Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Burberry, я рахувала по своїх даних . І день останніх місячних посунула
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А, власне, чому посунули? Щоб в ЖК потім не діставали, чи в пологовому, що ви вже переносили? Я от не пригадую при першій вагітності, чи потім лікарі більше звертали увагу на гестацію по УЗД, чи по акушерському терміну. Хоча він, здається, майже збігався. Ну і хіба лікарі теж не зважають. що цикл є 28 днів, а є 35 чи довше?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не зважають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    особисто я посуваю, бо овуляція у вагітних циклах у мене вже вдруге пізня. Для себе знаю орієнтовно день зачаття, і мені вистачає цієї інформації.
    Пояснювати ж лікарям про нормальну вагітність тривалістю 42 тижні мені ліньки.
    В першу чергу лікарі пологового дивляться на дату пологів, записану в обмінці. А це, переважно, ПДП "по місячних"
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    у нас все було..хм.. складно...
    Тому дитинку рахували навіть не по тижнях , а по тижнях і днях. Г. була "вкурсє". Важливим був власне справжній "вік" малятка. А для обмінки ми й посунули дату місячних.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я нeзнаю як цe можна думати йти чи нe йтиЯ лeтіла в дві вагітності, робила тeст-наступний дeнь зразу кров здала і потім узд. нeпамятаю точно тeрміну, но сeрцeбиття вжe було.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    можна і не думати і взагалі не йти :)
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А чому якщо нічого не турбує піти на УЗД вже в11-12 тижнів? Ну щоб часто не бігати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я пригадую себе при першій вагітності. Десь 4 тиждень, щось там десь поколює, я вже готова бігти на УЗД, навіть вагінальне (хоча там є свої ризики). І тут мені телефонує подруга-медик, я з нею спілкуюся і вона просто каже: розслабся, не потрібно ніяких зайвих рухів, лікарі полюбляють таких, як ти панікьорів, а ти думай своєю головою і просто вір, що все добре. От я і почала думати і вірити) І потім ніяких тестів на вади, торчі і так далі. І, дякувати Богу, в такому спокої і при позитивному налаштуванні пройшла вся вагітність і пологи.
    Але вже пройшло 5 років і та легка паніка знову підкрадається))
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене щоразу після позитивного тесту відчуття: "Не рухайте мене". Хочеться десь заховатись і за 9 місяців вийти звідти з дитиною на руках
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Coffecrem

    Coffecrem New Member

     
  12. Coffecrem

    Coffecrem New Member

     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ой, дівчата. Все було прекрасно, роздумувала й далі , чи йти на УЗД, але без причини не хотіла лізти до дитини. І тут сьогодні ввечері починає нити живіт як на місячні, ще й помазалося, так ледь-ледь, але в мене вже паніка. Заспокойте мене, будь ласка. І підкажіть, куди завтра вранці бігти, де поза чергою найпростіше зробити УЗД? Їхатимемо з Кульпарківської, може Паренс, чи Інтерсоно? не знаю, що робити
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Насамперед заспокойтеся, від нервів можна більшої біди наробити. Я в грудні теж була в такій ситуації, живіт невідомо чого болів-тягнув на 7-8 тижні, то ранку ледве дочекалася. Зранку сіла за телефон, щоб знайти де швидше можна пройти УЗД. В Ехомеді (на Єрошенка) мені відповіли, що приїжджайте вже, ми вас вклинимо у графік. Приїхала, зробила УЗД і заспокоїлася, бо не було ні відшарування, ні тонусу, ні ще гірших картин, що мені малювала уява. Схоже, що так жорстко тоді в мене м'язи розтягувалися (бо боліло загалом цілий вечір, ніч й наступний день). Бажаю вам здоров'ячка і щоб все було добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Була я нині на УЗД в Інтерсоно. Не хотіли мене приймати без запису, поки не розплакалась (я взагалі дуже чутлива, а ще й в такій ситуації). Все ніби добре, але термін дуже маленький, тільки добре було видно жовте тіло. І хоча лікарка довго дивилася, але не змогла прослухати серцебиття. Я принаймні спокійна, що вагітність маткова. Здала ще ХЧГ, повторю в динаміці і буду молотися, щоб все було добре. Живіт підниває, кров'янисті виділення є лише в піхві.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Сподівайтеся тільки на краще! Я теж кожен тиждень здавала ХГЛ, поки він був інформативний. І оскільки він гарно ріс, то була спокійна, що вагітність розвивається. А який у вас тиждень? Якщо на УЗД не було гематоми, може це щось інше. А виділення із часом місячних не збігаються? (в подруги бувало мазалося спершу під час вагітності у той час).
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дякую вам за підтримку! Сьогодні рівно 6 тижнів ( на УЗД спочатку казала 6 і 2 дні, але записали 7 тижнів від дати місячних, не зважають на те, що овуляція була пізня). Ембріона теж вона ше не побачила. Я теж подумала, що можуть виділення збігатися з місячними, але ні, ще зарано. Вірю в краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. horowolf

