Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Ви знаєте, я прийшла на огляд в 4 акушерських тижні, також сідала на крісло, ніби все проходить нормально по моїм відчуттям(теж перша вагітність). От зараз хочу стати на облік, та знайомий лікар радила, щоби все таки трохи зачекала, оскільки будуть брати на крісло. Тому раджу вам зачекати. А впевнитись на всі 100%, що ви вагітні допоможуть вам симптоми:girl_smile:. Тримайтесь!
    Вітаю!!!:girl_tender:
     
  2. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    я Вас вітаю!:girl_claping: краще здайте кров з вени на хоріонічний гонадотропін, який покаже вам чи вагітні чи ні..і навіть приблизно скільки тижнів..краще ніж Васбудуть оглядати на кріслі!
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дуже дякую:girl_in_love:


    Отже, Ви сідали на крісло і все добре. Думаю, що якщо лікарка розумна, то акуратно гляне шо і як і не зашкодить:girl_in_dreams:
    Планую йти в центр здоровя жінки до Диби Анжели (відгуки ніби позитивні), крім того, вона сама і сказала, що тільки огляне, візьме мазок і все, а на облік не варто так рано ставати, можне десь аж з 10 тижня.
     
  4. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    allusya,я теж сумнівалась чи вагітна, хоча тест показав 2 смужки. Прпосто гіркий досвід підказав, що іти на крісло на такий ранній термін є небезпечно - а для чого ризикувати.
     
  5. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Мабуть, не варто так ризикувати :sad:
    Дякую дівчата :)
     
  6. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    згадую і порівнюю свої перші тижні вагітностей... з синочком вагітність була планована, в перший час нічого крім 2 смужок, відсутності місячних і невеликого напруження в грудях не було. з другою ляльою все я в комедії: "ой, як пахнуть мариновані огірочки"- вмолотила добру порцію - на ранок тошнота "видно огірки були не дуже добрі". тошнота прожовжується протягом місяця, "невже так отруїлась тими огірками?". і годувати грудьми щось стало трохи боляче "малий недобре бере цицю, що так соски нагриз?". згадую, коли були останні місячні (годувала грудьми, то вони тільки почались і були всього 1 раз), дати не пам"ятаю, але таки трохи давно. кажу чоловікові про підозру на вагітність. він починає згадувати, коли б ми могли не застерегтись, нічого не згадується. йдемо в аптеку за тестом, він показує 2 смужки. пробуємо іншим - те саме. приходжу на узд, думаю, чи щось роздивиться, в мене ж срок малесенький, не більше 4 тижнів. лікар каже:"плід один, срок 9 тижнів".
     
  7. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    не знаю, в яку гілку писати, я сьогодні встала з ранку і зауважила що дуже бліда..а от зараз поміряла температуру і у мене 37.5, що це таке я не знаю..та вроді зараз почуваю себе добре..може хто знає, щого би це???
     
  8. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    вагітність!
     
  9. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Може бути і при овуляції, у мене при ній не падає нижче 37,2.
     
  10. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    І знову всім вітання. На жаль, зараз пишу і питаю у Вас поради з приводу не дуже хорошої ситуації, що зі мною відбувається останні 2 дні.
    Моя вагітність підтвердилась і цій радості нема меж, але я помітила вчора вечером і сьогодні вдень якісь незначні виділення темного кольору (як на початку чи в кінці місячних). :girl_sad: І не знаю, що робити. Боюсь, щоб не було проблем:girl_cray: Чи може таке явище нормальне? Дуже часто ще відчуваю болі внизу живота, деякі як ніби щось колить мене :sad: Підкажіть, порадьте щось, будь ласочка!!!!!!!!!
     
  11. paslavochka

    paslavochka New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Не хочу лякати,але вважаю,що мусиш негайно йти до гінеколога.Оскільки будь-які виділення під час вагітності і болі внизу живота можуть бути ознаками загрози переривання останньої.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    ідіт до лікаря вже, моя двоюрідна сестра не так давно теж таке мала. не хочу вас лякати, але просто краще все-таки може надто,але берегти себе зараз.У моєї сестри все закінчилося не добре, але власне через те,що пізно схопилася, надіялася,що само пройде!
     
  13. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я не хочу вас лякати ні в якому випадку, але в коліжанки так була загроза, її Мартин на Русових поклав на підтримку. Про виділення темні він їй казав, що головне, що не червоні, але те, що вас коле і болить, це, напевно, таки тонус. При цьому, зазвичай, треба строго лежати, ставити свічки папаверинові, пити Дюфастон і Магне. Якщо маєте лікаря хорошого, негайно дзвоніть, він вам скаже, в яких дозах і що пити. І головне, не нервуйтесь, в багатьох дівчат так, і нормально доношують і родять потім...
     
  14. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    :sad:стало страшно, а ще й крім того вихідних багато :sad: мабуть варто шукати лікарів зараз чи завтра зранку
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    ви не хвилюйтеся,настроюйтеся на позитив, просто тут вам пишуть так,щоб запобігти поганому,щоб попередити вас. все буде добре!
     
  16. belik

    belik New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    в мене були на початку вагітності виділення темно-шоколадного кольору, мені сказали що в мене відшарування. Призначили пити дуфастон два рази на день і магне Б6 при болях, ну і більше лежати
     
  17. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!


    в мене теж була така ситуація на 5-му тижні. Лікар сказала, що таке буває і порадила більше лежати, пити магне В6. Допомогло:) Тепер Чудо повторює нецензурні слова за всякими дядьками на вулиці:)
     
  18. Вишенька

    Вишенька New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Привіт всім. Я хочу запитати у мене десь2-3 тиждень вагітності і частенько дискомфорт у животі, то він ниє, то колиться, то скубоче. І ще виділення, вони повинні бути? Поділіться будь-ласка!
     
  19. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Наскільки я знаю - не повинні, але це ще не означає що щось не так. Краще зверніться до лікаря - вам спокійніше буде.
     
  20. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Вишенька в мене на такому терміні теж таке було , але теж раджу сказати про це лікарю. )))))
     
Статус теми:
Закрита.