Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    За такі слова б забила. Ви їй не сказали, щоб вона фільтрувала базар?
    Відносно УЗД і шкідливості. Я ходила коли мені призначали. Ходила більше ніж 3 рази. Це було для мого спокою. Боялась щось пропустити. Чесно, цього разу робила все, що говорила Прокопчук.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Boonia

    Boonia Member

    @Rodionochka я вирішила не нервуватися, та й це мабуть я спровокувала її. Питалачи варто ще до 12 тижнів раз сходити щоб не так, як попередній раз даремно таблетки пити))
    До Прокопчук запишуся на початок серпня, до того мабуть будуть вже аналізи на ВА та інші
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я от єдине не розумію, чому в кінці місяця? Нащо з цим затягувати,? Мені от сказали лікарі, як тільки завагітнію, одразу перездати вовчаковий. До речі, а Красівська не приймає вагітних поза чергою, бо два-три тижні на ранньому терміні мають важливе значення?
     
  4. Boonia

    Boonia Member

    Не знаю, запитали який термін написали, які аналізи здати та сказали що можете здати все в один день щоб не бігати декілька разів. Так, як деякі аналізи призначили на кінець місяця того так виходить. Кажете пробувати проситися поза чергою на ВА ?
     
  5. Boonia

    Boonia Member

    Привіт дівчата, здала я сьогодні аналіз на ВА, виявили у високому титрі.. :girl_impossible:
    Зараз 10 тижнів і 5 днів. На УЗД до Прокопчук 03.08, чекати чи починати хвилюватися і бігти в понеділок до лікаря?.. маю надію нічого критичного не сталося
     
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дзвоніть до Прокопчук або пишіть на вайбер, вона напише що приймати і почнете вже зараз. Все-таки ВА у високому титрі, не варто затягувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Не треба чекати до 3 серпня. Якщо виявили у високому титрі, то ліки треба приймати вже. Коли мені виявили, то я одразу скинула результати Прокопчук і вона назначила лікування. Якщо часом не відповідає на мейл, то дзвоніть до неї. Все має бути добре, головне вчасно розпочати лікування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Boonia

    Boonia Member

    @Gloria Tempus, @Bize , я ще не була в неї, контактів не маю. На аналізи направила Гельнер і що мені робити.. хвилююся тепер бо стільки часу вже пройшло
     
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Якщо маєте контакти Гельнер, то дзвоніть до неї. Якщо ні, то я вам кидаю в ПП, мейл і номер Прокопчук.
     
  10. Boonia

    Boonia Member

    Киньте, будь ласка, провсяк випадок бо Гельнер останнім часом трубку не завжди бере і не відписує.
    Буду вдячна!
     
  11. forewer

    forewer Member

    Привіт дівчатка!Розкажу трішки свою історію...У нас з чоловіком три роки не було діток,лікування,операція.Вирок:у вас ніколи не буде дітей,хіба що штучне запліднення.Мала я їхати до лікаря готуватись до штучного але в мене не почались місячні.Завмерла вагітність.Істерика сльози відчай.Їздила по монастирях,церквах.ВАГІТНА щастя без меж.Але не всетак добре було,проблеми виявили на першому узд.Я лежала вдома з ліжка не вставала.загроза минула,і почався ВІН,його величність токсикоз.Це жах,блювання понад 15 разів на день,їсти взагалі не могла нічого,пізніше перестала взагалі їсти.Постійно крапельниці аналізи блювання.Я думала не витрмаю.Потім став дуж високий білірубін у крові,почала відмовляти печінка.Реанімація.Сльози відчай,лікарі заставляли переривати вагітність на 14 тижні.Я не дала.Спасли мене,мені кололи такі препарати які взагалі не можна вагітним,лікарі думали що дитинка помре і викличуть роди.Але моя донечка дуже хотіла жити.Їй зараз 5 рочків,я її дуже люблю,і ні на хвилину не пожаліла за те що я пройшла
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2018 ---
    через два роки я захотіла знову дитинку,знову проблеми кровотеча,завмерла вагітність.Через пів року знову вагітна,і знову токсикоз погані аналізи і знову печінка.Примусово перервал
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  12. forewer

    forewer Member

    Пройшло 2.5 роки ,я дуже хочу дитинку.І знову вагітна.Мене знову нудить,але стараюсь не блювати щоб не піднявся білірубін,в туалет хожу постійно,сильно хочу спати,і втома постійно.Але я щаслива,я надіюсь що я своє малятко виношу
    --- дописи об"єднано, 21 Жовтень 2018 ---
    Пройшло 2.5 роки ,я дуже хочу дитинку.І знову вагітна.Мене знову нудить,але стараюсь не блювати щоб не піднявся білірубін,в туалет хожу постійно,сильно хочу спати,і втома постійно.Але я щаслива,я надіюсь що я своє малятко виношу
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. NaduKam

    NaduKam Member

    Привіт. Я до вас вперше і за порадою...
    Затримка в мене 2тижні тести позитивні, сьогодні було на УЗД і трохи розстроїлась- плідне яйце 13мм ембріончика невидно...вагітність ставлять 4 тижні... і контрольне УЗД через тиждень....дівчатка, це погано????
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Це ще малий термін, я так думаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. sherry

    sherry Well-Known Member

    акушерських? Здайте ХГЧ і повторно через 2 дні ще раз і буде видно як розвивається. УЗД може ще не бачити ембріона
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 1
  16. NaduKam

    NaduKam Member

    Хуххх хоч трохи розрадили, останні міс.були 21.09 то незнаю акушерські4тижн.чи ні незнаю як правильно рахувати
    Лише розумію що на особливості ніхто не зважає не питають навіть про цикл- в мене наприклад норма 32-35днів...і могла бути пізня Овул. Отже ще варто надіятись що все буде ок?
    Ми так довго планували цю дитинку( наше 2 малятко) 2 роки нічого не виходило...а ж ось нарешті...
     
  17. sherry

    sherry Well-Known Member

    @NaduKam я б на узд йла в 10-12 тижнів, до того дивилась на ріст хгч, от якщо хгч буде зле рости, тоді б краще сходити раніше
     
  18. NaduKam

    NaduKam Member

    А ще узд робили вагінально.. то халепа так? Тепер бачу такі світло клричневі віделення зовсім трішки...дуже надіюсь що збережеться вагітність
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    моя лікарка навіть оглядати мене не хотіла на терміні 3-4 тижні, сказала що це може спричинити викидень...
    раджу звернутись до лікаря якщо виділення не припиняться, тим більше що ви довгий час планували вагітність
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Якщо вас нічого не турбує (виділення, тянучі болі), просто вірте в краще. Можете піти на УЗД в повних 7 чи 8, коли вже точно має бути серцебиття. В мене особисто і з ХГЧ погана і зовсім не показова історія, коли він ріс ідеально, але, на жаль, все було зовсім не ідеально (((але були при цьому супутні проблеми, такі як виділення і біль).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1