Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Велике прохання до форумчанок поділитись своїми спогадами про перші дні вагітності, про відчуття які виникали, емоції. Про те, як ви дізнались, що вагітні, коли вперше пішли на огляд. Такий собі щоденник перших відчуттів і переживань!
    Мене зараз дуже цікавить власне ця тема, бо я сама тільки тиждень,як знаю що матиму лялю! :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    першого разу, то мене знудило від м"яса десь через 4 дні після зачаття. згодом почали набрякати груди і з"явилася постійна відраза до їжі. до того часу, що мали б бути місячні, я вже й не сумнівалася, що їх не буде:xaxa:

    цього разу нічого "підозрілого" не було між циклами, тільки "прокинулася" молочниця, яку я перед тим ретельно лікувала... перший день затримки - на другий тест - і він позитивний!!!! але друга рисочка ледь рожева. щодня, то ставав чіткіший. :clapping:
    в організмі особливих змін не було, а от цікаво повелася цього разу психіка - почався клондайк різнобарвних, яскравих, фантастичних снів.... такееее снилося:8: часто із розряду мультиків чи еротики...
    до лікаря пішла десь через 2 тижні після тесту і то на УЗД вони не відразу побачили - сказали, що побільшена матка і є жовте тіло, але от малюка побачили ще аж через 2 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 25
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене отакі були перші тижні вагітності - це частинка мого старого допису в гілку "Як ви відчули, що хочете стати мамою".

    P. S. Пупсик, а де ж Ваша "вагітна" лінієчка?:)
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я щось ніяк не зважуюсь її поставити, поки до лікаря не сходила! От сходжу, вона мені скаже, що все добре, то й лінієчку поставлю :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене перші тижні нічого не помічалось і не відбувалось, аж поки не взнала, що вагітна, це приблизно другий місяць щось починається (я про себе). Перший раз токсикозу не було, а от смаки змінилися. Я, коли не з"їм м"яса вдень, то помираю з голоду, а тут від одного вигляду верне і запах вареного гороху до цих пір не терплю і все - ніяких набрякань грудей і інших симптомів (лише дуже вредна була - чоловік казав: "Як вродиш - я тебе вдушу:xaxa:"), тому і тішилась, що друга вагітність буде без проблем, але...:8:Все, що пишуть в книжках про ознаки вагітності - в мене було - можна було для дослідів мене використовувати. І токсикоз 4 місяці (на кухню не заходила, чоловік переживав, що за 9 місяців помре з голоду:xaxa:), і відраза до запахів, особливо, до холодильника - чоловік кожен день мив по кілька разів, і набрякання грудей, біль в поясниці, молочниця..., але зате стала така спокійна, що дуже подобалось коханому:)
     
    • Подобається Подобається x 18
  6. Matiola

    Matiola Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я дізналась десь на 3 тижні.Страшенно паморочилось в голові і постійно хотіла пити.Була якась млява,наче гемоглубін впав.А ще на обличчі під лівим оком з'явилась пігментна пляма,розміром з середню картоплину(на роботі думали,що мене хтось вдарив).Мене теж,чесно кажучи це налякало,бо жодних проблем зі шкірою ніколи не мала.Стала червонощокою.Боліла матка(відчуття опухлості).До 5 місяця мала токсикоз і мліла в транспорті.Але це все в минулому,попереду зустріч з милим малятком!
     
    • Подобається Подобається x 13
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я знала, що вагітна через кілька днів після зачаття.:) Не знаю звідки, була впевнена, що в цьому циклі появиться малятко.:)
    З ознак - все почалося через кілька днів - дико захотілось м*яса, якийсь післяоргазмічний стан постійно; :shy:на 8 день піднялась температура, потемніли ареоли, груди стали чутливі. Токсикоз пришов на 7 тижні, але не дуже сильний.

    УЗД вирішили не робити до 20 тижні, (велика ймовірність викидня) тому на перший день затримки - тест з двома полосками :clapping:, а на другий - зробила аналіз крові на ХГЧ и прогестерон, який остаточно переконав, що в животику росте дитинка.:)

    На 20 тижні - на УЗД, після того пішла в поліклініку на облік.:) З другою вагітністю ще пізніше піду, перед декретом на 30 тижні. Буде менше клопоту.

