Перші й другі/треті пологи: схожі чи різні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Iwka, 17 Травень 2012.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    3 дні. Тобто поки була в роддомі. Тішило тільки те, що то не треба тужитись і лікарів, як на родах, біля тебе нема ))). Як одна довга болюча схватка.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    на третю добу почало боліти, ніч боліло дуже, навіть не витримала і взяла но-шпу (але то ніц не помогло), вдень вже рідше і слабше, і все.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене сьогодні 4-та доба, болі пішли на спад. Хоча ще вночі було досить боляче, але вже терпимо. Також дозволили ношпу, але вже не буду (сподіваюсь). Лікар сказав, що може брліти до тижня часу. А ще порадив качати прес по приході додому. То не рано? Розривів не було. От думаю чи варто, чи ще почекати?
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka прес???? Та ну.... Як пройдуть виділення можна вакуум робити
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Мені радив на животі лежати а прес починати качати як лохії підуть на спад, щоб не було відновлення кровотечі.
    Ви ж в Данкова, як так розумію з попередніх дописів, родили?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та де, то зовсім не можна. Мені остеопат радила до 6 місяців після пологів не качати прес.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    чаво? А потім будете все життя діастаз лікувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так, в нього. Він в день виписки прийшов, помацав живіт, і показав як підіймати спину, щоб живіт зник і м'язи зійшлись. Ну щоб той мішок не висів. В мене добре все скорочується, лохіі вже мінімальні.
    Може я ту вправу не правильно назвала). Треба піднімати спину з положення лежачи на спині десь на градусів 30. По разів 10.
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ну але ж Ви спину піднімаєте за рахунок м'язів живота
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Краще не ризикуйте. В нас тут є спеціальний курс з кінезітерапевтом,2 місяці мінімум після родів, там спочатку на внутрішні м’язи вправи, а вже аж потім можна мінімальні вправи на прес і то під наглядом. Власне такі ранні вправи можуть погано вплинути на м’язи живота і з віком спричинити проблеми з нетриманням сечі. Важайте на себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    як лохіі припиняються рано то не є добре, багатьом радять дуже теплу ванну щоб навпаки вони виходили і не припинялись швидко.
    про лежання на животі, перечитала багато і спілкувалась з багатьма то навпаки жінкам добре на спині і чим довше. мені особисто повитуха теж казала за лежання на спині.
    але вам видніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую за роз'яснення, всьо поняла). Але чого він то говорив)? Я вже починаю думати - може то я тоді щось не зрозуміла)? В мене зараз трохи заторможена реакція), доходять деякі слова не з першого разу))).
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вас з ним різна мета. Його цікавить щоб ви швидше встали (їх так вчать), а вас має цікавити ваше здоров'я в дуже довгостроковій перспективі. Звідси різні рекомендації про спину-живіт і все решта.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Я зрештою так і не лежала.Було шалено дискомфортно і молоко так прибувало що доторкнутись до грудей немогла, не те що лежати.
    Десь рік після пологіа пішла в спорт зал і відновила свій прес, але то після перших родів... Як буде тепер хто знає.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) я так мріяла полежати на животі, що підкладала під себе подушки так, щоб груди провисали вниз, і так лежала. Не спала ніч в такому положенні, але дуже скучила була за тим, щоб полежати "фізіономією вниз"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І мені акушерка радила після останіх пологів лежати потрохи на животі, 1 - 2 дні після пологів. А будь- які вправи не раніше ніж через 2 місяці і то після огляду і дозволу гінеколога.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нажаль, в пологових і прес качати порадять, і бандаж носити :sad:
    Ви того не робіть. Спочатку - максимум спокою всі дні, поки лохії. Потім - потроху активувати прогулянки, пришвидшувати крок. Потім - до гінеколога і на УЗД. Після півроку - дивіться по собі, можливо, можна починати легке кардіо. А від обвислого живота вправ недостатньо, треба ще масажі, скрабування, зволоження шкіри - щоб все комплексно підтягувалось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я останнім часом замислююсь про пов'язаність "парних" і "непарних" пологів
    бачу спільне в післяпологовому відновленні. Після Дмитрика і Вірусі (1 і 3) моментально пропадав живіт, і молока було аж забагато. Після Сергійка і Ліди (2 і 4) живіт сходить поступово, лактація швидко налагоджується така ідеальна - без надмірностей і нестач.
    а всі пологи у мене подібні. Або - просто "довго", або - "дуже довго". З хлопцями все починалось з відходження вод, а з дівчатами води відходили вже за малятком. Всі новонароджені "однотипні" - чорняві волохатики :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
  19. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене перші і другі пологи схожі наступним:
    1. Обидва рази родила в термін 39 тижнів і 2 дні .
    2. Два рази застосовувалась амніотомія (перший раз через те, що вже починалися потуги, а води так і не відійшли, а вдруге через багатоводдя, шм розкрилась на 6 см, а я ще практично не відчувала перейм)
    3. В обидвох випадках пологи тривали 6 годин, родила за 3 (мені взагалі здавалось, що за 2 потуги).
    Різниця: в перших пологах був розрив шм, напевно тому, що не послухала акушерку і спробувала тужитись, коли не можна. Вдруге пологи приймав лікар сам, і я дуже чітко робила все, що він просив , тому все відбулося без пошкоджень і якось майже безболісно (якщо не враховувати останніх перейм).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Мої пологи , мабуть,були різні
    Бо на перші ідеш - в невідомість.
    В мене вдома відійшли води і я поїхала ,потім стимуляція і я толком тих пологів і не відчула
    Відповідно,на другі їхала з осторогою- теж відійшли води ,але по приїзду велике розкриття ,ніякої стимуляції ,відчувала кожну потугу - і як не дивно,мені це дуже сподобалась
    До останнього була на ногах,бо мені так було зручно- а лягла і за дві потуги народила
    Але які ти були потуги - я відчула ті пологи ,не боліло ,ніякого дискомфорту ,а якась така гордість ,що , народила
    Це важко пояснити,але мені було дуже приємно
    Бо з першою дитиною,таке враження ,що і не родила ,і якби мені не сказали,що вже народила ,то і не відчула б
    Зробила для себе висновки,що ще б народжувати пішла ,а ось вагітною бути не дуже мені хочеться )))
     
    • Подобається Подобається x 2