Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я не фахівець, а ці факти є в вільному доступі для всіх зацікавлених.
    Йдеться про вагітність шляхом ЕКЗ, тоді в жінки немає власного жовтого тіла, і доки плацента не почне виробляти прогестерон, є вимушена прогестеронова терапія.
     
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Є різні протоколи ЕКЗ. Наприклад в кріопротоколі в природному циклі, який часто застосовують при трубному або чоловічому факторах, в жінок є своя овуляція і жовте тіло, але мінімальна прогестеронова підтримка є все одно. Судячи з Вашої логіки, не існує такого поняття, як недостатність жовтого тіла (чи лютеїнової фази), але успішні вагітності саме з підтримкою після невдалих циклів без такої свідчать про зворотнє.І про це є набагато більше інформації. Тому залишусь при своїй думці. Вирішувати, де менше зло - справа індивідуальна.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, не свідчать.
    Але про індивідуальність абсолютно згідна, тому рекламувати підтримки гормональні треба дуже обережно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Змістовний аргумент. Не знала, що так можна ;)
    Абсолютно згідна, тому їх рекламую не я, їх призначає лікар, коли є в цьому необхідність. Отже, аналогічно обережно треба бути з порадами не робити нічого. Добре, що ми дійшли до цієї абсолютної згоди, бо бажання далі сперечатися з місцевими авторитетами ніякого. Тепер розумію, чому цей форум втратив колишню популярність. Дуже шкода.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2020
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Те що людину напхали «підтримкою» і вагітність збереглася, зовсім не означає, що вона від цього збереглася. Є абсолютно така сама кількість історій, коли з такою самою кількістю підтримки вагітність перервалася.

    Тим більше, що в нас прогестерон призначають ДУЖЕ часто навіть без аналізу на рівень свого прогестерону.

    Так само перериваються вагітності з ідеально-показовою товщиною ендометрію, і не переривають з начебто недостатньою.

    В багатьох країнах до 12 тижнів ніхто нічого не підтримує і кількість втрачених вагітностей в них така ж, як і там де активно підтримують (в основному в країнах колишнього Ссср).

    Оте що ви білим написали я не читала. Хочете щось сказати - пишіть так щоб можна було прочитати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Погоджуюсь.
    Мені лікар виписала прогестерон, причому в обмінній карті цього не зазначила. Для мене це як мінімум дивно. Якщо дійсно була б така потреба приймати гормон,чому тоді не записати це "офіційно"? І як в разі потреби я мала б доводити,що лікар мені справді виписувала цей препарат?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я в жодному разі не пишу для того, щоб змінювати вашу думку, я пишу для тих, хто зараз стикнеться з ситуацією "помазалось-лікар/подруги кажуть, що без прогестерону ніяк - що робити?"
    Недостатність лютеїнової фази як одна з можливих причин (але не основна) звичного невиношування існує, але її не можна просто взяти і приписати кожній вагітній в якої помазалось і потягнуло. Натомість, звучить діагноз так, що ним можна зловживати і маніпулювати "помазалось? - напевно недостатність". А діагноз без клініки звичного невиношування не ставиться, після ряду досліджень з пошуку причин, тоді вже штучний прогестерон застосовується підставно, і, можливо, забезпечить успішний перебіг вагітності (і приймають його тоді вже одразу, правда ж, не чекають сьомого тижня, коли може помаже, а може ні, щоб тоді рятувати?).
    Одним словом, резюме таке:
    - у значного відсотка жінок є кров'янисті виділення під час вагітності.
    - у деякого відсотка з них станеться викидень, серед основних причин якого немає недостатності лютеїнової фази;
    - у решти вагітність продовжиться, бо в них теж немає недостатності лютеїнової фази, як і інших негараздів;
    - у деякого відсотка з тих, в кого був один викидень, розгорнеться картина невиношування, тобто втрата повториться. Серед основних причин цього не буде недостатності лютеїнової фази;
    - у деякого відсотка жінок з тих, які страждають звичним невиношуванням, шляхом конкретних досліджень буде виявлено причиною невиношування недостатність лютеїнової фази. Ось саме цим жінкам треба буде обґрунтовано застосовувати прогестерон, щоб мати змогу виносити вагітність, і це буде відбуватись планово, не чекаючи, коли кров'янисті виділення в 5-6-7 тижнів вже свідчать про викидень в ходу.
    А тепер давайте припустимо, якому відсотку жінок з першого пункту в нашій країні призначають прогестерон? Чому вважається, що можна знехтувати його побічними ефектами для всіх категорій, крім останньої? Чому в штучного прогестерону таке легке амплуа "вітаміну, який підтримує вагітність" і всім корисний?
    Давайте будемо відповідальними за своє здоров'я, наскільки це можливо.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Була сьогодні в лікаря, одразу направила мене на УЗД. По їхніх підрахунках 6 тижд. 4дн, а по факту показує 3 тижд.2дн. Сказали прийти ще раз на УЗД в понеділок, подивитися чи плід росте .. І виписала утрожестан, гемотран. Завтра маю здати аналізи.
    В мене якись такий стан.. десь глибоко в душі спокій, але вже й виревітись встигла. Розумію, що могла бути пізня овуляція, пізня імплантація, але всеодно ті підрахунки мені не сходяться, щоб аж 3 тижні різниця
     