    Всю вагітність була страшенно спокійна, дуже любила гуляти по вулиці, з чоловіком ніяких конфліктів, стала сексуальною маньячкою.:shy:
    Ностальгую за тими відчуттями, за плаванням з животиком, коли могла забути про все і повністю розслабитись, за рухами...

    Гарної вам вагітності і пологів!:clapping:
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 31
    • мімімі мімімі x 1
  8. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Першим признаком вагітності в мене було те, що груди збільшились на 2 розміри і характер став противним :xaxa:Тест на вагітність показав завітні 2 смужечки аж після трьох тижнів затримки, до того ніяк не хотів:umbrage: А далі було як в казці: перше УЗІ на якому видно маленьке сердечко:rolleyes:і бачиш шо це ТВОЯ МАЛЕНЬКА ЛЯЛЯ, ради таких моментів варто жити.
    А на 12тижні я захищала диплом, нервуватися собі не позволяла, бо знала що дитині лишні хвилювання мами користі не принесуть.Боялась тільки, щоб токсикос захисту не зіпсув:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А я якось в перший день відчула, що відбулось запліднення :) Може то самонавіювання, але були якісь дивні болі по низу живота і я подумала,що оце воно :xaxa: Потім ходила тиждень сама не своя, бо не знала як перевірити і постійно про то думала. через сім днів зробила тест який мені звичайно ж нічого не показав, але я якось заспокоїлась і впала в другу крайність - думаю, все - не вагітна! Саме смішне, що то була наша перша і єдина спроба завагітнювання :shy:
    А коли почалась затримка і я тремтячими руками зробила тест, то побачила очікувані дві полоочки. Далі були радість, шок, страх, знову радість і так по колу. За тиждень всі відчуття звелись до радості і величезного бажання щоб все було добре :dance:
    А щодо відчуттів: слабість, дике бажання спати і то чим побільше. Їм як завжди, але відчуття голоду не можу терпіти, то часто щось румигаю :xaxa:
    І от третій день зранку підтошнює.
    А ще болять груди і верне від всяких запахів, які почала більш гостро відчувати. :bad:

    Далі буде....
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я десь через тиждень догадувалася, що вагітна. Була в стоматолога, він лікував зуб під уколом, після цього мене так легко підтошнювало. Спочатку подумала, що то укол так відходить,а коли тошнило до вечора, то подумала, що чомусь той укол відходить не так як всі:xaxa:. А потім не могла зайти в магазин де жарили кури-гриль - не могла нюхати ті спеції:bad:. От тоді вже знала напевне, а потім почали груди боліти, і десь на другий день затримки тест показав дві смужечки:radist::radist::radist:.
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Внутрішнім відчуттям відчула,що вагітна днів через три після овуляції.Але сама собі не повірила.Чекала місячних-ознаки звичайного пмс.коли місячні не настали в потрібний термін,ніякого руху не робила,думала,що це через зміну клімата (ми тільки з моря повернулися) на кілька днів затримка. Після 7 днів затримки пішла за тестом. Купила найдешевший і він чітко показав дві смужки.Знов не повірила,тому нічого не сказала чоловіку.На наступний день купила тест іншої фірми- ті ж дві смужечки. Розповіла чоловіку .Чоловік радіє, а я сиджу і реву- вагітність планована,але чомусь раптом так страшно стало.Ще через тиждень пішла до свого гінеколога в ЖК. Вона мене привітала з 5-тижневою вагітністю.Ось так розпочалася моя вагітність. Вже десь з 6 тижня мене почало трішечки підтошнювати по вечорах ( але так зовсім не критично),зате "напроч" відбило мені охоту їсти усякі некорисні продукти ( майонези,кетчупи,копчене та смажене мясо....),а також гостре-солене-кисле ( хоча до вагітності без квашених огірків не могла жити). І аж до 40 тижня хотілося їсти лише фрукти-овочі-запечені продукти та ....солодке.Десь з 12 тижня перестало підтошнювати по вечорах.
    Одним словом-слухайтесь своєї інтуіції-вона вас не підведе і в плані відчуттів і в плані харчування.
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    я відчула, що вагітна десь одразу. просто саме в той день все було незвичним, і секс приніс теж якісь незвичні відчуття.
    Тест в перший день затримки показав 2 смужки. Токсикоз прийшов на 6-му тижні і був до 12-го. рятувала склянка води натще, потім у ванну - спустошувати шлунок від тої води, а вже потім можна снідати :) Запахів не переносила,від всього виникав рвотний рефлекс. Тому ми втекли на тиждень в Карпати. На тій природі мені полегшало. Шалено хотіла спати. Яблука трощила постійно, а ще світі (це вже взимку під кінець вагітності).
    на УЗД пішла на 18-му тижні, тоді і вперше дуже чітко відчула рухи. Склалось враження, що дитині те УЗД не сподобалось, бо почав дуже болюче мене штовхати. Потім вже зі всіма аналізами ставала на облік.
    З другою вагітність підозрюю, що так як Гуцулянка, піду ставати на облік ще пізніше - менше нервувань ;)
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    У мене взагалі ніякої підозри на вагітність не було, навпаки думала що от-от почнуться місячні, бо вздуло живіт, боліли і набухли груди, а ось токсикозом навіть не пахло:confused:, затримки також дуже часто бували, тому з тими признаками чикала я своїх місячних тиждень, повністю впевнена ,що вони почнуться. Тоді мене коханий запитав, що може я вагітна, ну якщо він мене це запитав то напевно відчував за собою якийсь грішок:xaxa::xaxa:. Пішла купила тест, дві смужки,купила інший, знов дві смужки, поход до лікаря , вагітність 4 тижні, за руль не могла сісти 2 години, просто сиділа і думала:8:.
    Слава Богу токсикозу так і не було:clapping:, просто постійне почуття хотіння спати і їсти. Саме слабе звино -це мариновані помідори:xaxa:, причом до такої степені , що не стрималась, і в самому супермаркеті відкрила банку і почала пити маринад (незнаю ,що мною тоді керувало:xaxa:), мій чоловік мене відразу почав фотографувати на мобільний, забороняти ж вагітній не можна:xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 19
  14. Kandy

