Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    В мене таке було,коли місяць і три місяці дитині виповнилось. Дитина весь день на грудях. Щоб зберегти ГВ лікар рекомендувала весь час бути з дитиною, контакт шкіра до шкіри і давати груди,щоб збільшити кількість молока. Страшно, коли не знаєш, що робити. Тримайтеся, все у вас буде добре. Хай малюк росте!

    Отправлено с моего Amazon Tate через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    я мастила пуреланом, теж добре помагає
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Basyanya мій малюк в перші місяці жив на руках, то нормально. Я з ним з ліжка не вилазила фактично. Просто прийміть такий стан, таку потребу дитини, так все не буде, а зараз Ви потрібні малечі як ніколи. ГВ на вимогу, на кожен пошук губками дитини. І буде файно набирати вагу, хай собі спить з цицею в ротику. Мостіться зручно при годуванні, щоб Ви були розслаблені, тоді молочко гарно буде вироблятись і виходити. Успіхів Вам, бережіть себе :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    В 3 тижні частіше всіх є лактаційний криз. Частіше прикладайте до грудей, дитинка насмокче собі потрібну кількість молочка. У мене кризи були частенько, зазвичай тривали 3-4 дні. Не догодовуйте, не слухайте провокаторів, що дитинка страждає, голодає -то природній процес. Його ще називають стрибок росту, почитайте в неті. Бережіть ГВ, діткам воно корисне, а мами часом лінуються ГВ пильнувати. Так мало знайомих, які годують, на жаль
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    нам вже 28 днів і скоро нам в іншу тему, але цікавить питання сну, скільки читаю в неті то дітки в такому віці мають багато спати. моя малявка спить раз в день до 3х годин, а решта часу, то плаче, то їсть, то щосьигугукає, то кудись заглядає...лягаємо спатки після купання десь 20,00. ще таке враження, що і їсть, і спить одночасно. хвилююсь, що доня мало спить. чи це нормально?
    п.с. встаєм напр 5-6 ранку, в день 1 сон на прогулянці 2,5-3 години і десь в 20.00 після купання чпить до 22.30-23.30 їмо сон десь до 03.00 і по моїх підрахунках заледве 12 годин, а інет пише 18-21....
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2016
  7. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Як на мене це дуже мало для такої дитинки, вам можливо в тему проблеми зі спанням. Там свого часу мені дали дуже хорошу пораду про спання дитини, і ми зараз більш менш довше спимо. А вночі ваша дитинка як спить?

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Olyusya та ніби спить, цієї ночі прокидалась 4 рази, трохи їла і потім спала ось з 5 год спимо по трохи((( зараз почитаю тему, дякю за пораду.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я колись тут писала те саме про свою малу в такому ж віці. Тільки моя дитина не спала вдень 3 год підряд, а по 15хв на руках. Тоді мені сказали, що саме моїй дитині цього сну вистачає, якщо вона в інший час не плаче, значить все ок. Не хвилюйтесь.
     
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @svoybox а от мені здається, що моя кричить дивними голосами, бо не може спатки.що але може її ще щось турбує. йдемо сьогодні до лікаря, то ще уточню в нього (маєм трошки бубу в ротику і на пісі)
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Якщо дитина весела, активна, то нормально вона спить. Зараз більшість дітей не спить 18-21 год на добу. Не знаю, для кого ті норми в Інтернеті прописані. В мене найменший син так спав з народження: один довгий сон 2-4 год., і декілька разів по 10-20 хв. біля грудей дрімав. Мені і в голову не прийшло, що це може бути ненормально. З часом залишився лише обідній сон.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Тут я сперечатися не буду, кожна дитина індивідуальна, але якщо мама турбується за сон малечі, то може розглянути поради по сну, бо я свого часу теж думала що в моєї дитини норма сон раз вдень, але тепер ми спимо і 3 і 4 рази від 30 хв до 4 год)

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Хочу спитати відносно стільця, бо в малої з тим проблем ніколи не було. Дитині 5 днів, какає водичкою жовтою, часом зеленкуватою, плюс досить багато грудок неперетравленого молока. То нормально чи ні?

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    нормально:) ті грудки ще будуть пару місяців,ну принаймні в нас так було:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    зеленкувате ще від залишків меконію може бути. бо тут молока ще здається не ділититься на переднє заднє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Питання. Малявка народилась сьодні, смоктала груди в родзалі, потім в палаті. Десь години з 11 ніц не гамає, майже не просинається. Казала неонатолог, що перший день може спати безпробудно. І будити не треба. А вже на другий день, якщо спить і не просинається гамати, то вже будити.
    То нормально?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так
     
  18. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дяки, а то щось переживать почала :))
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Але хіба не варто таки час від часу цицю підсовувати? Ну хоча б пробувати.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Мені казвли, що так дитина після стресу адаптується. Є такі, що врещать, є такі, які на циці будуть висіти, більшість - сплять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Моя так в першу ніч безпробудно смоктала. Прикластися ми нормально не вміли, то насмоктала таких тріщин, що досі зірки в очах. А другу ніч вже спала, не прокидаючись, аж до ранку. В маленьких дійсно стрес, і в всіх по-різному себе проявляє. В пологовому на всі питання відповідали "це в межах норми".

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1