Перші й другі/треті пологи: схожі чи різні?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Iwka, 17 Травень 2012.

  1. Karinos

    Karinos New Member

    Доброго дня, 39 тиждень почався, зняти песарій (акушерське кільце) 5 днів тому, перша вагітність народила на 33 тижні. Страшенно боюся, що сама не народжу, голова внизу, живіт і спина трохи болить, ніяких передвісників немає, юоюся епізіо і боюся розривів, плачу цілими днями...... що порадите?
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пораджу заспокоїтись, набратись оптимізму і віри в те, що ви все зможете і все буде добре!
     
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Karinos, я перечитувала "Пологи без страху", той розділ, де описуються пологи етап за етапом. Від початку перейм до народження.
    І так заспокоювалась. Всі страхи щодо патологій гнала і молилась.
    А предперший етап - це чекати перейм, чекати скорочення інтервалів.... а там і потуги, і спокійно народите. :)
    І я не знаю яка у Вас ситуацію по вагітності і здоровю, але бажаю Вам Божого благословіння на пологи).

    Терпіння, мир, спокій. Скоро дітку вже побачите :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Треті пологи: 39т + 5дн
    16.04 почав відходити корок, щодня до пологів йшло багато слизу з кров'ю, народжувала кожен день))))
    В ніч на 20.04 почало сильно тошнити і чистився кишечник + кров'яні виділення
    +- 4:00 я вже точно знала, що сьогодні народжу
    +- 8:00 почала засікати перейми, регулярні кожні 5хв по 30 сек (як і перші рази)
    +- 10:00 приїхала в ПБ, відкриття 3,5 пальця
    +- 12:00 відкриття 4,5 пальця
    +- 14:00 почало тужити, пробили води
    14:27 народилась донечка 3580г 53см

    А тепер про відчуття, до третіх пологів я готувалась дуже ретельно, почала зразу після других. Перейми я передихувала за доктором Кобаса, що значно їх полегшувало. Перші два рази потужний період був найпростішим в пологах, мене дуже тужило, при тому, що народжувала на спині, майже лежачи. На цей раз мені максимально підняли спинку ліжка і підклали подушку, я народжувала сидячи, але потуги були дуже слабкі і рідкі (зі слів лікарки, 2хв між потугами), голівка то виходила, то ховалась (акушерка припускала, що є обвиття або йде з ручкою, ні одне, ні друге), було дуже боляче при її прорізуванні, вперше відчула "вогняне кільце" і це адсько пекло, поки чекала наступної потуги, думала зімлію від болю. Зразу після народження дитини, почались перейми, дуже відчутні і вийшла плацента, моя сидяча поза дозволила за всім спостерігати. Була кровотеча, але невелика, бо окситоцин не кололи, вишкрібання не робили, розривів не було. Найлегший післяпологовий період, перші пологи - епізіотомія, місяць не могла нормально сидіти, другі - розрив і один шов, пару днів важко ходити було, треті - я йшла своїми ногами з родзалу в палату, ніби і не народжувала, вдома ледве себе стримую, щоб не стрибати як та коза.
    Перша дитина, яка народилась з ознаками переносу і в зелених водах
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1