Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Lisovska

    Lisovska Member

    та на попередньому узд бачили одне пя, а за овуляцію не знаю. звичайня здається. І токсикозу нема, вже не знаю що думати, може то так скачками він росте той хгч.
     
  2. Lisovska

    Lisovska Member

    Підкажіть, чи хтось стикався з таким як мазня при вагітності в дні можливих місячних? Що це може бути? А від утрожестану вагінально можуть бути коричневуваті виділення? Його краще пити чи ставити вагінально?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    У вАс же свій прогестерон в нормі - навіщо ви приймаєте штучний?
    Мазанина буває часто - може бути гематома, може просто судинка тріснула.
    Поки виділення не яскраво-червоні - все нормально.
    А взагалі прочитайте дві останні сторінки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lisovska

    Lisovska Member

    А що означає коли плацента прикріплена по передній стінці? У когось так було? Це має якісь нюанси, чи ні? Знайшла ось статтю і щось задумалась Плацента по передней стенке (предлежание, расположение, прикрепление) читать читать онлайн последнее важное форум Buckshee Бакши спроси у Бакши Buckshee
    Ще й знайшли ділянку відшарування внизу, одна лікар каже лежати постійно, інша просто дома не навантажуватись, але легкі речі можна робити. У кого було, що вам помогло і коли це наладилось?
     
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    У мене так. І, як мені пояснювали, - одне з різних положень. Не більше, і не менше. Ніц не робила, ніхто ніяких зауважень не мав. єдиний момент - на узд, коли ми хотіли подивитися личко, малюсь носиком "вперся" в плаценту і нічого не показав :) ото й усе. Не накручуйте себе раніше часу.

    А щодо ненавантажування - то вагітність в принципі не час для "диких" навантажень, спонтанних маю на увазі. Гуляйте, їжте смачне, дивіться на щось гарне чи приємне, обійми-цьомки і все буде добре))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. irenkab

    irenkab Member

    В мене з першою дитинкою була плацента по передній стінці і тепер з другою вагітністю теж по передній. Колись читала, що швидше животик видно, коли по передній стінці прикріплення. Але це все індивідуально, напевно.
    Головне позитивні думки в голові і все буде супер!)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Iranadiya

    Iranadiya New Member

    Доброго вечора, хочу поділитись своєю історією.
    5 років назад в мене на початку 4 місяця сталось замертвіння і до сьогоднішнього року до березня місяця ніяк не могла завагітніти, в березні зробила тест показало дві полоски, радісті небуло меж. Але радіти було нічого так як виявилось що вагітність позаматкова, мене прооперували. Я почекала пів року так як рекомендував лікар і ми з чоловіком знову вирішили спробувати, я пройшла провірку пропила купу лікарств, і от пару днів назад зробила тест і він показав ледь помітну другу полоску, для точності я зробила ще два і результат такий самий ледь помітна друга полоска, почали боліти ужасно груди та декілька днів голова, низ живота ниє так як на менструацію так як вона мала початись сьогодні, от незнаю що робити, почекаю ще паро днів якщо не почнеться зроблю щераз тест і здам аналіз на хг.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Вам треба якомога швидше переконатися, що вагітність маткова. Не тягніть з аналізом на ХГ, якщо затримка вже є, то здавайте вже, не чекайте, і рушайте до лікаря. Суттєво нижчі від норми показники можуть бути ознакою позаматкової.
     
