Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    В мене токсикозу не було, правда і апетиту теж - деколи забуваю поїсти до 4-5 години, їсти тільки ввечорі хочеться. А чай з імбирем, медом і лимоном часто п'ю - деколи кожен день. Мені здається, частково тому і токсикозу немає. Хоча в імбирю і протипокази є. Треба почитати, чи Вам він підходить. Одну мою вагітну подругу тільки від вигляду чаю з імбирю нудить.
     
  2. jMoondance

    jMoondance Member

    Як можна підняти імунітет зараз(1ший триместр)? Вилізла з одного боюсь знов щоб не захворіти.
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @jMoondance порада. Імунітет у вагітних знижений.То є факт. Щоб не захворіти я не те що вагітним не раджу практикувати всякі імуностимулятори, а нікому. Правила профілактики в даному випадку то є все.Прогугліть почитайте в неті всі нюанси. Передається грип не тільки коли хтось на тебе чхнув.Передається грубо кажцчи контактно, коли хворий має руки в соплях, взяв ручку дверей, а невдовзі взяли ту ж рцчку і витерли носа, що вірус попав на слизову, то рахуйте заразилис.Тому миття рук, не пхати руки до всіх слизових в томц числі очі. Провітрювання приміщень.І унікати людних місць.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. jMoondance

    jMoondance Member

    Дякую. Я не хочу там всякі таблетки приймати, в мене доця як хворіє, то я моментально від неї набираюся.
     
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Мийте руки, протирайте ручки дверей, пульти, телефони .Пригадую, коли була та страшна епідемія грипу в лікарнях на ручки дверей вдівали марлі, і періодично їх міняли....Словом почитайте і детально вивчіть то питання. І звісно більше гуляйте, що слизові не пересихали, і вірус не мав куди проникнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    В мене четверта вагітність а токсикоз такий що при жодній такого не було це просто жах жити нехочеться. Нічого не допомагає навіть незнаю що робити вже всі поради з нету перепробувала, а мені від тих порад ще гірше стає.... З другою донечкою в мене теж був токсикоз, але рятував чай з мяти і мятні льодяники, тепер мені від того всього ше гірше стає. Тошнить навіть вночі. Щей морозить постійно ходжу як заморожена по хаті у кофті , а зверху ще светер теплий хоча в квартирі 23градуси. Короче це кошмар, швидше би це все звкінчилось бо сил моїх вже реально зовсім нема
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    В мене теж апатія повна і спати хочу завжди. Ввечері лягаю ложити малого і вирубуюсь. Можу встати зранку.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене з м'ясом те саме було, навіть з курячим філе. Не рвала, але нудило нон-стоп, як згадаю свою реакцію на м'ясний ряд в супермаркеті, а особливо кури-гриль в Арсені. Вдома нічого м'ясного не готувала, свекруха наморозила для чоловіка пельмені і голубці, то я, закриваючи носа, варила, і тікала з кухні, поки цей запах є. Один раз вирвала, коли зайшла в туалет, а там з витяжки був запах смажених котлет від сусідів. Могла пити какао домашнє, от воно мене рятувало від голоду. Ківі, яблука, каша кукурудзяна з фетою - ото була моя їжа. І десь в третьому триместрі почалася манія, яка ще зараз повністю не пройшла - мило. Я готова була їсти мило палмолів. І то лише його. Перенюхала все мило в космо, і лише його мені страшно хотілося з'їсти. Гемоглобін був 87..))
     
  10. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    То від низького гемоглобіну на таку екзотику тягне я вже замітила. В мене як гемоглобін падав то мені зразу хотілося мила і доместос понюхати))))Жити у ванній була готова.
     
  11. Breathe

    Breathe Member

    От чого так. Тільки попустив ранковий токсикоз, як вляпалась в застуду. При чому тиждень чоловік ходив хворий, а до мене добралось вже коли одужав. Довелось переносити запланований на сьогодні скринінг і УЗД. Але це і на краще, бо при переносі виявилось, що мене чомусь записали на УЗД не до лікаря, в якої я на обліку, а до іншої. Хоча в онлайн заявці чітко вказувала до кого треба. Ох уж ця рецепція (але то певно в іншу тему).
     
  12. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Все що не робиться то все на краще)))) хоча застуда геть недоречна
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Якщо ви прописані в Львівській області то в медінституті можна народжувати без будь яких нюансів так як він виконує роль обласного. Раппапорта і Мечнікова вважаються міськими пологовими, але якщо знайдете собі там лікаря в якого би хотіли народжувати, то вже з ним і виясните як вам бути з пропискою.

    Сама не місцева, коли родила малого вибрала Батальну по рекомендації. Але за прописку мене ніхто не питав. Прийшла. родила. пішла
     
  14. Breathe

    Breathe Member

    Шось я поспішила, попустило аж дні на 2. Тепер повернувся. Нудить майже постійно. Нічого не допомагає( То вже 13,5 тижнів. Ще довго мучитись?
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Якщо вже попускає на кілька днів, то ще трошки :)
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Точно сказати неможливо, але буде дедалі легше. Погодьтесь, перерви на пару днів - це вже щось :)
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Батальна-це загальний перинатальний центр. там не потрібно львівської прописки
     
  18. Yljana

    Yljana New Member

    .

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Масік

    Масік Well-Known Member

    Доброго дня. Дівчатка хто як рятується від токсикозу. Мала страшний при першій вагітності, думала що з другою менше буде, але куди там по серед ночі стаю... :sad:
     
  20. Narcyshalja

    Narcyshalja New Member

    Привіт. Чи хтось стояв на обліку в Паренс? Я вагаюсь, що робити.