Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. happy story

    happy story Well-Known Member

    З сльозами не знаю , в нас все було ніби ок... А от жовтушку ми мали місяць... Білірубін не здавали, педіатр на око виписав кілометровий рецепт... Я не стала пхати в дитину все це..
    Багато гуляли на сонці.. Пройшло само собою...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    В нас закисання було до 3-4 місяців, робили масажі, капали, само минуло...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ну я боролась до 6 міс. .. одне розмасажувала, а інше таки пробивали. Зробили все за один раз. Рецедивів не було. Малий швидко заспокоївся.
    Нічого не рекомендую, просто описую нашу ситуацію.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Зелена мама ніц не знає, потребую порад:girl_flag_of_truce:
    Нам 4 дні,
    1)не подобається малюку переодягти Памперс, особливо той момент коли витираю дупцю- кричить ножками махає -чи то пройде з часом?
    2) чим ви витирає те дупки при зміні памперсів, салфетками чи водичка +марлічка? І чи кожен раз змащуєте дупку кремом/олійками/присипкою?
    3) чи можна вдома новонародженому не весь час Памперс ставити, а там наприклад без нього чи щось підкладати натомість?
    4) протирання складок водичкою зранку робите одразу зі сну чи щоб було спокійніше після годування? І чи щоразу змащуєте їх кремом/олійками чи лише за потреби?
    Буду вдячна за відповіді і поради:girl_tender:
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2017
    • мімімі мімімі x 1
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    спокійно, не переживайте, все з вами нормально) багато новоспечених мам таке відчувають, а досвід прийде з часом)
    Нам 13 років, багато чого забулося, але що зможу - підкажу)
    1) так, пройде
    2) я витирала чистою ваткою, змоченою в теплій водичці, легенько підсушила чистим рушничком або сухою серветкою промокнула, і все.
    3) навіть треба
    4) десь через півгодинки після годування.
    Креми/олійки/присипки - тільки за потреби.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Я завжди несу в ванну і підмиваю. Ніякого тертя вологими серветками, бо можна заробити подразнення, яке потім довго проходить. Мазьки - за потреби.
     
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    @kykysia моя донечка народилася в липні, то ми весь час голопопили. Маєте багаторазові пеленки?

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Alicia не маю( думаю от чи можна в домашніх умовах шось такого типу зробити,щоб і дупка не пріла і не було стільки витрат з тими памперсами...
    Мені страшно таку мацьопика голеньктм лишати:girl_blush2: чи як то виглядає те голопопення??:girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    від серветок в моєї доці була попа червона, тому ними ми тепер витираємо газову плитку, плитку і чистимо ними зуття - справляються навідмінно))
    Я її мила і зараз мию лише під краном, а раніше ще мила марлічкою чи паперовими рушниками, змоченими у воді. Коли покакає, то мала воду (Ур"яж) дитячу, її там півлітри в банці, ще зараз вона в нас є (8 міс нам), змочувала нею ватний диск.
    Крем маю веледа - користувалась при потребі. Відколи мию водою - крем майже не потрібен став.
    Складочки протирала олйкою Нірр за потреби.
    Щодо памперсів - маємо багаторзову пеленку - 2 чи 3 штуки - на ній і голопопили, як попісяє - міняли на іншу, за той час перша сохла.
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    хіба як варіант мати н-ний запас пеленок і підкладати під попу. попісяло - поміняли. А під самий низ на всякий випадок покласти одноразову
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    вітаю з народженням дитинки!
    купуйте! це справді корисна річ, пораджу Вам ікеївський захист для матрацу, LEN, здається, називається - він з однієї сторони має тканинний шар, а з іншої просто ту плівку, то класти звичайну пеленку поверх плівкової сторони значно практичніше, і змінювати верхні пеленки, ніж змінювати багаторазові повністю + трусики, щоб ніде нічого не оббризкалось (у вас же хлопчик, так?;) Звичайно, можете будь-яку церату під то підлаштувати, але звичайні слизькі, хіба медична клейонка ще як альтернатива.
    Олійками не зловживайте, особливо в спеку, вони перешкоджають диханню шкіри, часто забивають пори (залежно ще від виду олії, ну, оті магазинні переважно на соняшниковій, оливкова - то точно) я б радила лише, якщо є попрілості протирати, і для масажу (але це мабуть трошки пізніше)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Можна голопопити на багаторазових непромокаючих пеленочках або вдягати багаторазовий підгузник .
    Я памперсами планую користуватися тільки в роддомі , а вдома, то частину дня в бодіках на непромокаючій пеленці , а частину дня в багаторазових підгузниках .
    Вологі серветки брала також лише в роддом, а вдома марля і тепленька водичка і то перший тиждень-два, а далі підмивала під краном ! Олійкою абрикосових кісточок вимащувала лише після купання ,брала в , але я на ніч вдягала також багаторазовий підгузник, в одноразовий я б не ризикнула змащувати олійкою, бо точно були б попрілості !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    пройде, в когось раніше, в когось пізніше, але пройде)))
    Витирала пеленочкою змоченою в воді, або якщо дозволяє погода і ванна(бо ми зимові і ванна в нас холодна) носіть в ванну митись. Салфетками користувалась, лиш коли треба було каки акуратно витерти, але потім все одно водою. Не змащувала взагалі нічим. Ну може разів 5-6 за весь час. От всюди пишуть, що в дитинки шкіра ще дуже пориста, ніжна і пропускає все, але як йдеться про хімозні салфетки чи крем(а склад в тих дитячих кремах далеко не дитячий), то мастіть дорогі мами скільки влізе. Повбивала битих виробників і рекламщиків((( Ми і купали малюка в простій воді(без гелів-шампунів-пінок) ще дуже довго.
    не змащувала зовсім. А для чого це робити?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Усім хто відгукнувся дякую!!)
    Цікавлять оті багато разові Памперси @Ligymunka.
    Як їх обрати?
    На скільки часу(до якого віку) вистачить такого?
    Скільки і яких вкладок потрібно до нього?
    А ще як так зробити щоб ота водичка витирати дупку була приємна до тіла по температурі малому? Весь час підігрівати ?
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    Усім хто відгукнувся дякую!!)
    Цікавлять оті багато разові Памперси @Ligymunka.
    Як їх обрати?
    На скільки часу(до якого віку) вистачить такого?
    Скільки і яких вкладок потрібно до нього?
    А ще як так зробити щоб ота водичка витирати дупку була приємна до тіла по температурі малому? Весь час підігрівати ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я тримала воду біля ліжка, коли витирала, то вмочувала ватний диск і буквально 5с в долоні тримала, то якраз трошки нагрівався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    в нас тут тема є Підгузники - одноразові чи багаторазові?
    Якщо оберете підгузники з системою one size, то вистачить на весь період користування підгузниками, ну, може оцей перший місяць будуть великуваті, то ще залежить, як маля набирає, якої тілобудови, але якщо гарна система регуляції, то там всюди все підтягується - і біля ніжок, і в талії. Окупляться навіть найдорожчі, не кажучи вже про бюджетні. По кількості - залежить, чи будете висаджувати, голопопити, поєднувати з одноразовими (ніч, прогулянки в холодну пору року), прати щодня чи ні, сохнути буде по-різному в залежності від сезону...найкраще спробувати, штучки 3, щоб зрозуміти процес, і ви побачите, як вам зручно, що і скільки треба, бо по-різному мами тим користуються - комусь всього 2-3шт. вистачає, а комусь 12 треба, щоб було зручно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Є різні моделі багаторазових підгузників, є еко-серія, вона трошки дорожча і має більш точніше регулювання, є звичайна серія. В еко-серії тканина трусиків еко-бавовна або еко-евкаліпт, вкладки також з еко-евкаліпту , а в звичайній серії тканина трусиків поліестер, вона дихаюча, але не є натуральною. Еко-серія трошки дорожча за звичайну серію !!! Більш детально, які я зараз купила для мацьопи в животику постараюся написати вам сьогодні в ПП !!!
     
