Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ну залежить яка довжина циклу, але десь так і є, по акушерському 5-6 тижнів, а то і 6-7 якщо цикл довгий (напр. не 28 днів а 35)
     
  2. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ну, це я взяла умовно, якшо цикл 30 днів. Дякую за лікбез, нарешті я зрозуміла.
     
  3. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Моя вагітність була ідеальною- ні токсикозу, ні набряків.Правда, тошнило один раз, з чого зрозуміла, що щось тут не так, бо мій шлунок ніколи не показував таких вибриків. І ще дуже хотілось кавунів.Коли чоловік приходив додому і не приносив кавун, я плакала! смішно зараз згадати!
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    В мене та ж історія, але я сохла за хурмою... Я її поглинала кілограмами. Коли лежала на підтримці на Щорса, то весь підвіконник був закладений тим фруктом. Мені його вже стільки понаносили, що ми з співпалатницями просто не встигали з"їдати )))

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

    А ще зранку прокидалась, і першим ділом починала жувати, щоб не нудило, навіть зуби не почистивши (до сих пір від цієї звички тепер не можу відівчитись), але при тому весь перший триместр впевнено втрачала вагу...
     
  5. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А в мене походу почався токсикоз(((((
    Як вчора почало тошнити, так і попускає. Хіба є моменти коли слабше (((
    Подзвонила до сестри ( її малїй сьогодні 2) Порадила кусок лимону посмоктати. Лимону не брала, а взяла ківі - помогло)), але на деякий час(((
     
  6. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Для мене страшніше слова ніж токсікоз немає! тому співчуваю...засобів від нього є безлічь-сушки смоктати,їсти гарбузове насіння,як прокинаєтесь відразу ,не встаючи,щось зїсти (поставте собі тарілку біля ліжка з якимось печивом,яблуком). Якщо вже взагалі нічого не можете їсти й пити-спробуте випустити гази з кока-коли,підігріти її та маленькими ковточками випити-знаю,що гадість,але мені хоч якось помогала. Так,що тримайтесь!
     
  7. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    дашулька ого як це кока колу пити?? ще й під час вагітності?? ви шо?? ніколи б ту гадость не взяла до рота..
     
  8. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Заздрю Вам білою заздрістю,що Ви не знаєте,що таке токсікоз важою ступеню до 40 тижня. І дай Бог,щоб Ви цього не знали ніколи! Повірте ,набрати за всю вагітність два кілограма й "харчуватись" до 7-ого місяця одними крапельницями дуже нелегка справа. І тут в бій йдуть усі ! методи,незалежно від того наскільки вони шкідливі.
    Принайми я після того почала потрошки пити маленькими ковточками водичку. зневоднення організму було страшне(((,було таке,що 2 тижня взагалі не могла пити,а як вип*ю,то цілу ніч рву кров*ю. Це чудо,що мою красуня це витримала.

    вже мовчу про то,що перший моя дитинка на 12 тижні не витримала того страшного токсікозу,тому за свою другу дитинку боролося як могла...і зовсім про це не шкодую
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2010
  9. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дашулька, ви мене вибачте...
     
  10. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Привіт. Дівчата, підкажіть чи це нормально, коли в перший місяць вагітності відчуваються ниючі болі внизу живота, в той час, коли мали бути місячні???
     
  11. Tagonga

    Tagonga New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    В цілому, таке може бути, т.к. запліднена яйцеклітина імплантується в стінку матки і у багатьох то відбувається досить чуттєво.
     
  12. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    І в мене температура тримається на рівні 37,0 , 37,1. Навіть була 37,2 одного разу. Я читала, що так і має бути в першому триместрі. Вже пізніше температура може понизитись.
     
  13. Adriana

    Adriana Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Допис від madchen Переглянути допис
    підкажіть чи це нормально, коли в перший місяць вагітності відчуваються ниючі болі внизу живота, в той час, коли мали бути місячні?


    і в мене теж є болі в низу живота, переживаю, щоб все нормально проходило
     
  14. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Думаю, переживати не потрібно-я читала, що такі симптоми вважаються за норму, оскільки матка починає повністю формуватись для вашого маляти(розтягуватись і таке інше)

    ---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    А в мене зразу було якесь відчуття, що я вагітна, швидше всього не фізичне, а психологічне, а ще ми з чоловіком визначали день овуляції, оскільки ще не хотіли діточок, а тут попри все як притиснуло, от і маю вже 10 тижнів. Десь через два тижні зробила тест, та все боялась подивитись-чоловік сам подивився і обрадував. Цілий день в шоці ходили!!!
     
  15. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    в мене така сама історія з температурою (була) я пішла до лікарки, мене болів живіт температура трималася 37,2 і 37,3 і в ночі нив живіт, я перелякалася, що в мене якесь запалення, а виявилось що я вагітна..і тест відразу показав..в цілому моя вагітність проходить добре..токсикозу немає, живіт деколи поболює, але не страшно, я себе заспокоюю, що на все воля Божа! на УЗД бачили з чоловіком, як бється серденько ,враження не забутні...зараз приблизно 7 тижнів( по УЗД трошки більше) відчуття переповнюють!:girl_claping:
     
  16. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Усім привіт я також встала в ряди вагітних! Низ живота теж трошки час від часу ниє, але це все так має буть , адже наш ембріончик влаштовується у матусі.
     
  17. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    підскажіть, будь ласка, на якому тижні можна йти на УЗД? В нас один крутий лікар каже, що не раніше 13-14 тижнів, а я так вже хочу подивитись на того червячка, що так мучить!!!

    ---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    Вітаю!!!!!!!
     
  18. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    я перший раз пішла на 7 тижні, кжуть поки серця-биття не має краще нейти..а другий раз (написано в УЗД) я маю прийти на 12 тижні вагітності..
     
  19. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Якщо у вас не має ніяких проблем, нічого не турбує, краще потерпіть, добре лікар каже. Там зараз хіба можуть серцебиття подивитися десь з 7 тижня і все... але чи варто зайвий раз іти, влив УЗД не досліджений і думаю на такий маленький ембріончик має негативний вплив.
    Я ходила на 8-му тижні, але за показами лікаря ... якби нічого не турбувало - я б краще почекала.
     
  20. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Усім вітання:girl_curtsey:
    Зробила тест, показав дві смужечки:girl_in_love::girl_in_love:
    Але все одно хочу піти до лікаря для підтвердження вагітності.
    Перезвонила, щоб записатись на консультацію, а лікарка мені каже, що огляне на кріслі і візьме мазок:girl_sad: я шось тепер вагаюсь, бо чула, що огляди на ранніх термінах (6 (акушерських) тижнів) можуть зашкодити:girl_sad:
    І що робити? Йти чи чекати?
    Просто це перша вагітність, то ми з чоловіком переживаємо, щоб все було добре.
     
Статус теми:
Закрита.