Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    Останнє редагування: 9 Березень 2018
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мої хлопці були по передній стінці, почула їх у 21 і 19 тижнів
    Дівчата по задній стінці, обидві з крайовим передлежанням плаценти на ранніх термінах. почула і одну і другу в 13 тижнів
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Наскільки пам'ятаю, то якраз по передній стінці в теорії чується набагато пізніше, бо плацента в ролі "подушки" виступає. Тому ще спокійна, там ніби терміни перших рухів 18-22 т.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В теорії - так :) на моїй практиці - ось так
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    І в мене було прикріплення по передній, почула в 20. І животик був великий через це))
     
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ем, у Вас ніби співпадає з теорією) Хіба ні?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  7. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Під час другої вагітності плацента була теж по передній стінці. Але вперше почула рухи на 14 тижні (точно дитина, не кишечник), а на 17 тижні у пузі вже були безперервні дискотеки :girl_yes2:
    Позавчора було якраз 2 роки від тих перших копнячків :girl_cool:
    Я сиділа за компом, сутулилась. І тут маля мене копнуло кілька разів :girl_dance:. В моменті сіла рівно :girl_crazy:
    Знаючи, що плацента по передній стінці, не очікувала скоро почути рухи, а воно он як вийшло... Може, від характеру дитини залежить. Малюк що в пузі любив товктися, що тепер товчеться постійно
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене вже вдруге по передній стінці дитина прикріплена, живіт і справді величенький був першого разу
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене теж переднє кріплення було. Рухи почула дуже пізно 23-24 тижні. І загалом до пологів рухи відчувала дуже слабо. Не було такого як розказують-удари по ребрах, випираючі ручки-ніжки, дискотеки. Просто плавні рухи періодично. Зате з перших днів як прокинулось шило і так досі. Живіт був акуратний і невеличкий.
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Дівчата, в кого була температура підвищена і до якого терміну трималася? Чи крім температури були болі в животі після того, як походиш чи щось зробиш по дому?
     
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    В мене кріплення по передній стінці, третя вагітність, відчула рухи на 14 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shamna

    Shamna Мамуся

    Перший раз кріплення було по передній стінці, то рухи почула на 19 тижні. Цього разу кріплення по задній, 15 тижнів поки в очікуванні тих копнячків.
     
  13. Shamna

    Shamna Мамуся

    Ще вчора сумнівалася, а сьогодні вже чітко чую рухи:girl_dance::girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 3
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ось і я нарешті побачила цих дві полоски після довгого планування)) Вже тиждень живу з цією радістю, але маю кілька запитань.
    Точно знаю день овуляції, бо вимірювала БТ. Овуляція відбулася аж на 22 дні, імпламентація десь на 9 (у мене довгий цикл - 35 днів). За акушерським терміном завтра буде повних 6 тижнів, але як мені правильно рахувати термін для себе? Повних 5 тижнів? Бо й не знаю, коли йти на це перше УЗД. і при обліку. може змістити дату початку місячних на тиждень, щоб в них не було зайвих запитань? Чи хай собі роблять, що хочуть?

    Ну і теж є це вагання, чи піти на 7-8 тижні на УЗД, тоді ж вже не вагінально дивляться, правда? Бо всі ці думки про позаматкову так лякають...
    Поки що ніяких ознак вагітності нема)) Тільки сонливість, але з цією погодою і переведенням годинника я навіть і не знаю, чи списувати її на вагітність. При першій вагітності теж не було токсикозу практично.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    не нагнітайте. Думаю були б болі, якби була позаматкова. А так рано ніяких симптомів ще немає. Якщо точно знаєте, то рахуйте, що 5, а на узд буде видно. В мене наприклад на кілька днів по узд більший термін (що дуже ймовірно, бо пізніше я завагітніти не могла).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    імплантація на 29?
    на тиждень менше, ніж стандартно рахують "по місячних".
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    За імплантацію точно не впевнена,але зниження T відбулось десь на 29 ДЦ. Загалом на шостому тижні вже мало б бути чути серцебиття?
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут хай краще Вам підкажуть ті, хто на ранньому терміні ходив на УЗД.
    Наскільки я знаю, - в повних 6 тижнів, а не на 6му
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Подруга казала, що у неї було чути на 6-му, я на майже 8-му ходила (7,6), тоді само собою прослуховується. Але я до чого: я летіла на УЗД, бо в мене були болі по низу живота і я вже навчена гірким попереднім досвідом була перестрашена. А якщо б мене нічого не турбувало, то я б не ходила на то раннє УЗД, щоб лишній раз лялю не тривожити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую! Та я теж в роздумах. Поки схиляюся йти на 8 тижні, або не йти взагалі. Поспостерігаю ще за своїм самопочутттям. Наразі нічого не турбує, лише страшенна сонливість продовжується)