Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Andriyana

    Andriyana New Member

    Дякую всім за відповіді:girl_smile:
    А на якому терміні у вас почав рости животик? І чи було в когось місячні+ вагітність? Чи якщо вагітнієш то це просто кров‘янисті виділення?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Якщо Ви все ще не залишаєте думку про вагітність - сходіть в Медіс, Сінево і т.д. здайте аналіз на ХГЛ він точно покаже. Ну або узд як варіант :) - не будете себе накручувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Щось чую тонус останні кілька днів. А сьогодні легко ниє низом. Правда, то не страшно?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    От і в мене сьогодні тягне трохи низ живота (зліва), але так зовсім-зовсім внизу. Але не постійно, а так спазмами, а потім проходить. Лежу дома, на роботу не йшла. Ну біль не сильний, терпимо, але не знаю, що то може бути. Більше нічого не турбує. Якщо би було шось серйозне, то були би підозрілі виділення, нудота, температура, чи я помиляюся?
     
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Дівчатка, рекомендую, тут у рубриці "Пузатої хати" є хороша тема:Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Мені дуже допомогло розібратись(але читати треба всю тему).
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Класнюща темка :) Позитивна така :) Я знову в клубі ;)

    Надіслано від мого Redmi 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 5
  7. bubblegum

    bubblegum середньостатистична

    Хегей!!і моя черга прийшла тут відмітитись
    Вагітність друга і дуууууууже бажана,я сьогодні як побачила дві рисочки на тесті,аж похитнулась)))) Сьогодні акушерських 3 тижні,зовсім манюсіньке малятко! А організм бушує наповну:нудота,головокружіння,чищення кишківника- це вперше у мене так,перша вагітність була зовсім як свято,без будь-яких симптомів. Може,тепер це буде хлопчик,бо дівчинку вже маємо:girl_claping:
     
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. ivaiva

    ivaiva New Member

    Всім привіт!)

    Нарешті і я попала в такий чат, після двох років спроб !

    Дівчата, робила рентген мат кових труб, в наступному місяці омріяна вагітність тести показують гарні полосочки, БТ вище 37, робила тест на ХГЛ результат - 137.5 ... лікар радить зробити УЗД, ЩОБ ВИКЛЮЧИТИ позаматкову... до УЗД чекати ще тиждень, боюсь що термін маленький і може не показатися плідне яйце... на якому тижні найперше побачили на УЗД лялю???
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я на 8 місяці, тільки тому, що була мазанина...
     
  10. horowolf

    horowolf Member

    коли вже було 4 повних тижні від початку останніх місячних (хотіла підтвердити факт вагітності і теж переконатися, що немає позаматкової). Була схожа просто на горошинку, абсолютно кругла, ще раніше мабуть нічого й видно не було б.
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я з першою вагітністю пішла на УЗД десь на 5 тижні,точніше то гінеколог скерувала,щоб виключити позаматкову. Ну звичайно то просто плодове яйце було,більш нічого видно не було. Пізніше виявилася анембріонія, тобто пустим було те плодове яйце. Тому зараз йшла вже на УЗД на 11 тижні, коли вже дитинка була сформована.
    Тому якщо нічого не турбує, то думаю не варто йти на УЗД поки ще нічого не видно. Здайте ще раз ХГЛ в динаміці, і слідкуйте за тими цифрами. Я для заспокоєння здавала кілька разів, доки ще рано було для УЗД.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    цього разу теж не ходила рано на узд, загрози не було, але так вже хотілось побачити, я чомусь до останнього думала, що я собі нафантазувала (глупа, чесне слово)
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я взагалі перед кожним УЗД боюся, переживаю, щоб все добре виявилося) то все той досвід від першої невдалої вагітності дається взнаки. Тільки коли бачу малятко на екрані, чи чую серцебиття,то заспокоюсь) зараз,хоч вже не перші тижні, але рухи чую нечасто. То теж буває переживаю, і аж прошу дитинку, щоб покопалася, і я була спокійна) як з цим боротися, з цими переживаннями не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    просто вірити, що все буде добре. Я перший раз переживала так сильно через загрозу, то отравилась, то кожен горбик на дорозі відчувала і просто казала собі, що все має бути добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama



    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member