Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не треба)))
    в мене дитина не пісяла до 8 місяців вночі. потім почала.
    але щоранку пісяла кілька разів з інтервалом 10-15 хв.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А де Ви знайшли Ойлатум? я десь 2 міс тому ніде його не знайшла, і дала на спокій.
    Помийте наприклад ніжки, а як не буде алргії, то потім все тільце. Наскільки я знаю, то з ойлатумом кип"ятити воду не потрібно.
    Я зі старшим мала пробник молочка Ів роше бауме ап( здається добре написала) там ще малюк намальований, а потім купила просте від Саносан.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не треба. В мене Варвара вночі не пісяла десь до півроку.
    Останні дні було спекотно. Головне загальна кількість попісів на добу.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Як добре, що є дп.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    вже більше тижня тому відпав пупок, ніби зажив, ранка була чиста, а вчора став кровити. чим то можна обробити і від чого таке може бути?
     
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Вчора чоловік купив емульсію для купання в Знахарі на Симоненка. По ціні, здається, 179грн.

    Ой, у мене сьогодні аналогічна проблема. Вже практично зажив, щоправда ще кірочки трошки на ньому були, а сьогодні після ванни закровив. Я закапала септилом наразі, але дуже хвилююсь чому та сталось. Чи то у воді відмочився чи що ...:girl_sad: Може то треба вважати на пупочок коли купаєш і дуже не мочити? Може щось порадите мамочки?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ой той пупчик! В Михайлика до року були пригоди. То вже чистий, то знову сукровитись починав. Я капала хлорофіліптом і банеоцином посипала. Не разом. Дивилася по ситуації.
    Від купання це ніяк не залежало.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Хто питав про ойлатум, купили сьогодні в Подорожнику.
    Про пупчик :)) а коли він втягується?
    Була сьогодні лікарка, дивиться на пупчик, питає, а чого він такого кольору? Кажу, мастила бетадином. Нєнєнє, тільки перекисом, зняти шкірочку і зеленкою. Кпжу, в пологовому дали настанову взагалі тільки спиртом 70% капати. Вона така, та-та, не знаю, чого вони так радять. І взагалі ми в марганцовці купали, а тепер кажуть в травах. Нічьо незрозуміло :)) ну я кагби чемно промовчала. Але було кумедно. :))
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    )))) ждітє, дитина наїсть пузеня і все буде красиво.
    пупчик лишіть в спокої, якщо йому ніц не є. Як дуже хочеться щось туди закапати, то краще щось безколірне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    І снова здрасьтє. Не знаю, чи точно сюди. Чоловік хворий. Уже тижден. Спочатку була температура, потім горло. Зараз пішов до лікаря, гострий ларинготрахеїт, гнійні виділення в носі і т.д. Весь цей час був максимально ізольований. Але все ж таки пересікались. Пару днів назад, коли думав, що відпустило, взяв дитину на руки.
    Наразі ні я, ні мала не захворіли. Лор, в якого сьогодні був, сказала, щоб тримався від нас подалі. І малій можна покапати нозаферон для профілактики. Я от думаю, з одного боку, якщо ми не захворіли за тиждень, то вже навряд. З іншого боку трохи лячно, мальоті всього 10 днів.
    Як думаєте?
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Мій чоловік примудрився також підхопити вірусяку як забирав мене з пологового. Одну ніч спав окремо, все обійшлось.
     
  13. MissO

    MissO Well-Known Member

    Дитятко має ще сильний імунітет від Вас через грудне молоко. Чоловік теж цілу зиму періодично підкидав нам різні зарази, але доня не хворіла, навіть, коли я трохи заразилась. А носика капати, мабуть, не варто, хіба промивати фізрозчином, але я тут не впевнена. Може стосовно капання Вам хтось більш досвітчений щось скаже. Але я думаю, не варто хвилюватися. Мені тут колись сказали, що циця - то найкращі ліки))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ооо, циці у неї багато.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Зі свого досвіду теж можу сказати, що доня до 9 міс не хворіла серйозно. А перші сопельки мала в 5 міс аж. Думаю, ГВ цьому посприяло. Навіть, як взимку, в її півроку мала сильний грип з т. поза 39 градусів, то доня не заразилася.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Таки правда грудне вигодовування д
    запорука здоров'я діток.Аня моя крім сопель і легко кашлю не мала серйозних вірусяк чи інфекцій.і то соплі через переохолодження були лише в 1 місяць. Темпу мали через зуби,а в 8,9місяців соплі і трохи кашлю скоріше через алергію ніж через переохолодження .А так тьфу тьфу все ок.


    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  17. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    Дівчата, а у кого в малюків була гематома? Нас виписали на третій день і сказали що то не страшно.... Мастити кремом Траумгель і вона розсмокчиться.... А я щось переживаю!!!!!
     
  18. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Мамочки я до Вас за порадою ... Запріла в доці вночі дупка :girl_sad: Чим Ви рятуєтесь від опрілостей? Зранку вже покупала в череді, голенькі лежимо довго, мала пробничок кремі Хеппі Бебі від попрілостей, то ще ним скористалась під підгузник.
    Зазавичай користуюсь кремом Бамбіно під підгузник (за порадою педіатра), Бюбхен щось нам не пішов (
     
  19. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    ми мазали водним розчином синьки, повітряні ванни, з кремів бепантени (крем при незначних і мазь)і веледа з цинком
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Дякую! Також за синьку згадала. Сьогодні куплю і спробую ... а після неї також потрібно ще кремом змащувати, якщо одягатимемо підгузник?
     
  21. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    запитайте в аптеці, бо я здається синькою, потім довго повітряні ванни, а потім крем і підгузник
     
    • Подобається Подобається x 1