    Kandy Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    У мене було внутрішнє відчуття на наступний день після зачаття. Я йшла на роботу і відчула поколювання у низу живота і відчула, що та вже немає пустоти. Через пару днів почалась модочниця, якої ніколи раніше не було. І все потім усе зникло. Я подумала що знов себе накрутила((((((((((((
    За пару днів до затримки у мене почався дикий свербіж усього тіла. Такий сильний що не могла на місці висидіти. Я перелопатила весь нет. І знайшла інформацію, що таке часом буває у вагітних. На другий день затримки зробила тест. Ледь рожева полосочка. Наступний раз вона була червого чіткого кольору. Але у мене і так не було сумнивів.
    Перші тижні мене переповнювала шалена радість, я не могла мізки зібрати до купи. Куди іти, що робити. Коли до лікаря і т.п.
    Потім одним чудовим ранком, на тижні 5-му, прокинулась і побігла у туалет вивертати усе що не подобалось мому малюку. І ця страшна нудота не припинялась до тижня 11.
    А зараз ми почуваємось добре. І їмо усе що погано лежить))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 19
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    З Марком в мене тільки набрякли груди і я постійно хотіла в туалет, думала то з нирками щось.. І ще сонливість була колосальна. А з новою ляльою спочатку взагалі нічого не відчувала, навіть тест був негативний при затримці, я до затримок звикла через ГВ, і ми так полетіли собі відпочити на вихідні, трошки вина пили, багато Марка на собі тарабанила бо вже ходити не хотів, а так десь з тижня 7 почалася страша нічна нудота (серед ночі просиналася від того що мені дуже зле), і до парфум страшенна відраза. Кожна ляля індивідуальна :)
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!


    Мали бут місячні на Різдво - не почались, хоча всі ознаки були "на лице": груди набрякли, поболював низ живота, дратівливість... Але цього разу все було якось по-іншому, тому закралась підозра - я вагітна. Подзвонила з роботи до чоловіка і прошу: "Купи тест". А він мені: "Нащо купляти? Я і так все знаю!" - і сміється:) Тест, все-таки, купив:) Пішла з ним до ванни, зробила все, як було написано у інструкції - сиджу і чекаю... Дві полоски проявились відразу - в мене аж руки почали трястись - відразу не повірила своїм очам (лікарі ВСІ казали, що вагітність з таким вигином матки і гормональним фоном дууууже рідко буває...) Вийшла з ванни і говорю чоловіку: "Ну що, татуньо, вітаю". Чесно, такого дурнувато-щасливого виразу обличчя я ще в нього ніколи не бачила:xaxa: Чоловік мене обіймає, а я реву, як корова (емоції били через край):shy::crazy: А потім закрутилось - повідомити моїх батьків, його батьків; пошук нормальної жіночої консультації і лікаря. Ну, а потім прийшов токсикоз (важко пережила). Зате який потім був кайф!!!:):):) І цей кайф триває до цих пір:xaxa::connie:
     
