Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Як підсохне синька на дупці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Ви про кефалогематому?
    У вас який розмір? В моєї манюні доволі велика (8 см). Теж казали мазати траумгелем і спостерігати. 2 тижні майже ніяких змін не було, зараз на третій тиждень починає потрохи сходити.
    Дільнича дала нам направлення до нейрохірурга на Орлика, щоб глянув і прокоментував. Напевно, наступного тижня поїдемо. Знаю, що багато хто такі велики пунктує і відкачує, я наразі не хочу. Тим більше, що вона сама потроху спадає. Я так розумію, головне, щоб не почала тверднути.
     
  4. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    Дівчата, як помогти малюку під час ікання? Мій інколи після годування так ікає, що аж в середині у нього булькає!!!
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Sumpatylka поносити вертикально "стовпчиком".
     
  6. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    А хтось користувався краплями, коли у малюка закисали очка? У нас вже тиждень як закисають, ромашка і чай не помогли ще (хоча і гірше не робиться). Дитяча порадила краплі Тобрекс.
     
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені дитяча медсестра в ПБ порадила помастити зеленкою тонку лінію під очком і по верхній повіці. Я взагалі скептично ставлюся до такого роду маніпуляцій, але поки з каплями спішити не буду.
     
  8. MissO

    MissO Well-Known Member

    Тобрекс- це антибіотик. В нас коли закисали очка, я понесла доню до окуліста, вона глянула і сказала, що це поверхнева інфекція, а не сльозові канали. Хоча все було не так страшно, але вона призначила антибіотик Флоксимед. Я вирішила, що коль це поверхнева інфекція, то купила простий антисептичний Окомістин і через 1-2 дні все пройшло, хоча до цього ромашка теж не допомагала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В інструкції до Окомістину пише, що його не слід застосовувати в педіатричній практиці, так само як при вагітності та годуванні грудьми. А Тобрекс нам капали в пологовому і потім вдома, коли закисало очко, я ним капала. Ситуація покращилася через пару днів.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    OxyFoxy, ви капали в куточок біля носика ? Скільки разів на день?
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас закисали і не реагували на на ромашку, ні на часті промивання теплою водичкою. Далі мали бути краплі, але я здалась на вмовляння свекрухи і закапала молочком. За 2 дні повністю чисті оченята були
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Так, капала в куточок. Не пам'ятаю скільки разів, здається три-чотири, але подивіться інструкцію - там є про лікування немовляток. Ще після закапування робила масаж слізного каналу. Знайшла відео в youtube.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  13. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    Мене також саме вона вмовляє:girl_smile: Попробую завтра....
     
  14. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Мені мама теж казала молоком пшикнути і братова так робила, але я побоялася, бо знайома так молоком інфекцію занесла. Не знаю, чи дійсно від молока, чи так співпало, а вона подумала, що від молока, але проблеми з очима мали ще довго.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    от і я інфекції боялась. Під-час гамцяння зцідила трошки в стерильну посудинку і стерильно капнула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А я раджу повторювати)) найкращий спосіб. Відсотків 80 усіх закисань -вірусні, для вірусів молоко не є поживними середовищем.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мій малий, тижневий жук пасе коні, я щось в шоці, таке може бути??? І як міняю памперс, піднімаю ножки, а він спину тягне, ніби берізку намагається зробити
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    може-може))) мої теж з кілька-денного віку гарно і довго тримали голівку.
    п.с. ніяких гіпертонусів нам не ставили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Sumpatylka

    Sumpatylka New Member

    А у нас проявляються прищики:girl_sad:. Мабуть акне!!! Що робити? Ще й лобік злазить!!!
     
  20. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В доці теж прищики на личку і на голівці, але я нічого не роблю. Бачу, що не залежать від мого харчування, а від того, чи спотіє. Тримаю личко в чистоті і сухості, шкірки не здираю і ще стрижу нігті, щоб не розцарапувала часом, але їй, наче, і не чешеться. Якщо акне, то пройде без лікування.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. dvika

    dvika Member

    в нас також акне, лікар сказала нічого не робити - пройде само за декілька тижнів...