Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sveta

    Sveta New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Зразу я так не відчула, щл вагітна. Але з часом частіше почала ходити в туалет, голова почала крутитися, затримка місячних, нудота зранку. Я зараз на другому місяці і зранку в мене токсикоз, а на протязі дня все добре. Правда не переношу запах жареної ковбаси
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    всі мої вагітності починалися однаково - з любові до оселедців:girl_in_dreams: відразу після запліднення, і з нелюбові до смаженої риби:girl_devil: нехватки повітря (і так сплю з відчиненим вікном, а вагітна:girl_crazy: чоловік спав у светрі в лютому місяці, зате балкон був відчинений:girl_curtsey:)

    Ніколи не думала, що холодильник може мати такий жаливий запах. Я його мила майже не щодень, і содою і оцтом, і вимикала аби сам провітрився... що його відкрили чула через всю хату:girl_mad: а він, зараза, смердів далі:girl_haha:
    Запахи...мені смерділо все і всі... парфуми і ароматизатори до сих пір не переношу, як і штучну їжу ... всілякі ковбаси, апельсини, приправи... мої дітки підказали. що не варто їсти тої бяки... не їмо.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  3. IrunkaS

    IrunkaS Active Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я в квітні зробила кілька аналізів і ми з чоловіком почали планувати дитинку:girl_curtsey: і завдяки Богу зараз ми чекаємо поповнення!:girl_in_love: Спочатку ніяких змін не відчувала, і тут затримочка місячних ))). Ура-ура.. я побігла до лікарки і зараз ми на 8 тижні!:radist::radist::radist:
    Зранку трошки підтошнює і протягом дня частенько бігаю в туалет!
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я теж спочатку змін ніяких не відчула. Хіба лелеки, яких я зазвичай бачу дуже-дуже рідко (навіть в гніздах). Їх я бачила цілими зграями. Найбільше -21!. Я просила в них Маруську (як хтось на форумі писав), а чоловік МарусЯ (наголос на останньому складі :girl_smile:). І маленькі діти до мене явно нездорово почали тягнутися. Ну свої племінниці це зрозуміло. А от піврічний синочок колежанки, яку я не бачила кілька років і який чужих не признає зовсім, при зустрічі почав вириватися від мами і тягнутися до мене.
    Ну а потім затримка, тест, дві полосочки. Купа радості. :girl_smile::girl_smile::girl_in_love:В туалет також бігаю,навіть вночі. Тошнить цілий день. :girl_crazy:Зранку чоловік гріє їсти, то ще якось може бути. А протягом дня підтошнює весь час. Особливо, коли трохи зголоднію (тобто з годину не їм нічого). І почала ікру їсти (рибних продуктів їм дуже мало дуже рідко). То чоловік тепер підсовує по черзі все, що не любила і що на його думку дуже корисне, авось тепер піде.:
    А от холодильник теж не можу відкрити. Навіть глянути не дихаючи що там. Чоловік недавно помив сам. Один день ще можна було щось звідти дістати. А на другий день вже знов :scare:
    Але загалом класно, радісно думати, що десь всередині є малявочка, і скоро нас буде не двоє, а троє. А чоловік кожний день заглядає, чи не видно ще животика :girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А яку ікру ви їсте? Бо червону ікру категорично не можна вагітним та годуючим, а чорну в нас справжню купити просто неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    О ,власне червону. Але потрошки і нечасто (до цього взагалі не їла). Нашукала в неті, що ікра є алергеном разом з цитрусовими і т.д.
    Більше не буду:girl_sad:
    Нічого, най чоловік чорну пошукає :girl_smile:

    дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Червону ікру вагітним не можна не через те, що вона алерген, а через те, які консерванти і яку хімію в неї додають, щоб вона була така красиво-червона і довго зберігалася. Ці речовини можуть викликати вади у дитинки. По СТБ була передача на цю тему.
    А от чорну ікру, можу дати 100%, ваш чоловік тут не знайде, бо її просто заборонено ввозити, хіба на контрабандистів яких вийде:) У нас продають синтезовану (на банці прям так і пише: синтезована з м"яса риби чи шось таке...) або маскують ікру морського їжака під чорну.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Значить будем без ікри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    чи може зразу після овуляції нити і спазмувати легенько живіт (я сподіваюсь звичайно на запліднення). чи вагітність так виключається? а може він переболить, і там щось закріпиться?
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Не завжди, коли болить - означає, що це якась хвороба. Після овуляції може боліти живіт - все таки такий величезний фолікул лопнув, часом навіть кров виходить... Будемо сподіватися, що закріпиться!
     
