Перші й другі/треті пологи: схожі чи різні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Iwka, 17 Травень 2012.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Однаковісінько)) і по часу і по особливостях)
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. karioka

    karioka Well-Known Member

    В мене перші і другі пологи зовсім різні початки мали...зараз в очікуванні третіх:girl_flirt:теж дуже цікаво як то буде...
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Перші два рази води відходили практично відразу. Третій раз відійшли перед потугами. Взагалі по-різному було, і відчуття, і тривалість.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Теж таке читала, що після других, третіх пологів це сильніше відчувається і неприємно дуже часом.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дихання під час перейм мала спокійне. Як тільки з нього збивалась - ставало більш боляче.
    Другі пологи такі ж як перші, тільки швидші в два рази))
    Ага, матка скорочується болючіше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    після других - лізла на стінку від тих скорочень. Після третіх - не відчувала
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Все однаково крім болю , значно болючіше.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    о, заспокоїли. бо я боюся тих скорочень, що капець. аж страшно вагітніти. то мені було замість пологів: пологів всіх разом було 4 год, а скорочень матки - 4 дні.
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А в мене ні першого, ні другого разу небуло ніяких скорочень) у всіх індивідуально)
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви їх просто не відчували :)
    мене на треті так "налаштовували", що післяпологові скорочення болітимуть страшно, бо різниця між дітьми маленька, дитина народилась більшенька і т.д.
    а я не відчувала скорочень і аж переживала, чи скорочується взагалі. Але лікар в пологовому на другу добу після пологів був здивований тим, наскільки маленька матка і плаский живіт.
    Отакий був, певно, бонус за довгі пологи.
    А моя мама другу дитинку за півгодини народила, а зі скороченнями мучилась кілька діб.
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А я відчувала скорочення досить добре, але вони мені були абсолютно неболючі. Просто відчувалось, що матка стискається, але воно ні разу не боліло. Ше й таке буває..А боялась, що болітиме.
     
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В мене того разу почалось з потягувань як на місячні і було відкритя на 1 палець. Після 3 крапальниць Гініпралу на 35т, а саме після ночі перерви, почались такі потягування і через годину прийшла гінеколог, коли відкриття вже було 3 пальці. Близьуо 4 годин перейм, дуже терпимих, які я передихувала, як каже Кобаса, народився наш синочок:) А от перші почались о 8 ранку дуже легкі, а народила о 10 вечора. Перейми зараз були набагато легші і терпиміші.
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2016 ---
    А от мені казали в пб, що матка буде болюче скорочуватись, але того майже не відчула, ну хіба трошечки, так як і після перших пологів... Сусідку по палаті дуже боліло (2і пологи), навіть коли чула як хтось народжує))
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2016 ---
    І в мене те саме, гінеколог дивилась і дуже задоволена була маткою, а болючих скорочень не було.
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2016 ---
    Погоджуюсь, мені оте розслаблення дуже-дуже допомогло. Я не зажималась, уявляла собі, як все розкривається, не слухала і не реагувала на якісь розмови, а маму з татом попросила вийти, бо при відкритті на 3-4 пальці мені хотілось усамітнення і тишини, + чоловік штори в палаті закрив і махав на мене простинню, щоб охолодити, бо було жарко, потім ще в родзалі на кріслі махав))) А та сорочка з набору взагалі страшенно парить!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    3 рази і всі кардинально різні. Всі мене питають, які найлегші були? Відповідь - 2-гі ;) і найшвидші, і найлегші і практично, як книжка пише))), навіть у всі їхні протоколи з безводним періодом "вписалась":girl_crazy:
    Про перші навіть згадувати страшно. А треті, трішки пішли не так, як я собі планувала, судячи з других))). Другі і треті не стимульовані. У перших і третіх пробивали води, у других самі відійшли.
    Перші тривалістю 21 годину зі стимуляцією після 14 годин перейм.
    Другі тривалістю (це якщо рахувати від відходження вод) 9 год. З них з переймами лише 3 год. Це були не пологи, а казка)))
    Треті тривалістю 9 год. (почались з перейм, води пробили, як тільки доплер не показав серцебиття дитинки і ніхто не міг прослухати його), якщо чесно я добряче тоді злякалась і трохи було важко морально потім відновити свій спокійний стан. Потім налаштувалась далі на нормальну роботу і через 1,5 год. народилась моя красунька.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    то я не сперечаюсь, я просто міркую.
    насправді я тільки за :)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    перші і другі десь так і було.
    Треті якщо від моменту "здається я народжую" - то місяць. А якщо серйозно, то швидші і в годинах.

    А вагітності важчі.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та то коли кажуть про треті пологи, то я все тебе згадую :) нестандартна ти людина - і пологи треті довгі, і дитина третя найменша.
    То з вагітностями цікаво, чому так. Хоча, в мене наразі друга була найлегша. Бо пізній термін придатності мав на зиму і я не набрякала (мені найбільше зло - це набряки, з Дмитром і Вірусею я почувалася водяним матрацом).
    Я тепер нову штуку вичитала ( то теж з розряду "прикмет", і все ж новеньке:)
    Мовляв, парні пологи легші від непарних :)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    які страсті! Нє, треті були однозначно найлегші.
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2017
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) та я теж повеселилась від душі :)
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    справді? Я щось з попередніх твоїх розповідей не дуже це зрозуміла. Тебе ж виснажив той довгий "підготовчий" період... а що було легше?
     
  20. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Дівчата, повертаючись до теми болючих скорочень матки після других/третіх пологів, скажіть а як вас обезболювали? Мені знайома мамуся трьох діток казала що домовлялась з лікарем, який приймав роди, про обезболення - бо після других родів мала страшні болі (як ще одні перейми). А у вас був такий досвід? І ще цікавить що колять для обезболення, адже вже є ГВ, чи це не зашкодить малятку?