Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчатка, в кого були сильні болі на початку вагітності? Сестру болить в боці вже 3ій день, сьогодні пішла по лікарях, все в нормі, печінка, нирки, жовчний, сказали ще аналізи поздавати. Я підозрюю вагітність, хоча гінеколог не пов'язала такого роду біль з вагітністю. Тест ще не робила.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З того всього зробити тест найлегше. Але сильні болі не є добре:ні так, ні тим більше при вагітності.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене. Поки малявка не приліпилася боліло, не сильно. Капці були, коли діафрагма піднімалася. Вроді спайка була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Все таки нирки, залишили в лікарні. У вас, здається, також були з нирками проблеми з нирками під час вагітності, розкажіть щось
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Нефропатія була плюс запалення хронічне. Через поганий відтік рідини мала набряки і високий тиск. Потрібно дотримуватись дієти, контролювати тиск/аналізи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    теж боліло дуууже в боці. Казав гінеколог, через ріст матки, бо все решту в нормі було.
    Але перевіритись однозначно.
     
  7. Angelikaaa

    Angelikaaa New Member

    20170622_080608.jpg Зробила тест ~ 9-12 день після незахищеного акту.
    Слабка-слабка смужка на Еватесті.
    Живіт наче вздутий, вчора пронос був. Нічого особливого не їла. Відчуваю вже лесь 4-5 якесь оніміння легке і поколювання анизу живота.
    Це нормально? Чи варто вже йти до лікаря, чи поки чекати?
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а від візиту до лікаря щось залежить?;)
     
  9. Angelikaaa

    Angelikaaa New Member

    Я не знаю. Я думаю, що можу бути вагітною. Я б дуже цього хотіла.
    --- дописи об"єднано, 22 Червень 2017 ---
    Можливо якісь обстеження потрібні, чи ліки приймати?
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Соррі ту сей, але як на мене, то не вагітні. Зачекайте ще хоч тиждень і зробіть ще тест.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ну, від лікаря тут нічого не залежить, вагітність, якщо вона є, ніяк не постраждає від того, що ви про неї якийсь час не знатимете) а ранні намагання виявити так чи ні, призводять до низки зайвих обстежень і, відповідно, хвилювань з цього приводу, при тому результат "щоб вже заспокоїтись" (серцебиття на узд) - ви отримаєте не раніше 6-ого тижня, так що зачекати все ж прийдеться .
    Можете приймати фолієву кислоту, як і в будь якому разі, якщо ви плануєте.
    Удачі вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Чого? На тесті щось є, просто ще може бути дуже рано.
    Лікар нічо не поможе, вагітність не хвороба, яку лікувати треба негайно, спокійно собі сидіть і чекайте, що буде далі. Можете здати хгч
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. trustme

    trustme New Member

    У мене теж так тест показував на самісінькому початку вагітності, робила 4 тести і в усіх маленька, ледве видна смужка, просто термін був ще дуже-дуже маленький.Якщо вам так дуже кортить знати вже, то здайте кров на ХГЧ в приватному якомусь центрі, кров показує наявність чи відсутність вагітності набагато раніше.
    я
    здавала в Syneco, зранку здала-ввечері вже
    був результат- показав
    вагітність 3 тижні
    До
    лікаря іти-
    зайве,бо якщо ви вагітні, а він подивиться вас, то можуть бути фатальні наслідки, те саме із УЗД на такому ранньому терміні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Petrova

    Petrova Member

    Впевнена що це вже обговорювалось не раз. Скажіть в кого після першого скринінги мом був вище 2. В мене от 2.3. УЗД в нормі. Але спокою мені вже нема....
     
  15. Breeze

    Breeze Member

    Не варто хвилюватись через ті всі скринінги. Тимбільше, коли по узд все в нормі) в мене теж незначне відхилення було, але як потім мені пояснили - суто через неправильно названий термін. Дитинка ж з кожним днем росте, відповідно і показники збільшуються. Вам потрібен лише позитив)
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,цікавить ваша думка. З якою метою можуть призначати ендометрин? Я тільки довідалась про вагтіність,терм 6 тижнів від ост місячних, але овуляція 100% була пізня. ХГ 1500. По телефону лікар призначив пити фолієву,віт Е і ендометрин 2р/д. Все розумію,крім ендометрину.
    І ще,коли варто робити перше узд? Сказав наступного тижня прийти. А нащо воно мені на такому ранньому терміні?
     
  17. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    хіба подивиться чи вагітність маткова.
     
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Може дурне питання, але то дивляться зовнішньо ультразвуком,чи тим внутрішнім? Це не шкодить малечі?
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Може бути і так, і так. Очевидної шкоди ніби нема, але все більше лікарів не радять УЗД до 12 тижнів без нагальної потреби ( сильні болі, кровотечі...)
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    залежно від терміну. Мені на тиждень затримки дивились внутрішнім датчиком, а вже через півтора тижні і наступні рази - тільки зовнішньо. УЗД робила часто, бо була загроза. Негативного впливу на дитину не було.
    Була та ж історія з пізньою овуляцією, що позначилось на неправильних лікарських підрахунках терміну вагітності, і відповідно, невідповідність результатів скринінгів (того ж ХГЧ, а пізніше - альфафетопротеїну) нормі. Зробила для себе висновок: для оформлення лікарняного в звязку з пологами підрахунок лікарем терміну від останніх місячних - то ОК, але для себе слід рахувати реальний термін розвитку плоду і орієнтуватись на нього.
     
    • Корисно Корисно x 1