Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну я про то чула, але от в моєї сестри мала так спала, їй міряли цукор, а в неї дуже низький вийшов, то там легку паніку здійняли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Мій старший кричав так, що караул першу ніч. Менший один раз і то не на довго приклався вночі, а з доціком ми першу ніч обидві цілюсіньку ніч проспали (то з 19 години і до 7 ранку, поки мене медсестра з градусниками не збудила:girl_haha:), я за 3 останніх роки першу ніч так спала міцно і спокійно аж сама в шоці була)))))
    Це нормально, кожне дитятко реагує по своєму.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Vittoriya, в Америці теж рекомендують будити і прикладати до грудей побільше з першого дня. По перше, в дитини дійсно може цукор впасти, по друге, вага, по третє, гв тре налагоджувати одразу, а не чекати поки прийде молоко, а дитина не вміє нормально прикладатись до грудей, бо весь час спала, відповідно в мами потім проблеми з грудьми.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Моя в роддомі могла спати по 4-6 годин і було не добудитися щоб сіську дати (там ми були тиждень і так було весь час). Махнула рукою, потім малеча сама стала частіше просити їсти. Було кесарське, незважаючи на не такі вже й часті прикладання молоко прибуло на третій день.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Проспала півночі, а потім попросила гамати, а потім ще раз, та так, що мусила два кола з грудьми зробити :))) але, бідака, постійно зригує. Чи то вод наковталась, чи що. Казала лікар і медсестри, що то ок в перший день.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в перших 12 годин, я б не будила. Підсовувати можна, але необов'язково.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    якщо дитина відходить від пологів, то навіть як її будити, то добре не прикладеться, і сильно не насмокче. Тобто цукор впаде так і так - потім надолужить.
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2016 ---
    і що, виходить? Мої проспали перших 8 годин після пологів. Вони просто хотіли спати. Підпихання цицьки нічого не давало. Вони відкривали рот, і засинали ))) Молоко прибуло на третій день з обома. Дуже м'яко. Хоча Варвара "висіла" на циці, а Михайлик не дуже.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Так, треба дитину роздягнути, щоб було прохолодно, контакт шкіра до шкіри, тоді прикладати. Ну і якщо в дитина жовтушка, що зараз дуже поширено, то тим більше треба прикладати якнайчастіше. Взагалі в Америці рекомендують будити на годування що дві-три години протягом перших двох тижнів. Після 2 тижнів вже можна дати відіспатись, якщо дитина відновила свою вагу
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ми, здається, про різні речі говоримо. Про перші тижні інша історія, я ж казала (про це і питали) про перші години.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Маю питання до тих, кого виписували з пологового з причепкою на пупочку. То має відпасти спочатку та частинка з причепки, а потім все решта? Чи все одразу? І як ви то обробляли?
    І пологовому обробляли хлорофіліптом, дома приписали септином. Читала, що непогано бетадином.
    І ще, я провтикала його обробляти (виписали і четвер, то ще обробила медсестра), тепер між затискачем і великим відростком таке біле, але не пахне. То ок? Чи загноїлось.
    Знаю, що прошу діагноз по аватарці, не судіть строго
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    В моєї за декілька днів відпало разом з причепкою. Я обробляла просто спиртом. І після того як відпало теж спиртом, поки не повідпадали всі кірочки.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Левандівка ( царство небесне йому ) все мені радив настійкою прополісу , і так то було найкраще для промивання пупчика .
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Була щойно патронажна, сказала з пупчиком все ок, має відвалитись все разом, капати септилом
    І ще питання про годування, кажуть мені після кожного піднімати і носити стовпчиком, щоб зригнула - не зригнула. Але ми зараз годуємось лежачи, і вона одразу засинає. Та і зригнула молочком 1 раз, навть не зригнула, а швидше не встигла ковтнути, напевно.
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2016
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Chortenia ми теж не носились і не зригували. інколи після їди починає кричати, то для мене сигнал, що хоче відригнути, тоді лише ношу стовпчиком.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. bianca

    bianca Member

    @Chortenia краще підносити,коли дитинка трошки розсмакує цицю,то такі відрижки пускає,як дід старий)) Інакше воно в животику буде боліти. А ще я зробила таке спостереження: сина піднімала щоразу після годування,то йому потім було всеодно чи я його переношу,чи перевдягаю. Звик до того і не будився. А з доцькою підносила раз через раз,то будиться від будь- якого руху,дихати боюсь)) Совпадєніє?))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Мені рука не піднімається будити. Ще перші дні вони міцно сплять, а далі кожен сон за благо:) Тому що старшу колись, що молодшого тепер піднімаю стовпчиком лише тоді, коли починає кричати в процесі їди (то явний сигнал, що наковтався повітря), ну або коли має настрій "погуляти" після їди.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Я тут до вас поки зачастю.
    2 питання. Малявка народилась в 41 тиждень. Сухенька. Особливо шкірка на руках і ногах лущиться. Я правильно розумію, що то краще не чіпати? Чи все ж чимось мазати?
    Питання 2: як часто змінюєте малявкам одяг (за умови, що він чистий)?
     
  18. bianca

    bianca Member

    В моєі теж була дуже суха шкірочка,хоч і 40 тижнів. Змащувала олійкою після купання все тіло.
    Одяг міняю зранку і ввечері. Під час зарядки. Заодно і загартовування)
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Після купання, раз на добу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    брешуть не всі діти зригують, якщо спить, значить все гаразд. Якби заважало, то б не спала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Я б олійкою не мастила, вона може ще більше сушити. В мого до 1 року була суха шкіра, то молочко дитяче, було маст хев.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1