    • Подобається Подобається x 20
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А я при другій вагітності, коли купила собі тест, то навіть не дочекалася, коли піду додому з роботи (така була нетерпляча):xaxa:: пішла в туалет з баночкою, так щоб ніхто не бачив, і давай хімічити:D. Дві полосочки!!!! :clapping:Вискакую з тим тестом з туалету і - до чоловіка в кабінет (ми разом працюємо). А він саме по телефону говорив з львівським начальником. А я йому тим тестом махаю трохи не перед самим носом:radist:, він в шоці, вже не знає, що говОрить, з ким говОрить...
    Ех,...оце і є класні і справжні моменти в житті...:)
     
    • Подобається Подобається x 27
  18. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А у мене взагалі була історія! тест ніби показав дві смужки,але я все одно трохи сумнівалась.Пішла на ультразвук,а мене приголомшили-вагітності в матці нема,проте поза маткою плаває якась рідина.Висновок-позаматкова вагітність.Уявляєте мій стан.Ще й лікарь постійно повторював:зроблять операцію,самі завагітнити не зможете! І це після першої невдалої вагітності! Терміново відразу поїхали в лікарню,зробили пункцію,сказали,що скорішь за все вагітність ще не опустилась,а рідина була від кісти,яка вибухнула.Сказали,будем чекати.Я чуть не посивіла за ці дні! Потім на 4 тиждень моя ляля опустилась.Я була на 7 небі! Мала до 7 місяця жахливий токсікоз,схудла на 12 кг,лежала місяць в лікарні під крапельницими.Не їсти,не пити,навіть жити не хотілось! Плюс доця сиділа до остеанього на дупці,тому вирішили не ризикувати-зробили КС.Як моя масюнька це витримала-не знаю.Тільки тепер розумію,що заради такого чуда можна витримати все!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 32
  19. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Так как мы планировали беременность, я была готова, но честно говоря, к тому времени уже и забыла и не могла поверить что всё получилось с первого раза:shy:
    Итак, меня очень внезапно :bad: (никогда такого не бывает внезапно), вторым признаком были груди, они болели в 100 раз сильнее чем при месячных и долго, обычно это 3 дня, а тут больше недели, ну и бегать в туалет начала как сумасшедшая:) Муж сразу сказал :"БЕРЕМЕННА":radist: Я впринцыпе, с одной стороны и сама понимала, но я такой человек, пока на 100 % знать не буду не успокоюсь, итак я сделала 2 теста - положительные, но и им я не поверила, пошла в медилайн сдала кровь на подтверждение факта беременности, и когда вечером позвонила тётенька и сказала что я беременна, моей и мужа радости не было предела:radist::radist::radist::radist::radist:
    Вот так было у меня:)
     
    • Подобається Подобається x 19
  20. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Мої перші тижні вагітності я провела в Карпатах, святкувала Новий рік, каталася на лижах і чекала місячних :girl_crazy:. Як зараз пам'ятаю, їду на крісельцях на Тростян, живіт ріже немилосердно, а я все думаю: "то від перепаду висоти, скоро почнеться" (Один раз мала випадок, стрибала з парашутом і зразу ж після того, як гепнулася на землю, почалися місячні і дуже болів живіт). Наївна...
    Потім вже вдома зробила тест - позитивний. Страшенно хотілося спати. Токсикоз прийшов нежданно :), десь з 6 тижня, зате по повній програмі :bad:. Легше сказати, що я могла їсти і нюхати, ніж що не могла. Найгірше, що чоловіковий запах на дух не переносила. Зранку снідала, потім обнімала унітаз, потім знову снідала. На роботу тільки з кульочком в кишені, деколи доволилося виходити з маршрутки, трохи передихувати і сідати на наступну. А шо зробиш? Так було рівно по 15 тиждень. Потім полегшало і решту часу в мене було прекрасне самопочуття.

    Це було більш, ніж 5 років тому. І от в мене знову 2 полосочки. 6 тижнів. А я ніяк повірити в це не можу, бо мене не нудить (поки що :) )
     
    • Подобається Подобається x 24
Статус теми:
Закрита.