Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Зі мною перший триместр було таке саме, навіть уночі просиналася від голоду і мусила зїсти хоч печенько. І ранішня нудота була лише тоді, коли уночі неїла, тож здавати аналізи натще була суцільна мука. Добре, що оті мої нічні обіди в минулому.
     
  2. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене токсикозу не було зовсім.Але зате їла я так багато що сама з седе дивувалася як так можна так багато жерти:girl_smile:
    За оселедцем аж трусилася)))Потім груди почали боліти і то боліли так що я дуріла,чоловік мусив масажувати бо так боліло.Живіт трохи внизу потягувало але то тіки тоді як лялічка прикріплялася.До лікаря пішла як було вже 6 тижнів і жалію.Шось мені втворили що зразу після лікарні живіт почав боліти і за тиждень...((:)girl_cray:
    Тепер я собі пообіцяла що ні до яких лікарів не піду без великої потреби,якщо нічого не буде турбувати то взагалі піду тільки про пологи домовлятися.А якщо виникнуть якісь питання то є знайома лікар гінеколог)))
     
  3. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А я от нічогооооо не відчуваю. Не знаю чи то добре, чи то зле.
    Вже як не як 8 тиждень, а в мене: груди не збільшуються, токсикозу нема, особливих бажань тоже, короче нічого з хоч якихось симптомів. Хіба деееколи так легенько низ животика ниє. А ще забула - місячних нема, певно єдиний на даний момент признак:confused:
     
  4. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А в мене при першій вагітності,був апетит як в бегемота,я сама маленька,важила 47кг,а їла відрами,особливо мандарини і гранати,чоловік вже казав коли ти родиш,бо всі гроші йдуть на мандарини,я зараз зїдала десь по 2 кг. І от зараз в доці не має ніякої алергії на мандарини і гранати,топче їх як я в ті часи.А ще десь до 7місяців мучив токсикоз,ой ой ой це нікуди не зайти,не в маршрутку не в магазин,нудило кругом,але друг унітаз був тільки зранку,а по маленькому в туалет бігала майже що години,якщо не рідше.Зараз я на 8 тижні,тошнитьцілий день,апетиту не має,їм бо знаю що треба,нічого не лізе,нічого не хочеться,ото що спати.І ще груди як баняки,болять що торкнутись не можна кажу до доці в мами в пузику ляля,а вона на груди показує,що ляля там(живота ще не видно то де ж ляля могла сховатися)
     
  5. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    +1. в мене так же само.
    А ще страшенно хочеться спати. Якби не робота, то спала б і цілий день. Раніше такого не було, допізна засиджувалась (2 ночі), а в 7 підйом на роботу, 2 чашки кави - і всьо нормально! Цілий день - як на батарейках. А тепер слід тільки трошки розслабитись, притулити кудись голову - і я вже в світі сну. Недавно в маршрутці задрімала. То капець, можу по 12 год спати і всеодно буде мало.
     
  6. kitty

    kitty Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я досить довго не відчувала вагітності. Токсикоз почався десь на тижні 13-15, а до того, окрім того що місячні відсутні - признаків не було ніяких. Я до першого УЗД і не вірила що вагітна.
     
  7. zajunya

    zajunya New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Першу вагітність я виявила по тому, що мені спротивилися запахи всякої парфумерії, про косметику навіть думати не могла, навіть Ейвонські каталоги попалила, бо не могла на них дивитися. А про другу не здогадувалася досить довго. Відсутність місячних пояснювала деякими змінами, що сталися в мому житті. Сонливість списала на те, що то був якраз період, коли перевли годинники на зимовий час. Аж співробітники мене заставили зробити тест, бо казали, що я дуже змінилася. Також не вірила аж до УЗД. А відчуття вагітності прийшло аж коли не змогла застібнути штани.:girl_spruce_up:
     
  8. Abaka

    Abaka New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    перші 2 тижні поняття не мала що вагітна (ані першу ані другу вагітність), а далі все просто - відсутність місячних+тест на вагітність=ЧЕКАЮ ЛЯЛЮ!
    токсикоз мучив і перший і другий раз десь з кінця 1 і до середини 3 місяця. Істи не могла взагалі нічого окрім білого хліба з маслом. Думала - наберу кілограм 10 за 2 місяці, але нічого подібного, до 4го місяця набрала +3 кг.
    Спершу кожну годину мене відвідувала думка - я буду мамою! як це прекрасно! але, чомусь, з часом (з 4го місяця і далі) я "забувала" що вагітна - біжучи по сходах силоміць зупиняла себе (вибігати на 5й поверх лікарі не дуже рекомендують), або, заварюючи величезне горня кави відливала собі малесеньку філіжоночку, і розводила величезною кількістю молока :sad: і т п
     
