Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    То ясно стає вже потім, а після 2-х викиднів такий страх у тобі живе, що просто паралізує. І ти розумієш, що якщо почнеться В, то змінити нічого не зможеш, але все одно панікуєш. Такі стани дуже ламають і зараз всі мої сили направлені на те, щоб знову не міряти той негативний досвід при кожному незрозумілому процесі в організмі. Вчорашній біль, власне, був сильніший і дуже схожий на початок місячних (крові не було), тому запанікувала. Але зараз все добре і я стараюся концентруватися на позитиві! Дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я розумію. Правда. То я для загальної інформації пишу. Бо не стільки жінок з ускладненим анамнезом, скільки тих УЗД до 12 тижнів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Була вчора на узд (12-13 тижнів), виявили перегородку маткову. Ніби лікар сказав, що дитині це не загрожує, але все одно хвилююся. Раніше це виглядало як дворога матка...
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    маю кількох знайомих, які виносили здоровеньких дітей з перетинкою в матці. Наскільки знаю, дитині від того точно нічого, от спосіб народження вже мають визначати лікарі ПБ, виходячи з типу перетинки і перебігу вагітності. Але це вже ближче до терміну пологів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, просвітіть мене темну, бо начиталась того гугла і вже сама не своя.
    Вчора була на першому УЗД у 8 тижнів (вагітність стимульована) з дитинкою все добре, дякуючи Богу, але виявили кисту жовтого тіла 34 мм.
    Що це таке, ця киста? На скільки вона вплине на вагітність? Бо УЗДист сказав скоро до лікаря, що щось там не то з прогестероном.
    Сьогодні до лікаря не попала, бо вже пізно було. А в неті начиталась і в мене вже серце не на місті.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це взагалі варіант норми на такому терміні. Дайте собі спокій. І не давайте себе залякувати.
    Стимулювали овуляцію?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    аналогічно, на 8 тижні була киста жовтого тіла. вже на 20 тижні і сліду не було. не хвилюйтесь
     
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Так, стимулювали.
    --- дописи об"єднано, 29 Грудень 2017 ---
    Дуже дякую за відповіді))) :girl_yes2:
     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Не можу зрозуміти - повних 15 тижнів, я можу чути рухи? Сьогодні дитятко реально вперлося в живіт (навіть чоловік побачив). З першою вагітністю я на 19-20 тижні рухи чула
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я десь на такому ж терміні почула рухи, зараз ще не дуже регулярно відчуваю (то за день ні разу, то по кілька разів на день) але є :girl_smile:. Першого разу теж, доречі, досить рано десь 16-17 тижня відчула, аж мені в ЖК не повірили і "перші рухи в 19 тижнів" написали :girl_haha:
    Але от це
    навіть не знаю... воно ж малюююсіньке ще - всього 10 см десь, не знаю чи має аж стільки сили щоб і стінки матки, і м"язи на животі і шкіру аж до видимих рухів посунути :)
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Не можу сказати, що видно рухи, але живіт в одному місці чуть більше випнутий. Так, ніби мандаринка глибоко в животі)
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Розкажіть ще мені як ті рухи мають відчутися?) Тобто дитинка перша і я не знаю,що саме маю відчути-почути. Бо поки що тільки і я, і чоловік бурчання чуємо з живота:)) Чи то ще заскоро?)
     
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    а який у вас термін? в мене було спочатку відчуття якогось бурчання, і ніби вібрації легкої, десь з тижня 15-16. А на 18 я вже добре відчувала, що дитина рухається, ніби б'є легенько зсередини.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вважається що середньостатистично ближче до 19 тижня вже мали би чути рухи майже всі вагітні. Швидше теж буває, але, вважається чомусь що рідше.
    Ти зрозумієш :) навіть якщо не з першого разу то за день-два точно бо то не як бурчання. І загалом по-різному відчувається - або як лоскотка всередині, або як рух невеличкий такий точковий. Ну і в мене живіт бурчить десь явно в іншому місці :girl_haha:а це ближче якось до поверхні відчувається чи що - важко пояснити :girl_smile:Ще можна орієнтуватися на локалізацію бо на такому терміні рухи точно будуть десь в умовному квадратику трохи нижче пупка і трохи вище лобкової кістки
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    15 тижнів
    От зараз почула якесь бурчання, то приклала руку справа трохи нижче пупка, то шось ніби булькає, і так те булькання аж рукою відчуваю:) але то ще певно не те. ну почекаю ще пару тижнів і надіюся відчую:)
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    В мене перша вагітність 16 і 4 дні, то вже з три дні я чую щось таке ніби мячик крутиться (чи як рибка в воді) ніколи такого так дуже низько не відчувала то впевнена то малятко)))))
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    та почуєте, звісно! в мене потім живіт жив своїм життям) навіть відео записувала, я сиджу а живіт рухається. Ну і дитина тепер така, біжить кудись без кінця
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В мене до тепер такий горбик по ліву сторону. Коли лежу на спині чи хапне тонус особливо видно. Плід по передній стінці і ніби збоку по УЗД.
    Рухи теж почула на 15т, а вже до початку 16 була впевнена, що то саме вони.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я Дмитрика почула в повний 21 тиждень. До того - нічого, взагалі, як не прислухалася.
    Сергійка на 19 тижні.
    Вуцьку і малюка№4 в 13 тижнів.
    Але вагітніла донею і малюком №4 в значно кращій фізичній формі, ніж була до вагітності Дмитриком. І зі значно меншою вагою. Може, справа і в тому теж...
    Для сміху - лікар все одно не записав, що почула рухи раніше, записав, що в 19 тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я почула рухи в 16 тижнів при першій вагітності. І то відразу було добре чути, а не так як кажуть лоскотання. Але й малюк тепер таке ж шило, як і в животі був. Лікар також записала 19 чи 20 тиждень і сказала що бути такого не може.