Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Оцей перший скринінг включає саме аналіз крові+УЗД, що робиться в один і той самий день і тільки після заключень обох досліджень роблять комплексний висновок. Знаю, шо рівень РААР-А може знижуватися навіть від токсикозу. Тому зробіть УЗД і будьте спокійні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. ohra

    ohra Well-Known Member

    Ой, токсикоз у мене добірний)))

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    УЗД має проводитися +_ одночасно із скринінгом по крові. Тоді можна отримати якісь достовірні результати, якщо є між ними не більше кількох днів. Скринінг по крові сам по собі може давати похибку.Зрештою, низький рівень РАРР-А- це не завжди аномалії у розвитку плода. Інколи так буває при певних порушення формування плаценти.І взагалі його оцінюють ще і з показниками бета-ХГЛ. Так. МОМ по тому результату є таким,що підлягає пильному контролю, бо вона менше 0.6. Але - оцінюються фактори у сукупності. Це не завжди показник патології плоду. Інколи- це показник певної загрози протікання вагітності зі сторони жіночого організму, що потребує просто лікарського нагляду і за потребуою- корегування. Ну і просто результати можуть бути хибними.
    А так- зараз ви нічого не зміните. Просто заспокойтеся і дочекайтеся УЗД ( дивно, що вам одразу його не призначили, оскільки РАРР_А буває заниженим і при загрозі).
    Оцінка не проводиться по одному РАРР-А. Береться до уваги:
    РАРР-А ; бета ХГЧ ; товщина комірцевого простору по УЗД
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Нормальний у вас мом! В мене теж був занижений, я всі форуми і нет перерила. По-1, вам вже писали про те, що самі аналізи - не інформативні. треба узд. По-2, МОМ рахується реально проблемним, і таким, що потребує додаткових аналізів чи перездачі, коли він - менше 0.2 (!!!).
    В мене був такий самий, як у вас, може навіть менший, я його ще навіть ерездавала щось через 3 чи 4 дні, то став більшим, щось 0.65. Потім дивились на УЗД, все було ок. Зараз Яні 4.5 міс - гарнюсінька, вредна, здорова дівчинка. Заспокійтесь і готуйтесь до Паски.
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2017 ---
    і ще - моя лікарка мене відправляла на ці 2 аналізи в один день - щоб всі дані були на руках відразу. Тому не робіть ранніх висновків, не видумуйте на дитину, а ще краще - зробіть те узд зараз, до свят, щоб гарно відсвяткувати
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Привіт усім! Дівчатонька, на якому тижні ви ставали на облік? І як ви рахували термін вагітності? Бо по моїх підрахунках і акушерських не співпадіння на 2 тижні.
     
  6. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Прийнято рахувати від першого дня останніх місячних (це і буде акушерський термін). Ще на УЗД уточнятиметься (теж може бути в тиждень різниця). На облік стають до 12-го тижня переважно. Я ставала на 8-му (перша вагітність).
     
  7. В мене теж перша, термін маленький, переживаю. Знайома каже швидше 12 тижнів не йти, щоб не морочитись тими всіма аналізами і ранніми УЗД.
     
  8. Virna

    Virna Well-Known Member

    В мене 15 тижнів, я ще на облік не ставала, планую після другого планового узд. З Мартинчиком ставала на облік в 12-13 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ohra

    ohra Well-Known Member

    В мене 13 повних, на облік ще не стала. З першою дитиною стала в 12.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
  10. Дякую за відповіді.
    Перше УЗД в 12 тижнів обов'язково робити? І чи можна його робити не ставши на облік, без направлення, просто записатись? Чи все таки має бути направлення?
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Варто робити в 12 тижнів, бо воно досить інформативне. Можна просто записатись в приватну клініку без направлення і обліку.
     
  12. ohra

    ohra Well-Known Member

    Ніколи УЗД не робила за скеруванням. Вибираєте лікаря-узд і записуєтесь до нього.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. ReyeN

    ReyeN New Member

    Привіт всім !
    Скажіть, плз, а варто попити "фолієву кислоту" на перших тижнях ?
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, вона корисна для розвитку дитини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Так, обов'язково до 12 тижня!
     
  16. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    А скільки потрібно вжити "фолієва кислота" вдень??
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Добова норма при плануванні і вагітності - 400 мг. Але деколи лікар може призначити більше чи менше. Я приймала "фоліо" одразу з йодом 200 мг.
     
  18. Я приймаю фоліо - 1 таблетка вранці під час їжі.
     
  19. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчатка, потребую поради. Отже, останні місячні почались 10 березня. Станом на сьогодні маю загальний ХГЧ 2407. Лабораторна норма для 7 тиждня( я ж вірно порахувала?) 3697.
    Відчуваю скорочення матки.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    виділення є якісь?
    місячні - це не показник. Ви відслідковували овуляцію?
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    а ще дивіться, які я норми знайшла, Ваш результат практично відповідає "терміну по місячних":
    Нормы ХГЧ по неделям беременности
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    а ось тут від зачаття рахують, а не від КД. 7 тижнів по місячних = 4-5 від зачаття
    Нормы ХГЧ по неделям от зачатия и по ДПО (статья). - BabyPlan.ru - BabyPlan.ru
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1