  9. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дівчата привіт!
    Таке питання, у мене 3 день затримки, тест показав вчора //. Але саме в день коли мали початись місячні живіт болів ніби то вони мали початись, і ще замітила пару крапель таких виділень то коричневих то світло світло рожевих. Думала все, зараз почнуться місячні. На наступний день виділень не було і живіт перестав боліти і тоді зробила тест.
    Як ви думаєте могло в той день місячних виходити залишки попередніх місячних, чи якась імплантація?????
    Лікарка сказала пити дюфастон і ще п’ю аспірин
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Довго думала чи писати чи ні... Але візит до гінеколог лише у вівторок і не знаю як доживу до цього часу...
    Отже тиждень тому зробила тест - 2 яскраві полосочки, які зявилося відразу. Зробила якийсь наворочений цифровий тест, показав вагітність 5+ тижнів. Покладатися на мій цикл не варіант, бо він у вільному плаванні і останні КД були 20 березня і відрізнялися від інших (хоч в мене всі КД різні).
    Останні тижні я мега сонна і у вечері таке відчуття що укачало.
    Через ряд причин записалися на огляд лише на наступний вівторок.
    Вчора зявилися рожеві виділення (в мене таке буває перед КД), небагато. Сьогодні сходила в туалет і побачила залишки епітелію: не знаю як правильно описати, щось типу як кусочки шкіри, як при обгорянню злазить, небагато десь як 5 копійок. Більше виділень немає...
    Це вже все чи це якась інфекція?
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не виглядає на щось критичне, але я в тих справах не сильно спеціаліст.
    Але навіть тут на форумі було багато дописів про мінімальні (і не дуже) кровомазання на ранніх термінах вагітності, які не вплинули на вагітність. Я би не панікувала. Тому і ви не переживайте і проводьте час в своє задоволення. А вівторок не так і далеко. Ну і кажуть, що як симптоми токсикозу зберігаються, то вагітність триває. Може це вас заспокоїть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    @Hermi як ваші справи? Були в лікаря?
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Приємно що запитали.
    В нас все добре, розвиваємося як по книжці. Початок 7 тижня, вже навіть серцебиття є.
    Про мазанину лікар сказав-всяке може бути і дурниці не думати. Навіть якщо буде кровотеча - перше правило не панікувати і відразу звертатися в лікарню, там визначать причину і в більшості випадків вони також не є небезпечними.
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2021
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Виділення можливі при Імплантації, часом кажуть, буває в період очікуваних КД, трохи гірше - якась гематомка. Особисто в мене була незрозуміла мазанина з 6 до 9 тижня. Як не заглядали, УЗД - ніяких порушень. Так і не знаю що це було. Бігає здорове дівчисько)
     
  15. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Тест позитивний, вагітність бажана, приблизно 6й тиждень зараз, аналізи в нормі (ХГЛ, прогестерон), в п'ятницю маю йти на УЗД, але таке враження, що з розуму зійду до того часу, я ні про що інше думати не можу.
    Просто минуло року на цьому ж терміні була завмерла, тому дуже хвилююся.. Жодних ознак зараз немає, хіба сонна трохи, і те на погоду можна списати, ну і періодично тягне живіт. Груди були дуже чутливі, зараз вже ненастільки.
    Стараюся себе заспокоїти, що зараз все має вийти, оскільки пройшла повне обстеження, поздавала всі аналізи, все в нормі, є деякі нюанси з щитовидкою, але приймаю гормон, і постійно контроюю його показники в крові.
    Таке враження, що була б спокійніша, якби був токсикоз))) а це зовсім нічого, жодних симптомів вагітності, ну крім відсутності місячних
     
    • мімімі мімімі x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Все буде добре.У мене теж була невдача ,відпустіть ситуацію! Всі вагітності різні!Просто кайфуйте ,бо з першою дитиною я не мала токсикозу ,а з другою думала не мине той стан! Аж плакала ....Тому вітаю все буде ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Дякую Вам!!) зараз вже 8й тиждень, легкий токсикоз є, була 2 рази на УЗД, другий раз через те, що почалась мазанина коричнева, сказали що відносто все в нормі, серцебиття є, плід росте, якоїсь трохи видовженої форми, але є загроза..
    Моя лікарка, сказала, що все добре, не хвилюватися, і більше відпочивати, призначила утрожестан й аскорутин. Каже, що можливо десь більше походила, перегрілася, похвилювалася
    Якось важко кайфувати, хоч розумію, що від мене мало що залежить..
    Та все ж, я вірю :girl_tender:
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. OlesyaV

    OlesyaV New Member

    Є тут хтось?
    В мене вагітність 6-й тиждень. Щодня шукаю якісь ознаки вагітності. Та частіше нічого не відчуваю і нервую через це.
    А ще хочеться з кимось поділитись своїми переживаннями. Про вагітність поки знають лише мій лікар і чоловік. Ну дууууже довго ми цього чекали.
     
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    на такому терміні хіба що тест і аналіз то і є ознаки)) ну може бути втома, плаксивість, дратівливість)) токсикоз і обійми з унітазом трохи згодом з'являються))) вітаю!
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. OlesyaV

    OlesyaV New Member

    Дякую! Вагітність планова і дуже довгоочікувана. На 28-й день циклу ХГЛ був 345. Вже два тести дома після того зробила ))) просто, щоб ще раз візуалізувати собі це.
    Мене інколи трішки тягне живіт. Це все. Вже не можу дочекатись пятниці, щоб піти до гінеколога.