    horowolf Member

    У мене також були кров'янисті виділення на 7-мому тижні, лежала в лікарні, хоча виділення тривали тільки 3 дні. А десь місяць тому в розмові з гінекологом згадала про сильні болі в перший день місячних і вона задала декілька запитань і зробила висновок що в мене матка в загибі (я до цього таке чула тільки від мами, їй в молодості теж таке казали, на жодному УЗД мені того не говорили). Так от серед запитань було чи місячні починаються з таких не червоних як кров, а коричнюватих виділень (вони ніби як залишаються з "попереднього разу" в тому загибі). А через декілька днів у мене в голові зійшовся такий пазл: дууже багато жінок стикаються з такими виділеннями саме на 7-8 тижні вагітності (всі хто зі мною лежали на збереженні і всі мої знайомі, хто нещодавно вагітнів мали аналогічну ситуацію), у мене були саме такі неяскраві коричнюваті виділення як на початку місячних і дуже трошки. Я можу помилятись, але чи не може бути так, що матка в цей період якраз починає розтягуватись, загиб вирівнюється і ті виділення що десь трошки залишились якраз і виходять? Просто дуже багато співпадінь.
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    То в мене, виходить, теж є цей загиб? Я в 2016 році зробила кілька УЗД: одне на першому огляді, інші - під час фолікулометрії. І скрізь мені писали, що матка розташована типово, жодних зауважень. Спеціально записувалась до різних гінекологів. Раптом будуть відмінності якісь. Але ні - всі писали однаково.
    І всі описані вами симптоми сходяться - і перший день місячних під прикриттям знеболюючого з кодеїном, бо звичайне не допомагає, і початок - не червоний, а саме коричневатий.
    Вибачте за запитання, а скільки часу пройшло з початку планування до настання вагітності? Може, у мене не виходить завагітніти через той невидимий на УЗД загиб...
     
  20. horowolf

    horowolf Member

    На 3-й цикл після початку планування вийшло. Не чула такого, що це впливає якось на здатність завагітніти. В моєї мами все теж саме, але завагітніла вона без жодних проблем двічі не плановано навіть :girl_smile:Мені взагалі робили багато разів УЗД матки до вагітності (гінекологи чогось посилали при будь-якій скарзі, самі не формулювали чітко причину) і я спеціально ще задавала питання чи все в мене в нормі, симетрично з органами бо маю сильний сколіоз і часто чула що через це бувають відхилення, але мені казали, що в мене прямо таки ідеальна форма матки і все решта в нормі. Але оця гінеколог з якою я востаннє спілкувалась про той загиб прямо таки все називала по симптомах як в мене і відбувається. Вона ще казала, що це часто буває коли сама матка невеличка, у худеньких дівчат і після пологів зникає.
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1