Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

 1. WinterDog

  WinterDog Member

  @Delfy як ваші справи?
   
 2. Zhaana

  Zhaana New Member

  Дівчатка,таке запитання, на скільки саме довше можна оформити лікарняний при вагітності? А то на роботі з кожним днем гірша обстановка стає.
   
 3. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

  І: коагулограма непоказова. Багато показників збільшуються при вагітності, так що дивитись на фактор згортання чи протромбіновий час не завжди є потреба.
   
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  за загальними правилами оформлення листків тимчасової непрацездатності. Залежно від діагнозу, амбулаторного чи стаціонарного лікування...
   
 5. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Delfy як у вас справи?
   
 6. Delfy

  Delfy Well-Known Member

  дякую, все нормально вже.
   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Prostolika

  Prostolika New Member

  Всім привіт!
  Ми з чоловіком вже 4 місяці стараємося зачати дитинку!
  Планували, здали всі аналізи перед цим все добре, я пропила фоліо(3 місяці) та утрожестан(2 цикли) за рекомендаціями свого лікаря!
  І нічого...
  Цього місяця я вирішила скористатися тестами на овуляцію хоча і без тесту відчуваю овуляцію( проколює та тягне яєчник і слиз виділяється)
  Зловила овуляцію, зайнялися знову цим питанням, сьогодні 4 день після овуляції в мене якась слабкість відчувається, постійно хочу спати, прокинувся неабиякий апетит, пониває живіт внизу! Ще й горло почало боліти і насморок, незнаю чи варто приймати ліки.
  Незнаю що і думати, вагітність дуже бажана але я боюся знову розчарувань, не думаю що так швидко би проявилися ознаки! В кого так було??
   
 8. Havronia

  Havronia Well-Known Member

  4 місяці - то не той термін, коли варто переживати. Утрожестан - для чого? Лікар трохи « некомпетентний». Якщо починає боліти горло, то ліків не треба, навіть коли не плануєте вагітність.
  Вам треба заспокоїтися і набратися терпіння. Можна відчувати вагітність і до вагітності, але чи то ваш випадок, покаже час.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 9. Prostolika

  Prostolika New Member

  Утрожестан був призначений оскільки, 2 роки назад був викидень.Термін був не більше 4-5 тижнів, але помучилася я тоді добряче. Просто коли все ніби добре і аналізи, і місячні регулярні і овуляція є, а вагітність не настає починаєш шукати якісь проблеми, самонавіювання напевно.
  Дуже мріємо просто про дитинку
  Мене насторожила ця ниюча, тягнуча біль внизу живота! Ніколи нічого не турбувало( крім болі під час менструації і овуляцію теж трішки відчуваю, але терпимо)
  --- дописи об"єднано, 29 Січень 2020 ---
  Може хтось приймав Йодофол?? Цікава ваша думка!)
   
 10. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  Почекайте ще кілька днів, що тут гадати. Через 9 днів після овуляції можете спробувати зробити тест, хоча найкраще на 11-12 день після.
  Я приймала, яка саме думка вас цікавить? Це поєднання фолієвої і йоду, якраз те, що бажано при плануванні і вагітності до 12 тижня.
   
 11. Prostolika

  Prostolika New Member

  Просто я почала сама приймати його без консультації лікаря, але думаю що це тільки на користь
  --- дописи об"єднано, 30 Січень 2020 ---
  Сьогодні до ниючої болі живота, ще додалася біль поясниці, нирок... ніби місячні мають бути, хоча до них ще 11 днів
   
 12. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  За це можете не хвилюватися.
  В одну з моїх вагітностей теж досить сильний був біль якраз перед початком місячних, я вже думала, що це напевно вони. Хоча в звичайні цикли місячні, зазвичай, приходили безсимптомно. Тому все може бути.
  Тут у мене більше питань, чи знайшли ви причину викидня? Звичайно, що таке часто трапляється, та особисто в мене після завмерлої вагітності виявили вовчаковий антикоагулянт, що якраз провокує завмерлі, викидні, і тут пішло-поїхало...
   
 13. Prostolika

  Prostolika New Member

  Так знайшли! Ну як знайшли, гінеколог більше схиляється до цього. Здала аналізи на Торч інфекції і виявлено було уреаплазму парвум!
  Все пролікували пропила утрожестан 2 цикли, фоліо три місяці і 4 місяці нічого не було вагітності
  А зараз така біль, якої раніше ніколи не відчувала! Схожа до тієї що перед місячними, але це щось інше
  Тому і думаю можливо це імплантація
   
 14. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  Мда, скільки гінекологів, стільки й думок. Більшість все-таки схиляється до того, що уреаплазма, тим паче парвум, не може бути причиною викиднів чи завмерлих...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Prostolika а ви зі Львова? Хто ваш лікар?
   
 16. Prostolika

  Prostolika New Member

  Ні, не зі Львова
   
 17. Prostolika

  Prostolika New Member

  Дівчатка привіт)
  В мене сьогодні 8 день після овуляції, був не захищений акт, 4,5,6 день ПО мене боліла поясниця і були тягнучі болі внизу живота. Сьогодні 8 день і в мене були симптоми циститу, неприємні такі відчуття, за 2-3 год вони повністю пройшли, не приймала нічого.
  Чи може це бути ознакою вагітності? Може в когось таке було? Тест ще не робила
   
 18. WinterDog

  WinterDog Member

  @Prostolika це може бути так а може і ні. Мені перший тест який я зробила через тиждень після СА нічого не показав. Наступний тест я зробила На перший день затримки. Тоді ледь видна була друга полоска. Дочекайтесь кілька ще кілька днів і тоді вже можна буде робити тест або здавати кров на гормон ХГ який покаже чи є вагітністт
   
 19. Prostolika

  Prostolika New Member

  Дякую вам за відповідь!))
   
 20. irenkab

  irenkab New Member

  Доброго дня, дівчата.
  Сьогодні тиждень затримки, тести позитивні, в понеділок здала ХГЛ - 388. Мені здається, трохи замалий для такого терміну... і почало мазати коричневим... тепер виділення сильніші, сьогодні знову здала ХГЛ. Чекаю на результати... так хвилююсь
  Зробила сьогодні УЗД не вагінальним методом, то вагітності в матці не видно...