Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    аміноцентоз.
    Але якщо пара не готова до планового переривання вагітності, то робити його взагалі сенсу не бачу. Ну виявлять , наприклад, хромосомну аномалію,... а далі ?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну я так собі думаю, що може той аналіз здатен виявити щось таке, що важливо рано виявити і піддається лікуванню наприклад одразу по народженні, або ще й в животику. Різно ж буває. Хоча то все таке відносне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    угу. Але , звикло, це роблять для встановлення остаточного діагнозу про хромосомну аномалію. Інколи , про наявність Торчів, і найрідше, для визначення ступені зрілості легенів дитинки.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені от що цікаво. Якщо я точно знаю, що перервати не буду, то чи той аналіз (зараз мене цікавить другий скринінг) несе хоч якусь корисну інформацію. Типу, що якщо там якийсь показник такий-то, то є загроза викидня і треба те і те. То як приклад. Просто зараз стоїть питання тоі процедури. І якщо вона лише на вади розвитку - тоді навіщо ще раз то все переживати? Але якщо вона дійсно буде для чогось корисна, то може таки варто?
     
  5. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    амніоцентоз. від амніотична рідина.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2017 ---
    в джералах, які свого часу читала я, то велике значенні надавалось просто УЗД. Величина носової перегородки, комірцевої зони. Головне, знайти толкового уздиста. Я не здавала жодного. Там дуже багато нюансів, які можуть дати похибку, навіть те, чи мама їла м"ясо, до прикладу, чи вона гарно виспалась. УЗД і власне скринінг треба здавати одночасно, в один день. А то мені медсестра каже, от завтра здасте кров, а наступного дня підете на узд. А так не робиться.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2017 ---
    Амніоцентез робиться припідозрі на синдорм Дауна. Під контролем узд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    точно. Мене і лікарка завжди поправляла...але це було давно , 5 років тому, і ми таки вирішили не робити цю процедуру.
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    В мене були термін недобре порахували той аналізи були недобрими. Потім все перездавала до генетика їздила хіба собі нерви псувала. Зараз не йду вже нічого робити. Я ітак нічого змінити не можу.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Знайшла для Вас інформацію на цю тему, яку колись вже постила на форумі, змістовно і докладно подана інформація:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. ohra

    ohra Well-Known Member

    Дівчатонька, поговоріть зі мною, будь ласка. я у відчаї, сиджу плачу. прийшли результати першого скринінгу. PAPP-A занижений, мій показник 0, 94 при медіані 1,67 мом 0,5629 - це нижня межа. говорила з лікаркою, каже що будем говорити після узд, узд аж після паски, зараз 11-12 тиждень. напишіть, що це потрапляє в норму, може в когось теж так було...
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    А хіба дані не формуються на основі узд? Я робила скринінг одразу на другий день після узд, і результати вираховувались згідно даних, які я подавала з узд.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @ohra завжди лікарі дивляться в комплексі з узд, тому тут не в нормах справа і вам не варто себк так гризти
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    амніоцентез, якщо точніше
     
  13. ohra

    ohra Well-Known Member

    Не знаю, лікар дала скерування на скринінг на 11-12 тижні, на УЗД 12-13.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Можна піти вже на УЗД, і спокійно провести свята.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @ohra, даремно переживаєте! У мене був не просто занижений, а таки добре низький, і той другий теж нижче норми. Виявилось, що я там з терміном трохи наплутала (не звернула увагу, що по УЗД і по місячних він різний). Страшенно переживала, начиталась всякої дурні. А потім пішла до лікаря-генетика, і вона мене заспокоїла. Отже, спокійно дихаємо, святкуємо Паску і з гарним настроєм ідемо на УЗД))).
    А другий триместр з якого терміну починається?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    з 14 го тижняя
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @ohra саме тому лікарі мудрі без особливих показів радять не робити скрінінги,щоб через сумнівні результати вагітні не їли собі нерви аж до пологів(бо всерівно хробачок сумнівів лишається). Не плачте,бо від ваших нервів ще гірше буде.Якщо перечитаєте всю тему,то побачите,що багато дівчат мали аналогічні дописи, а потім народили здорових діточок!
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    плюсуюсь. Тому , спробуйте розслабитись і не нервуватись.
    А якщо в термінах вагітності помиляються на тиждень? а якщо ви наїлись-не наїлись, або не те чого тре наїлись...
    В нас вагітність була планова, тому я чітко знала день овуляції, але... не дату запліднення, бо її точно вирахувати не є можливим. УЗД робили. перший скринінг - ні, другий так, але з інших причин і біофізичний(якщо правильно називаю) профіль плоду робили... і от власне, якщо ви чітко знаєте дату овуляції, а не останніх місячних, то можна стверджувати про достовірність. все решта це +-....
    І може, би в іншого гінеколога проконсультуватись, щоб ваші страхи розвіялись..
     
  19. ohra

    ohra Well-Known Member

    Вагітність планована, овуляції стимульована, знаю коли що відбулося(((

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Я б Вам радила сходити завтра на узд, і якщо дуже переживаєте - до генетика. Навіщо тиждень себе мучити.
    Але мені так дивно що Вас скерували спершу робити скринінг. Мені давали таке направлення в лабораторію, де лікар-уздист мав написати ряд замірів. І вже згідно тих даних, і даних аналізу формується результат.
     
    • Подобається Подобається x 1