Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

 1. Імель

  Імель Модератор в декреті Команда форуму

  Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
  Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

   
  Останнє редагування: 5 Лютий 2014
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  В нас найбільше того пушку на хребті вище памперсу). Так дивно. Кожен раз як мию дупцю, смішно мені.
   
 3. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  добре, що світленький :) Лідді має на спинці темний пушочок. А її волохаті вушка - то просто окситоцинова бомба. Щоразу як роздивляюсь, молоко ріками тече. По самому краю вушної раковини - пушок такий класний. Зараз (2 міс) його вже менше, чи просто вушка виросли
  Сергійко взагалі був волохатий, і то темним пухом. Чоло від брів до лінії заросту волосся. Чоловік був в шоці, а мені мімімі.
   
  • Подобається Подобається x 4
  • мімімі мімімі x 1
 4. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Шось моя донечка не може спокійно лежати, як не спить. Прокидається, то треба зразу її годувати, бо інакше починає плакати. Поїсть, тоді засинає. А так, щоб просто полежала такого нема. Тільки на руках ще можна її носити, щоб не плакала. То вона ще так адаптуються?
  Вночі теж спить як коли. Сьогодні спала до 3 ночі, поїла, заснула. А в 6 ранку як проснулася, то вже важко було її вкласти знов. Поїсть, поспить трохи, і знов висить на циці. Хоч пісяє, какає часто. Я от навіть думаю, чи не забагато, бо десь разів 8 може покакати.
   
  • мімімі мімімі x 2
 5. Blondo4ka

  Blondo4ka Well-Known Member

  Мій какав щоразу, як годувала. Казала медсестра, що то так, як книжка пише)) . Зараз вже менше какає (3-5 разів на добу) В будь якому разі, дивіться на стан випорожнення, не повинно бути піни.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Вітаємо у світі реальних немовлят, а не дітей з реклами :girl_haha:
  А якщо серйозно
  може бути що адаптується, "книжка пише" що не спати таким малим дітям ще не годиться довше як півгодини підряд, а може бути що лежати сама вона так ніколи і не захоче :girl_smile:у мене таке з Владом було, він не лежав сам ніде ніколи взагалі - або їв, або спав (теж лише на руках), або в слінгу носився-розглядався.
  Моя красуня вже собі майже режим влаштувала - щоранку починаючи з 5-6 години в нас не так їдження як йорзання-кряхтіння-пихтіння, буває ще засинає десь близько 8, але тоді вже встає Влад, тому мені теж пора вставати :girl_in_dreams:
  --- дописи об"єднано, 15 Липень 2018 ---
  От я пригадую що теж майже так було зі старшим, а менша какає не частіше як 3 рази на добу але такими хорошими порціями. І бачу, що часом трохи важко то їй іде - нервує перед тим, смокче, пихтить, скрипить... але консистенція і вигляд какашок цілком ок, наче, та і від того що я їм чи не їм частота її випорожнень не сильно залежить якось наразі.:girl_in_dreams: Тому я для себе вирішила, що поки вона не плаче занадто сильно під час того процесу - значить більш-менш ок ще. От пісяє баааагато, дуже багато. Я тут вже з багаторазовими підгузками вдень трохи бавлюся :girl_smile:, то дуже часто треба їх міняти, ну і як при переодяганні попісяє то теж на пеленці калюжа така добряча.
   
  • мімімі мімімі x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  А ще буває, що їсть неспокійно. То ніби нормально, а потім шось починає хникати, сопіти, а потім знов нормально. Чи деколи під час годування час від часу може сплакнути, а потім тихенька.
  А ручками, ножками так махає, що ого-го.
  Щодо правильного прикладання, то може не весь час воно таке. Але от зараз нижня губка вивернути назовні, ареол захвачено. І дискомфорту я ніякого не відчуваю. Бо деколи поболює, як вона тягне. Як поболює, то значить не так взяла?
   
  • Тупо! Тупо! x 1
 8. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  може повітря нахапалася під час їдження і хоче зригнути? пробуй коли хниче і викручується "відконектити" і підняти на плече на хвилинку, а потім вже далі продовжувати годувати.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  А моя деколи з таким звуком какає, що дивуюся, де в неї скіки того взялося) Чоловік вчора був в навушниках за компом, і каже, що чує якийсь звук як з гармати стріляють) зняв навушники, а вона ще раз так голосно:))
   
  • Смішно Смішно x 3
 10. svoybox

  svoybox Well-Known Member

 11. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Я так пробую, то починається плач, бо вона ж їсти хоче:)) а тут забирають) хоч деколи справді після годування зригує. Але я її на бік кладу, як спить, щоб не захлинулася.
   
 12. algo

  algo СуперМодератор) Команда форуму

  @Thebestnata швидше за все оте покрехування може бути сигналом що вона хоче в туалет) при нагоді можеш глянути про висаджування ) і п. С. Як відновишся, почуєшся в силах , моя пропозиція про слінг в силі )
   
 13. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  То все така типова-типова немовляча поведінка. Добре, що спить, і добре, що спокійна, коли носять.

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 14. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  @algo, добре, дякую) але то ще мені треба трошки адаптуватися, щоб вийти на вулицю:)
  Перша ніч і день дома були дуже важкими, вже здавалося, що в лікарні було легше. Але так поступово стає легше.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 15. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

   
  • Смішно Смішно x 2
  • Подобається Подобається x 1
 16. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Нагадайте-но мені куди то треба йти в місяць дитини? До терапевта і ще до когось, не пам"ятаю - невропатолога чи хірурга? :) Хочу талончики в реєстратурі замовити на наступний тиждень.
   
 17. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  Мені казали 3 лікарів, але я пам'ятаю тільки хірурга і невропатолога. ) Ну педіатр то само собою. Ще без нього хтось має бути:)
   
 18. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  Мені педіатр сказала прийти до неї і ще записатись до невропатолога і хірурга. До двох останніх вже тиждень дзвоню в реєстратуру і записатися не можу. Бо хірург ОДИН і той у відпустці ! Як? Як так може бути? А до невропатолога вже в 8:20 ранку все розписано на два тижні наперед. Поліклініка на Симоненка.
   
 19. Blondo4ka

  Blondo4ka Well-Known Member

  В нас те саме з невропатологом. Але в нас сам сімейнимий записує до вузьких спеціалістів.
   
 20. Siania

  Siania Love Life

  Ми ходили до невропатолога і хірурга. Дуже пожаліли потраченого часу. Хірург - дуже сумнівний дядько без зубів, з ознаками любителя алкоголю. Невропатолог ніби ок, але довіри теж не викликала.
  Вирішили, що вузьких спеціалістів краще шукати профі, або ніяких.
  В результаті були у Свинаренка в 2 місяці, і от у 8. І у ортопеда у 2 місяці.
  Також до 3 місяців робили нейросонографію, узд кульшових, і ехо серця.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 21. lilochok

  lilochok Well-Known Member

  хтось давав БіоГаю? допомогло?