  9. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене те саме було з Оріфлеймівськими парфумами. Наприкінці серпня купила собі, чоловікові і його сестрі. Всі запахи мені дуже подобалися. А потім щось перемкнуло... Зараз токсикозу нема, але свої парфуми прийшлось подарувати мамі, а чоловікові забороняю користуватися цим запахом в моїй присутності, бо вони асоціюються мені з токсикозом і спрацьовує відповідний рефлекс.
    Це означає, що пощастило і можна насолоджуватися вагітністю в повній мірі :)
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    о! з парфумами і в мене було, чоловік купив Guerlain homme, приємний запах і досить дорогі як на мене, так от попросила його не користуватись ними, а він чи то не почув чи не хотів почути перед виходом на роботу пшик і понесло мене, я зі злості сказала, що викинула їх через вікно, він пішов шукати, то було нам тижнів 7-8, я парфуми звісно заховала, віддала тиждень тому:) зато економія яка:) нова баночка:)
    токсикозу в мене взагалі не було, тільки температура піднімалась до 37,1-37,2. На Різдво дико дратували червоне яблуко Ніни Річчі, знайома ними мені "пахнула"
     
    • Баян Баян x 1
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    хех а мене тошнило може то ше не рахується дуже сильним токсикозом, але схудала, зблідла і ніфіга не хотіла їсти, спочатку думала а може то шось з"їла, потім думала може закачало, коли чоловік купив жовтий Шарм (від якого я ніколи не відмовлялась), а тут відмовилась зрозуміла шо мабуть шось не теє :girl_haha: зробила тест і маєш тобі :girl_crazy: запахи запахами, але найбільш мене дратували помідори і огірки навіть при одній думці про овочі мене тошнити починало :bad: і постійно хотілось картоплі, це єдине шо я їла :girl_in_dreams:
     
  12. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А я тільки їх могла їсти. Дратували домашні супи, борщі. Вони смачно пахли, аже вивертало :)
     
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А в мене все якось як не у всіх.
    Перших шість тижнів були таки-и-ими вагітними. Груди нестерпно боліли, чомусь особливо вночі, тошнило спочатку весь час, а потім тільки від голоду, животик піднивав внизу. А потім все десь то пропало. :girl_sad:
     
  14. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я дізналась що вагітна 16.01.10, в мене мали бути місячні 15 числа. А знизу живота боліло ще з числа 13 напевно. ну омсь в суботу неситримала я того ниття і зробила тест, і тут опа - ледь замітна 2 смужечка, в неділю роблю 2-й тест вже яскрава ( то були тести з чутливістю 10) і в понеділок зробила ще один але вже чутливістю 25 - теж 2 полосочки. Який трмін у мене незнаю, треба здавати напевно якісь аналізи чи якось рахувати (якщо хтось знає як то напишіть) Ось то і зараз є інколи спазми внизу живота і груди болять особливо соски..... а так ніяких більше симптомів, ну що хіба майже постйний голод...

    Дівчата, я тут читала ваші дописи, напишіть хто у яких лікарв ведеться як вони вам, бо я ше собі незнайшла, постійно сумніваюсь..... Чекаю ваших дописів....
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Мене постійно нудило, але якщо щось жувати то було легше. На роботу брала печиво Марія, або батон, запихала в шуфляду і постійно жувала.

    На 11 тижні поїхали з чоловіком на море. Купили квитки, ще коли не знали про мій стан. Довго думали і зважилися поїхати. Дуже добре провели відпустку.
     
  16. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене перші тижні взагалі не відчувалися, потім вже десь з 6-7 тижня почали суттєво груди боліти, більше якихось суттєвих ознак чи змін не було абсолютно. Не нудило, ні на що специфічне не тягнуло, їсти більше так само не стала, хіба що змінила раціон на користь овочей-фруктів, але це скорше свідомо, ніж якісь примхи організму були. Деколи трошки поколювало то в одному, то в другому боці, але це наскільки я розумію нормально, коли матка збільшується. На рахунок запахів - реакція стала більш різькою, але я до вагітності так само дуже чутливо на неприємні запахи реагувала. Ще один нюанс - місцями стала більш істерично та агресивно реагувати на речі, які колись би навіть не помітила, але зараз вже знову спокійніша стала.
    З вітамінів крім фолієвої більше нічого не приймала.
    Коли дізналася, що вагітна так само сумнівалася до кого і куди, але найбільше чомусь боялася лікарів з ЖК, тому спочатку поїхала в приватну клініку, де на УЗД підтвердили нормальну вагітність. На облік в ЖК вставала десь орієнтовно на 17-18 тижні.
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Термін рахується з першого дня останніх місячних. А завагітніли ви десь в Новорічні свята :)
     
  18. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Такий підрахунок може відрізнятися від того, що дають на узі. То який з них "правильніший"?
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Та нема "правильнішого" - лікар все одно рахує від місячних, того і називається "акушерський термін", а узд - як який спеціаліст - спочатку все міряє, потім все одно питається дату останніх місячних, якщо все більш-менш збігається то так і ставлять. А деякі зразу ставлять від зачаття, тому напр. по гестації вам лікар в жк скаже 15 тижнів а на узі можуть поставити 13 - хто як.
     
  20. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Тобто у випадку
    вагітність по "акушерському терміну" вже більше 1 місяця? Якшо я правильно зрозуміла. Хоча "реальна" вагітність - близько 3 тижнів. Так?
     
Статус теми:
Закрита.