Перші тижні вагітності!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Пупсик, 30 Квітень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Робила нещодавно тест - показав дві смужки, по моїм підрахункам, зараз десь 6-й тиждень вагітності. Збільшилися і болять груди і невеликий дискомфорт в сечовому. А сьогодні зауважила, що з'явилася молочниця. От вагаюся, чи варто вже йти до лікаря, чи ще зачекати?
     
  2. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    молочниця-нормальне явище під час вагітності. а чого до лікаря? щось турбує?
     
  3. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Та поки що нічого не турбує. Але наслухалася різних історій, що може і позаматкова бути, і плід завмерти, тепер переживаю
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    До лікаря сходити треба, але до толкового, багато корисних порад дають і на рахунок харчування , відпочинку , фолієвої і т.д , а з УЗД можна зачекати, ніхто заставляти не буде і всередину на маленьких термінах також не пхаються. Але Вам вирішувати. Я здала 2 рази з проміжком тиждень ХГ і прогестерон, побачила що внормі, показала лікарці і заспокоїлась.
     
  5. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дівчатка,підскажіть будь ласка на який день вагітності тест може показати дві полоски?Наперед вдячна!
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    в декого за пару днів після овуляції показував.а мій в перший і другий день затримки нічого не показував,а потім я плюнула і зробила за тиждень.тоді вже точно показав.
     
  7. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Цікава тема... Щось і собі згадала)
    я чомусь завжди думала, що мене обов*язково має нудити під час вагітності...
    Щодо затримок, то вони у мене були часто, і коли я робила тест, то на наступний день після йшли місячні)
    Ми з коханим почали натякати один одному про дитинку, але щоб твердо вирішити "хочемо", то ніяк не наважувались. Якось він знову мені натякав і я не витримала і сказала: я не розумію, ти хочеш, але водночас не хочеш... то яК? я маю "залетіти"? він відповів: ага)))
    смішно хотіти дитинку і хотіти водночас, щоб це сталось випадково)))
    та на диво, наша майбутня донечка собі теж все спланувала) і я завагітніла випадково)
    затримка... на яку я не звертала уваги. єдине, що насторожило, я сиділа в офісі на роботі і мені стало дуже душно і якось дивно. я пішла на обід. і скупила стільки смачненького))) взяла булочки, ковбаски, кілька солених огірків (огірки просто обожнювала і до вагітності, тому нічого підозрілого) і заварних тістечок. і це був найсмачніший обід в моєму житті)
    ввечері ми з коханим сиділи за компом і дивились різні відео. якось ми попали на мультик про мамонта після чого в мене почалась істерика, бо мені було шкода маленького слоника.
    а на наступний день ми купили тест, який показав нам дві полосочки. та друга була настільки бліда, що я майже не сумнівалась, що то мені здається) але три тести показали такі полосочки і ми пішли на узд, де нам показали нашу маленьку крапочку)))
    я так прислухалась до себе, чи часом мене не нудить.... але так жодного разу й не було)
    потім були сльози, страх, щастя і всі емоції на купу. ходила як в тумані) перші місяці була злючкою) до всього чіплялась і сприймала все дуже емоційно) як змінювалось ставлення друзів, почала більше себе шкодувати, вимагати і відстоювати своє. Раніше взагалі не любила конфліктів, то коли щось не так, простіше було піти, а то... Пам*ятаю мені сік розбавлений дали... ну буває таке всюди, але я такий скандал тоді закатала)))
    а потім почались клопоти... весілля, ремонти... здавалось вічним)
    хоч я вже і не можу дочекатись свою малечу, але згадую всі ці місяці з усмішкою)
    насолоджуйтесь, навіть якщо важко) все з часом мине, залишаться тільки приємні спогади)
     
  8. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Слабеньку 2-гу полосочку мені тест показав 10 днів після овуляції ( приблизно стільки ж від зачаття) , але я не сумнівалась , бо і БТ була надто високою вже кілька днів!!!
     