  9. irenkab

    irenkab Member

    Я була в понеділок на УЗД, то лікар теж сказала, менший термін. Календар показував 6 тижнів і 4 дні, а по узд, вона каже, що 4-5 тижнів.
    Я переживала чи вагітність маткова, то все Ок)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нут от про що і мова була. По УЗД призначили гормон.
    І акушерських три тижні - це один тиждень після запліднення. У вас ще навіть тест би не полосатився.
    Можете написати (можна в пп) заміри плідного яйця?
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2020 ---
    І я б радила подумати чи йти в понеділок. Бо потім вам через два тижні знову треба буде йти. Бо в понеділок може не бути серцебиття (і це на такому терміні може бути нормально), а Ви знову будете переживати. Краще дочекатися хоч 7 вірних тижнів.
    --- дописи об"єднано, 1 Липень 2020 ---
    34B9D140-DE11-4895-971E-455C669C81AF.jpeg
    Отак виглядає дитинка в три тижні.
     
    Останнє редагування: 1 Липень 2020
    • Подобається Подобається x 3
  11. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Не плакати,в мене теж 3 тижні різниці зараз
     
  12. irenkab

    irenkab Member

    Як ваші справи? На УЗД більше не були?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    все вже..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  14. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Цікавий пост. Я сьогодні якраз йду до лікаря з питанням "помазалось - що робити". Вперше таке явище, 6-7 тиждень, і я трохи розгублена.
     
  15. Miamama

    Miamama Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Lisovska

    Lisovska Member

    Дівчата , може хтось стикався і щось скаже. Була на узд. показало вагітність 4-5 тижнів, все на місці, серцебиття написали ще не видно і не візуалізується. Пгтім казали прийти на узі за якийсь час. Далі раз були невеличкі рожево червоні мазання, я налякалась, та і живіт ті дні піднивав я при місячних (але тонусу не виявилию казали все ок, ща на 5-6 тижнях таке чкраз часто буває). Лікарка сказали ставити або пити утроженсат-200 2 рази на день (для підстраховки мабуть). Прогестерон в нормі. Потім порадили здати хгч в динаміщці, я так переживала, щоб низьким не був той показник, а прийшов зависокий (це по значенням тої лабораторії), такий як на 7-8 тиждень, але ж в нас ще не той час. Що це може бути? Бо начиталась всякого що тепер взагалі не знаю що думати. Лікарку спитала, каже добре що високий, все ок. За пару днів знов тій ж лабораторії здам. Але тепер боюсь щоб зависокий не був. Чи це не страшно і не накручувати себе?
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Lisovska а ви точно знаєте, коли у вас овуляція?Цикл стабільний? Бо оцей розрахунок по тижнях - це для циклу в 28 днів і овуляцією на 14 день. Може овуляція була у вас трохи швидше, тому так. Тим більше це не велике перевищення, якщо тільки на тиждень. Наскільки я знаю, то при якихось проблемах перевищення має бути дуже серйозне.
    А взагалі, слухайте лікарку))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    У мене таке було. Так і не поняла з цим звязано: між 1 і 2 аналізом була велика різниця, між 2 і 3 нормальна. Десь читала що хгч може підніматися сильніше в час токсикоз (а я на час 2 аналізу блювала дальше ніж бачила). В будь-якому випадку, зберігайте спокій. Лягайте, відпочивайте, їжте смачні фрукти, робіть те, що вас тішить. Все буде добре. Перездасьте ще раз аналіз, може в самій лабораторії помилилися.
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Lisovska не накручуйте себе.
    Може, овуляція рання. А може двійня)
     
  20. Mykolaivna

    Mykolaivna New Member

    Привіт усім)я новенька....є тут хтось в очікуванні після переносу ембріона?які відчуття в перші дні,або тижні?