Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В мене теж загиб є і це не мало значення. У мене вагітність настала, як знизила рівень пролактину.
    От коли я відчула той загин, це вже під час другоі вагітності, коли мені матуа перетискала сечовід і я не могла сходити в туалет. Лікарі власне тоді казали, шо шийка загнута дозаду і тому так
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    справді загиб? Бо загиб - це коли матка до переду. А якщо шийка не центрована (вбік чи до заду) - це не загиб, а варіант норми.
    В мене до заду шийка, тому в пологах її передня губа утворює "капюшон" на голівці дитини, і це трохи сповільнює процес.
    Але не є "неможливістю народити самостійно", як казав дехто з лікарів.

    При шийці "не чітко по центру" для зачаття можуть знадобитись специфічні позиції, або навіть використання капи після СА і позиція "берізка"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ви чого дівчєта. Анатомічні особливості - положення ШМ, положення матки ("загин"), розміри матки (подивіться норми - ви здивуєтесь) не мають статистично доведеного впливу на можливість завагітніти.
    Кровомазання (не кровотеча) в 7 тижнів є варіантом норми.

    Коричнева кров на початку місячних тому що спочатку її мало і вона грубо кажучи встигла згорнутись на момент коли ви її побачили. В матці вона ніде не лежить "з минулого разу".

    І останнє - ніжним не читати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. horowolf

    horowolf Member

    Ясно що не виправить, це ж лише метод діагностики який дає інформацію, а інформація дозволяє перервати таку вагітність поки не сталося більшої біди. Я от такий іпохондрик, що більше шкоди було б від моїх нервів ніж від того що я таки сходила і переконалась.:girl_smile:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, привіт. ХГ в мене зріс майже відвічі за 2 дні, але мазанина не припиняється. Живіт вечорами дуже тяне. Лікарка сказала лягати на підтримку (а до того була така фаталістка). Поки що я вдома, але на всяк випадок, може маєте телефон Мартина і Філіпюка, або когось з Русових (тільки не Склярову), до яких можна було б лягти на збереження? Чекатиму, напевно, до понеділка.
     
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Те, що ХГ росте вже добре, здайте знову після свят.
    А живіт тільки вечорами тягне? Може, ви чимось перевантажуєтеся за дня?
    Дивіться по вашому стану і рівні тривоги, номер Філіпюка я вам дала. Може, подзвоніть проконсультуватися, що він взагалі скаже. Бо мені важко було чекати (не фаталістка я) і помчала на Топольну теж у свята (травневі, щоправда). Я щиро за вас вболіваю, бо ще недавно переживала такі ж хвилювання. Покладіться на Бога, буде так як має бути.
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. oodanylyuk

    oodanylyuk New Member

    Усім привіт. Допоможіть, будь ласка, порадою.
    Перша вагітність, зараз ми на 9 тижні.
    Проблема у тому, що страшенно мучить здуття живота. Виглядає як на місяць 6 і болить((( що можна з цим зробити?
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Мене також дуже мучило здуття до 7 місяця ....я їжу посипала меленим кропом або меленим кмином....Не дуже допомагало, але натрошки ставало легше. Після 7 місяця я пішла на пілатес ( раніше не могла через токсикоз ) і здуття припинилося .


    Надіслано від мого ImSmart C501, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Дівчата, в мене почались дикі головні болі, уже більше тижня мучуся. Лікарка сказала що можна випити цитрамон або парацетамол. Я пробувала але не дуже помагає. Чи ви стикалися з таким? Що можете порадити?
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ой, в першому триместрі в мене теж часто боліла голова. Бувало, що пару днів підряд. Пила половинку парацитамолу, або ібупрофен, хоч дуже рідко таки їх застосовувала. Лягала спати скоро, краще в кімнаті де тихо і прохолодно. До другого триместру болі пройшли)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Звісно, не зловживати медикаментами, бо зараз і так важкий період не тільки для вагітних, але для всіх решту людей. Колись дуже мало людей звертали увагу на погоду, а тепер, кожен другий жаліється на самопочуття. Тому, більше спокою, свіжих овочів і фруктів, мінімум нервів, і доброго спання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене таке було теж.
    В дуже, дуже сильні болі приймала цитрамон. В такі дні не пила кави, чаю. Старалася тримати себе в спокої, не нервуватись. Свіже повітря. По півгодини розмасажовувала точки на обличі (там де брови, ніс тощо), голові, розганяла кров.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Boonia

    Boonia Member

    Привіт, я тут новенька і якщо пишу не туди перенаправте
    Дві попередні вагітності закінчились не вдало на ранніх термінах (викидень, завмерла).
    Зараз я знову вагітна на 6 тижні :girl_dance: до лікаря ще не ходила, дуже лячно.
    Хотілось би почути ваш позитивний досвід і можливо якісь рекомендації, дякую :girl_curtsey:
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А які причини попередніх зривів вияснили?
     
  17. Boonia

    Boonia Member

    Перша не виясняли, лікарі сказали "природний відбір, ще народите", а друга 69 хромосом.
    Здавала кучу аналізів усі в нормі. Єдине, що трохи турбує то схильність до тромбів (не пам'ятаю, як точно писало в аналізі)
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2018
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Boonia
    Я би на Вашому місці знайшла би лікаря, який би вів вагітність починаючи від вже. Бо є певні тревожні дзвіночки і з Вашим здоровям, і з попереднім досвідом...
    Те, що лікарі буває назначають зайве - то потім можна після назначення проаналізувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Boonia

    Boonia Member

    @Freedom UK
    Я здається знайшла лікаря, робила в нього чистку. Дзвонила, сказав прийти на 7 тижні на УЗД, а мені страшно, начиталася, що рано не бажано іти але в мене ситуація теж не з простих...
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    У таких випадках гірше, якщо вчасно не спостерігати. Я робила на 7 тижні, була мазанина, все ок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3