. Ми хіба пару разів вночі по квартирі гуляти.
    Нині не купали, то вже 2 години не спимо, то циця, то просто балакали, зараз намагається на мені заснути.
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    перехвалила я свою дитину, півночі цицялись :morning1:
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Я, мабуть, мачуха, але трохи будила свого соню меншого, бо теж спайкав цілими днями, а вночі 1-2 або 5-та ранку міг гуляти 2 години, то я йому ввечері не давала спати.
     
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я нині теж так спробую, бо хай там я не висплюсь, а чоловіку вранці на роботу...
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, а як на рахунок автокрісел\переносок для немовлят? Чи справді можна їх використовувати з перших днів і чи є якісь обмеження по часу перебування в них?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    ой не знаю як то не давати такій манюні спати :),моя як хотіла то спала і хоч що роби, а як не хотіла, то так само...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    на щастя вчора малюк сам вдень хотів трохи "відпочити" від сну)) Ну і нині вранці теж не одразу заснув, маю надію, що так буде і надалі.
    Я вчора пробувала в слінг малюка посадити, пробувала намотку хрест під кишенею, то малюку наче сподобалось, ще хочу колиску сьогодні спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    росте :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В малого на животику і на ніжках почала лущитись шкірка. Я ніякими олійками/спец.засобами не користуюсь. Але напевне вартує, якщо така ситуація. Маю пробник олійки Hipp з ПБ і маю звичайну оливкову олію (куплену в аптеці). Що краще використати?
    І ще на рахунок випорожнення. Завжди буди жовто-гірчичного кольору з сирними грудочками, а сьогодні стали зеленкуваті. Це здається також норма, але чому змінюється колір?
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В нас теж шкірка лущиться, олійкою мащу, наче проходить. Про зелені какулі - то наче від контакту з повітрям при смоктанні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчатка, спробуйте у вівсянці покупати і не треба ріяких олійок. За аілька ращів шкірка буде гладенька-гладенька. То перевірено.
    Нашо вам ті олійки.
    Тільки наголошую, як забагато дасте вівсянки то дитинка може бути трошки слизька, треба дуже вважати щоб не впустити.
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2015 ---
    Змивати не треба, витягли з водички і витерли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Або взагалі ні в чому не купати, проста вода. І теж само пройде, перевірено)
    То мабуть природній процес у кожного немовлятка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    @KAPUCHINKA шо поганого в натуральній олії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хіба немовлята не дихають шкірою, а олійка, навіть природня, всерівно забиває пори?
     
  21. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Miss Sixty
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2