  11. dianka

    dianka Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Червону ікру вагітним не то що можна, а і треба, що це за бздури ви радите, поменше дивіться тупі передачі
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дівчата, прошу знайомитися-експерт-дієтолог для вагітних! Напевно, чіпси-сухарики з кока-колою та фантою також дуже корисні для вагітних:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я до речі також не розумію, в чому проблема з червоною ікрою? Процес консервації червоної ікри від чорної не відрізняється. І нічого шкідливого в ній немає
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    а я так розумію проблема не саме в червоній ікрі, а в тому, ЩО нам під неї підсовують...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    я коли була вагітна то їЯнин тато мені бінькаи ікру купував ... і наїлася до гістозу і того шо нирки перестали працювати...
    Вад у дитини, ттт, нема.
    Я думаю шо ікра нерекомендована у великих кількостях вагітним того шо вона шкідлива троха на нирки і печінку. А коли зрання канапку захавати то ніц не буде і для гемоглобіну навіть корисно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    в мене знайомі так дитину закормили канапками з червоною ікрою, що зараз лікують малому нирки. тому все добре в міру. Навіть сама якісна червона ікра в надмірних кількостях вилізе не в ту сторону, на яку сподіваються
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ну та звісно, що якщо їсти відрами чи навіть ложками, то вона зашкодить, адже щоб ікра зберігалась її засолюють, от і виходить, що ми вживаємо з нею надмірно солі. Все добре в міру. А для гемоглобіну корисна чорна ікра, червона тут не допоможе.
    Але чорну ікру в нас важко найти (((
     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    ніц не можна у великих кількостях. Я пила по літрі в день томатного соку, то в малого зараз алергія виключно на томати, і тепер я не можу навіть в салаті помідорчика з"їсти, як зразу цяточки вилазять. А треба було стримуватися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Як добре, що тут знаходиш подібні речі, які на собі відчуваєш. Якось аж легше стає в компанії однодумців. А то я думала, шо всі жінки після звістки про вагітність стрибають до стелі від радості. а я одна така (боягузка) хоч новину сприйняла стримано, а от коли настроїлась сказати чоловікові, і ледве видавила з себе, і побачила його несподівано-радісно-схвильований погляд (ексклюзивний випадок), - то розревілась, як дитина, так мені стало страшно, ну ніяк не могла себе стримати. Він так і не зрозумів моїх емоцій.
    По-друге, змінився сильно смак і запах. Мені майже нічого не смакує, можу розібрати страву по складниках і сказати "термін свіжості". Навіть мандарини чути мені хімією? Але їсти хочеться постійно. І ще одне дивне подвійне відчуття зявилося - голоду і тошноти одночасно! В такі моменти я "зупиняюся" і намагаюсь розібрати, чого я насправді хочу: їсти чи навпаки? 2 в 1. Вони нероздільні.
    Запахи це вообше капець, бо на роботу їжджу маршрутками :8:, і чоловік постійно курить біля мене :bad:. Чую як пахнуть мої руки/пальто і навіть сумки і папір, про інших я мовчу. Про холодильник тут вже згадували. Коротше, думаю шо могла б підпрацьовувати професійним парюмером або дегустатором.:girl_crazy:
    Дальше груди. Сильно збільшились і стали дуже чутливими. Оскільки люблю спати на животі, то це взагалі проблема)
     
  20. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Це, що ви написали мені дуже знайоме, навіть склалось враження, що читаю про себе...
    На рахунок голоду і тошноти, то мене спасало те, що коли я поїла, то тошнити переставало, напевно тошнило від голоду. Дуже часто почала їсти маленькими порціями щоб не відчувати цього поганого відчуття як "тошнота".
     
Статус теми:
Закрита.