Перші й другі/треті пологи: схожі чи різні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Iwka, 17 Травень 2012.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А що перейми, то страшні болі? :girl_crazy:
    Настроюйтеся на позитив, а не на обезболення. В мене досить відчутно скорочувалася матка після других пологів, а після третіх і четвертих - терпимо. Ну, як переймочки :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я після другої дитини мала болі, які мусила передихувати - так скорочувалась матка. Не знеболювали, я відмовилась від знеболення власне через ГВ
    Після третьої дитини взагалі не відчувала скорочень
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Описувала вона то страшно) Але хочеться почути інші думки бо організм кожної жінки певно реагує по своєму. Після першої вагітності я хіба трохи відчувала ті скорочення, і то тільки під час годування. Щоб аж так нестерпно боліло - не скажу. НУ був дискомфорт, і тривав кілька хвилин як прикладала малу перші кілька тижнів.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а уявіть ті скорочення на матці після КР. Боляче, досить боляче.
    Але так само, як біль пологів не є нестерпним, так і скорочення є фізіологічні. І означають початок дороги назад до плаского животика :)
     
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я під час другої вагвтності боялась тих болей аісляпологових,а в мене їх зовсім не було,і матка й так гарно скоротилась. Як писали вище -налаштуйтесь на позитив,і все буде добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    виснажив
    ота фаза "я більше не можу" тривала півгодини замість трьох.
    не було. Після третіх пологів поки не відійшла плацента буле дуже болючі скорочення - аж передихувала. Ну але то ж недовго.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
    ну залежить які.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мене постійно питали чи потрібно обезболення. Було досить терпимо, тому відмовлялась. Розслабилась, продихала і нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    я колись також поначитувалась про ті болючі скорочeння. що при пeрших, що при других пологах, я іх нeвідчувала взагалі, добрe чи погано нeзнаю), алe плаского животика зараз нeмаю.(хоть трeнувалась і прeс качала.)

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    я від післяпологових скорочень після другої вагітності випила раз ібупрофен, бо я просто вмирала. Якщо пологи тривали 4 години, то післяпологові скорочення 3 доби.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    То у всіх так?? Бо я вже боюсь...
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, не у всіх. Після других не було. Після третіх лише поки не відійшла плацента.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Ні, було досить тeрпимо. Можe, чуть більшe відчувалось, порівняно з пeршими пологами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ні, не у всіх. В мене лише першу, ну може ще трошки на другу добу відчувались такі скорочення, ніби перейма починається. Не можу сказати, що болючі, просто не дуже приємно. Розслаблялась і продихувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Після перших та других практично не відчувала, зараз після третіх просто аут, болить страшенно. Від перейм відрізняється хіба тим, що довші(. Переважно це під час годування грудьми, але і між цим болить, можливо - трохи легше. Зараз друга доба завершується. Почало боліти саме з другої доби. Нічим не знеболюю.
    Доя інформації - у палаті жінка також після третіх пологів - нічого не болить. Тому все дуже індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    Мене так боліло після других (після перших зовсім не відчувала болю) коли дитинка їла. І боліло ще навіть кілька днів після повернення до дому. Хотілось іноді кричати(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я вище писала,теж того боялась,а після других пологів не боліло зовсім,навіть під час годування
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Після перших -майже не відчувала, після других- при годуванні ногами сокотала, зубами скреготала але воно швидкоминуче явище :girl_yes2:
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю питання до тих, в кого боліло: як довго то тривало? Бо реально терпіти важко(. Такі дуже болючі скорочення. Розумію, що у всіх по-різному, але цікаво було б почути статистику))).
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мене теж після 2-х дуже боліло, реально важко витерпіти було - наскільки пригадую, найсильніше 2-3 доба, потім вже пішло на спадання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    сильно і часто десь 3 дні (майже як перейми), потім пішло на спад, але ще тиждень боліло. Казала лікар в пологовому що то добре, значить матка скорочується і все зайве виштовхує. І якщо порівнювати з першими пологами, то лохії таки значно скоріше закінчились.
     
    • Інформативно Інформативно x 1