  18. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    І знову я сюди. Коліки проявляються у поведінці немовляти криком ,дрібулянням підгинанням ніжок,викоучуванням тулуба? То можуть вже у 9 днів бути коліки?
    І чи обов'язково то залежить від маминого раціону? Бо бачу тут дівчата писали що сметана і хліб можуть бути причиною коліків у малюків, то думаю може то виключити їх. І чи ефективний чай з кропу?
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @kykysia ,пробуйте.Можуть бути коліки-тоді це треба просто пережити,а може бути реакція на щось у вашому раціоні.Дехто з дівчат може їсти хоч оселедець,хоч шоколад-і у діток усе гаразд з животиками,а комусь треба дотримуватися суворої дієти.
    Напишу про себе.Коли малюк плакав і страждав,я вольовим зусиллям:girl_cool: обмежила своє харчування до мінімальної кількості продуктів,а тоді щодня пробувала додавати одну страву.Якщо все було гаразд,то через день пробувала щось інше.Таким чином, до місяця методом проб і помилок:girl_yes2: зрозуміла,що можу сміливо їсти,а що краще обмежити.То не складно,тим більше заради свого коханого мацьопчика
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Якщо це коліка , а в хлопчиків вона більш яскраво виражена, як в дівчаток, то має певні години, в мене в синочка була о 15 год, а потім о 20 год ... Це був такий крик, що його ні з чим не сплутаєш ... То педіатр приписувала крапельки і я давала за дві години до початку коліки капала на грудне молоко , тобто о 13 год і о 18 год протягом 10 днів ... Коліка зазвичай проходить до 1,5-2 місяців сама , але я не витримувала плачу дитини...
    Крім того протягом дня я до 6 місяців і з донечкою і з синочком пила такий чай мікс - в пушки ( дрібку ) меліси , трошки кропу, трошки кмину, трошки фенхелю , ромашки кидала в літровий слоїк, заливала кип"ятком, закутувала рушником і так лишала на 2-3 год ,потім розвивала і за день випивала, ділила на 4-6 разів. Сам настій був дуже світленького кольору , ненасичений, то з малою ми оминули коліки повністю, а в хлопчиків дуже рідко нема колік ,але вірю що трошки сам чай полегшував нам той процес, а трошки краплі !!! І протягом дня я якнайбільше викладала на животик + носила в слінгу .
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Ligymunka @exmargarytka
    Так в нас ніби теж двічі на день, зранку не так сильно проявляється, терпимо ще то десь 7-8 година, і після обіду 16-18...то я кладу лашки теплі йому ,ніби трошки допомагає... Ще нам порошочок виписала лікарка але щось я не бачу поки результату( ще я помітила що то можливо від хліба, бо поки була в пологовому то не їла хліба і малий був спокійний, а в понеділок нас виписали я домашній хліб почала їсти (на дріжджах) і він в нас став дуже не спокійний ( ми вже почали списувати шо то через кесарське((( а тепер думаю що то таки ті коліки від хліба бо більше нічого такого не їм, вівсянку, гречку,супи, сир з сметаною... А які крапельки тобі виписували Анничко? І як то ти їх на молоко капала?