  9. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Справді цікава тема:girl_smile:
    У мене була така ситуація що деякі лікарі мені ставили діагноз безпліддя через що перенесла великий стрес, але потім взяла себе в руки і вирішила що все буде добре потрібно лише вірити.
    На той час я лікувала свої яїчники від кист і приймала таблетки. Мій місячний цикл врегулювався ( були постійні затримки на 1-2 місяці), і тут знову в мене затримка. Перша думка в мене була така що вже таблетки не допомагають...
    Я поїхала до своєї сестри на випускний по дорозі купила тест на ранок зробила і бачу одну жирну лінійку, а потім придивилася а на тесті видніється ледь помітна друга. Але я всерівно не повірила що це вагітність. Поки дивилась на урочисту частину випускного мене цікавила одна думка чому мій піджак в районі грудей став мені затісний...
    Приїхавши додому вирішила зробити ще один тест який мені показав дві жирні лінійки:girl_claping: На другий день пішла в лікарню. Зайшла в кабінет до своєї лікарки і кажу їй, що я знову до неї з проблемою затримки але щось мені здається що це не через хворобу (не могла повірити що це все ж таки вагітність). Вона мене обережно оглянула на кріслі і сказала що матка збільшена що це вагітність і щоб я прийшла через 2 тижні щоб підтвердити...
    А десь за тиждень у мене почався сильний токсикоз. В те що я вагітна я вже вірила і дякувала Богу за такий чудовий подарунок.
    Моя вагітність проходить важко як фізично (бо є загроза) так і морально (немає підтримки з боку рідних людей, а батько дитини відмовивсяі від мене і від дитятка) я зараз сижу і слухаю як в мені ворушиться нове життя і чекаю з нетерпінням зустрічі з моєю ляльою.:girl_smile:
     
  10. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    :sad:

    так шкода.... це так важливо, коли підтримують. Ви не сумуйте, у вас все буде мега-круто! вас вже двоє!!! і це супер!
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

     
  12. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Дякую за розуміння. Підтримки - це те що дуже мені не вистачає але я думаю що з народження дитятка все зміниться і мої батьки будуть ставитися до цього інакше.
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

     
  14. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я не була заміжня. Розписуватись ми мали в липні, а завагітніла я в травні. Перед днем розписі він мене кинув. Він спершу казав що не готовий стати батьком, потім говорив що може це не його дитина, а потім просто відмовився нічого не пояснюючи...
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    А кажуть, що чоловіки - сильна стать...
    Головне, що у вас буде дитятко. То найбільша радість, яку може мати жінка. Мусите бути сильною заради нього, бо то є великий дар і велике щастя!
     
  16. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Яська Березнева

    ну не навмисно) просто нам весілля здавалось якоюсь звичайною формальністю, тому ми ніколи про нього не думали... а от дитинка - це щось набагаааааато більше... та й почали собі планувати)
    а весілля у нас було дуже класне, ми до нього підготувались трошки більше ніж за місяць)
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

     
  18. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Цитата: від squirrel але я думаю що з народження дитятка все зміниться і мої батьки будуть ставитися до цього інакше.
    Повірте так і буде, я розумію , що жалості ви не потребуєте тому хочу вас підтримати, ви молодець , усе у вас буде добре , ви вже щасливі бо Господь послав вам маленьке диво. Не накручуйте себе і менше думайте про свого колишнього, вам і вашому малюку зараз потрібні позитивні емоції, думайте про те як ви скоро будете найщасливішою мамою у світі у вас попереду стільки радості .
     
  19. Capuchino

    Capuchino New Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Я і мій чоловік хочемо малятко!!!!! Зачали дитину кілька днів тому, десь 10 днів...Тест нічого не показав, але мене уже 4-тий день нудить майже увесь день, а десь на 6-му дні мене болів живіт, і було відчуття ніби шлунок не працює і усе що зїла не перетравлюється...
    Підскажіть чи це ознаки вагітності???
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Перші тижні вагітності!

    Зачали дитинку, то ви маєте на увазі у вас був незахищений статевий акт???

    А тестом почекайте до затримки місячних
     
Статус теми:
Закрита.