Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не знаю не знаю, я минулої зими гулялала точно до мінус 10 ( бо більше і не було :)). Якщо сонечко світитб, то чооо не пройтись? Ну от буде мороз кілька тижнів наприклад -6 -8, то як, сидіти стільки вдома?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    думаю тут основне,що дитина маленька легше\швидше замерзає. бо велика вже ходить\сидить відповідно ногами\руками рухає, а маля лежить. якщо ви в слінгу - то думаю можна і при -15 якщо є потреба.а так чого дарма морозитись. ми гуляли з малою найхолодніше -12,але було сонячно. при нижчих температурах мені холодно - сидю вдома:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ми гуляли всю зиму в будь-який мороз, як мінімум до магазину мусово було перейтись, бо більше було нікому. Мії було 5-7 міс. Низькі температури переносила добре, не мерзла
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. aspazija

    aspazija New Member

    Нам 10 днів,і в нас закисають очка,пару раз на день промиваю кипяченою водичкою.Незнаю чи це нормально,як в інших діток? Може потрібно якісь краплі?
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Така сама ситуація була, промивайте очка ромашкою
     
  7. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Обов"язково промивайте, якомога частіше, ромашкою, міцною заваркою, а ще покажіться лікарю, своєму педіатру.
    Можливо доведеться прокапати якісь краплі. Нам виписували Тобрекс.
     
  8. aspazija

    aspazija New Member

    Ромашка нам помогла,вже набагато краще,дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Порадьте, що робити.
    Нам 7 днів. В ПБ дали суміш догодувати, і дитина перестала брати груди. Однак ми намагались таки перевестись на грудне вигодовування. За порадою дівчат в сусідній гілці, почала насилу давати груди. 4 год смоктання-випльовування, і ми таки поїли грудь. Наступного дня (вчора) вранці ми також трохи смоктали, і випльовували грудь. Потім я здалась, бо дитина вже почала дуже плакати, і пішла зробити трохи суміші. Ті пару хвилин дитина дуже плакала. І через декілька ковтків суміші личко посиніло. Ми забрали суміш, поставили дитину "стовпчиком", і все минулось. Лікарі зі швидкої сказали, що все гаразд, жодних відхилень. Далі все було гаразд.
    Сьогодні дитина прокинулась, і почала просити їсти у свій визначений час. З"ївши 90% суміші, син почав ковтати зі звуком, і у нього почав синіти носо-губний трикутник. Забираю їжу - відходить, і плче, просить їсти. Даю знову - синіє носо-губний трикутник. Грудь не бере. Що це може бути? Може бути алергія на суміш (Хіпп)? Що робити?
     
  10. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    У моєї знайомої схожа ситуація. Малюка догодували, відмовився брати груди. Але вона суміші не дає. Вона зуіджує і дає з соски своє молоко. Якщо справді алергія на суміш, можливо попробуйте робити як вона. Для малючка це точно буде краще аніж суміш. І щодо зціджування. Вона купила механічний молоковідсмоктувач, але квже, що ним дуже довго. Тому взяла на прокат електричний (чи як правильно?) і задоволена. До речі, її малюку зараз 4 місяці і тепер почав брати груди.

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Zozuljka порада грудьми годувати не підходить? То ж я вам показувала, де є номер телефону групи підтримки ГВ, покличте консультанта!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Не знаю, в якій мірі синіє у Вашої дитини, але може синіти від інтенсивного смоктання. Перевірте сердечко, щоб мати спокій.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @Vittoriya, ото я якраз і написала, що все вийшло - покричав, і таки смоктав груди. Але наступного дня 3 години істерики, спершу трохи смоктав, а потім вже дуже істерив, після того дала суміш - тільки приклався до бутилочки, і одразу синіти почав. Я налякалась, що то від плачу, тому дала суміш. То зараз - трохи груди, трохи зціджування, трохи суміш.
    Також подумала, що оскільки грудь почав смоктати, і то нормально, то і консультанта кликати не потрібно. Можливо, помилилась. Хоча лікарі дивились, і прикладали до грудей, то все правильно роблю.

    @VesnaKrasna , а можете запитати знайому, де такий прокат є?
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Загугліть "прокат дитячих товарів Львів". Тих прокатних контор до кольору, до вибору. Буде швидше, ніж питати по знайомих.
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2016 ---
    Погоджуюсь, ми сину УЗД серця в Чорнобильській робили, можу дати номер тел. на запис. Ще в Параскеви роблять, але там десь 300 грн. буде коштувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Доки не запізно залишіть встороні суміш! Молоко у вас є? Ви мусете себе перебороти, набратись терпіння і навчитись годувати правильно грудьми, Вікторія вам добре радить викликати консультанта.
    Дитятко ще дуже маленьке і варто спасати своє ГВ, повірте це дуже важливо!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Zozuljka нащо вам вже прокат, молоковідсмоктувач то теж нічого доброго, ви ще такі маленькі, все у ваших руках. Не бійтесь, вам вдасться годувати свою дитину! Просто направду, я б покликала консультанта, вона гляне, чи правильно дитина груди захоплює ( адже може після пляшечки дитина не інтенсивно смокче, чи не правильно, відповідно й плаче).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Зозулька, істерика у дитинки може бути з різних причин, можливо ви щось з'їли...коліки, просто буває що хоче дитятко поноситись на ручках...
    А як годуєте грудьми синіє трикутник?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  18. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    еее, 3 години істерики (чи плачу, ви мали на увазі?) і ви так легко здалися? при тому що дитина може смоктати груди?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    В малюка десь тиждень тому з'явились 2 малесенькі (певно пів макового зернятка) бородавочки, на грудях і внизу животика. Бачу, що в мене на грудях такі є, хоч раніше не було. Теж 2 штуки. Може хтось з таким стикався?
     
  21. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Не наю, де писати:
    Доці (2 міс. ) почала дуууже слюнявитись - вся кофтика спереду мокра, хоть слюнявчик одягай! :)
    Так буває? До чого б це?