Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    от і я про те... нікого і нічого з боків не бачила, а цікаво, як вони літали))
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Перший танець

     
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Перший танець

    Ми щось забули про перший танець, а потім за тиждень до весілля придумали самі танець, тому не дуже перфектно виглядає, але я все таки покажу вам: Girl_blush2:: Girl_blush2:: Girl_blush2:
    http://www.youtube.com/watch?v=zwr3jr19Iro&feature=youtu.be[/IMG]
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    МИ готували десь 2 тижні. Але скажу вам так, якщо нема задатків до танців, то ніц не допоможе)) по собі знаю. Краще би не видумували ніяких танців, спокійно би потанцювали за ручки , було б набагато романтичніше. А то тепер без усмішки наш перший танець не згадую. як то кажуть якби ви не затанцювали свій перший танець, всі і так будуть плескати:)) краще собі відпочиньте перед весіллям, ніж гонити на ті танці.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Коли перед весіллям тамада спитався, під яку пісню буде перший танець, я впала в штопор.... Він все перераховував пісні все було не то... А потім аже, що музика праював в америці і всякі там "леді ін реди" співати вміє. І тут я аж вскочила. Точно! Леді ин ред! У мене ж плаття біле з червоним, взуття -- червоне, а вголові -- червона ружа! Чоловікові навіть не казала, яка буде пісня. А коли почали танцювати -- всі офігіли. Всі звикли, що весільні музики щось наше співають, аж тут світова класика.... А ми..... Ніякого танцю не було наперід задумано. Все було так красиво і романтично, що тіло само танцювало. Головне -- це відчуття, а не ритм чи якісь відпрацьвані технічні рухи. Бажаю всім вибрату пісню, під час якої ви просто розчинетесь один в одному і більше ні про що і ні про кого не думатимете!
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    А в нас буде перший танець під оцю пісеньку
    Mariah Carry – I Cant Live Without You
    (вже трохи старенька.....але нам дуже подобається!!)
     
  7. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Перший танець

    А ми все думаємо, шукаємо і ніяк не можемо знайти щось саме для нас вальсове та особливе.
     
  8. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Мені дуже подобається пісня Дзідзьо (Михайло Хома) - Наречена. Рекомендую, навіть не очікувала від нього такої романтики.
     
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    У нас була ця пісня на перший весільний танець. Вона така особлива...
     
  10. Lambada

    Lambada Member

  11. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    Дуже красивий танець!
    Навіть не знаю, чи ми б змогли таке затанцювати:girl_dance:
     
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Щоб так гарно получилося, потрібно займатися бальними танцями, бо коли наречені ходять на уроки першого танцю все рівно так не виходить...Думаю,
    casablanka що у тебе вийде так гарно затанцювати з нареченим!) Було б дуже гарно і романтично!
     
  14. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Перший танець

    Значно переоцінюєте мої можливості, хоча я цю постановку розглядала серйозно. Але моєму нареченому все щось не так. Навіть і не знаю що у нас вийде, хоча так хочеться щоб була супер-пупер постановка і всі гості :khomyak:.
    Головне на пісні визначитись, а з постановкую нам Lambada допоможе, якщо ми будемо чемні.
    Рада що відео сподобалось!
     
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Всерівно, коли людина займається танцями, це вже дає великий "+", думаю що гарно затанцюєте, прийнаймні, порівнюю з собою і нареченим (займалася 2 місяці ианцями, а потім закинула, а він в мене як ведмедик) набагато краще у Вас вийде :girl_dance:
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    Займаємся танцями, трошки деревяно виходить ,але краще ніж було. Радила б всім хто сумнівається чи йти, таки навчитись, бо це не тільки танець, але й купа позитивних і смішних емоцій!
     
  17. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Перший танець

    Ми також вже танцюємо:girl_haha:. Хоча танцем, то назвати ще рано:girl_smile:
     
  18. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    згідна у нас також,зате це так зближує.
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Перший танець

    Ох, дівчатка, класно вам :girl_claping:
    Хоча до нашого свята ще далеко, але ми вже вирішили, що спеціальної постановки не буде. Максимум - це просто взяти кілька уроків танців, щоб не виглядати дуже дерев'яними на весіллі.
    Щодо пісні, тут все теж вирішено: Океан Ельзи - На небі
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    пісня мені теж дуже подобається,хоча вона для мене не весільна.
    Але кожному своє!