Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Дівчата,а порадьте будь ласка в пп до кого звернутись для приватних уроків.
     
  2. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Перший танець

    У мене трапилась із першим танцем величезна халепа :sad: . Після місяця занять з хореогафом ми маємо танець, який ні мені ні нареченому зовсім не подобається :girl_nea: .
    Дівчата тому дуже потрібна ваша допомога, хто когось би порадив? Чи хореорафів, хто б за нас взявся до весілля залишилось всього 1 міс і 1тиждень
     
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    порадити свого не можу, бо ми самі ледве втискаємось в його графік. Але маю питання,а чого ви мовчали, треба було казати ,що вам такі то елементи не подобаються...?
     
  4. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Перший танець

    Так я розумію ваше запитання, але це перше з чого я почала, що ці елементи мені не подобаються, мало того найшла відео того чого б я хотіла, на що отримала відповідь, ну поки ви їх погано знаєте тому і не подобається. Ну думаю може людина права. Доставили нам танець, і зразу я сказала, що мені він не подобається на що отримала відповідь то для вас танець за складний, і вона нічого міняти не буде. Це мене шокувало. І я зразу кинулась на пошуки іншого.
    Для ясності напишу, що вибрали ми віденський вальс, так танець складний, його елементи важкі, так у нас поки не все виходить треба тренуватись. Але коли тобі не подобається композиція (наповненість) не подобається це зовсім інша справа. Я вважаю краще станцювати менше, але те що дійсно подобається.
     
  5. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    краще станцювати як два ведмеді але отримати задоволення, це однозначно :) дивно що вона так ставиться... ніхто ж не чекає від людей які хочуть навчитись нормально танцювати 5 хвилин щоб вони були профі... як на мене то головне щоб молоді були довольні ... а не тренер
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    співчуваю,дуже тяжко працювати з людиною, яка не прислухається до тебе.

    мені як щось не подобалось,то я казала ,що цього не хочу ,і зразу замінюєм на інший.
     
  7. Відповідь: Перший танець

    Я сама з Дрогобича, і нам дуже пощастило з хореографом, дівчина з нашого міста дуже гарно поставила постановку. У нас танець був під пісню
    Василь Лазарович – "I love you" ("Кохаю тебе") , дуже гарно все вийшло!!!
     
    Останнє редагування модератором: 29 Червень 2013
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми танцювали перший танець під цю пісеньку :)

    https://www.youtube.com/watch?v=yZpIbtWzhEI


    Танцювати не вміли взагалі, а занять із хореографом було тільки три, і то у травні. Але гості кажуть, що наш танець був гарний ;).
     
  9. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Перший танець

    В нас були контакти хорошого хореографа, але ми до останнього тягнули, потім вже не мали часу ходити. Почали шукати в інтернеті " вальс для чайників", бо що я, що мій вже тепер чоловік " дуб- дерево". Щось для нас то було заважко, ми хотіли відмовитись взагалі від танцю, ала моя мама мені показала деякі рухи( вона в дитинстві ходила на балет і щось трохи вміє)) не знаю, що вийшло з того танцю, бо відео ще нема. Гості казали, що непогано. І пісню ми знайшли коротку на 2.20, щоб не мучити гостей.
     
  10. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Перший танець

    ми думали вчити танець, мали йти до хореографа, але добре подумавшо вирішили, що за такий короткий термін ми його не вивчимо,бо довго з тим тянули, та й не танцюристи, щоб так ідеально і красиво вітанцювати...тому будемо просто повільний танець танцювати...Краще простіше але ідеально, без запинань і помилок...:) і пісеньку ми ще не вибрали, вагаємось...я дуже хочу Пономарьова-Ніколи, а наречений хоче Михайло Хома-Вальс...
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Наше весіллячко відбулося, тому напишу за танець. Спершу ми хотіли за місяць до цього дня ходити до хореографа на уроки, але так як в коханого не було вільного часу, а їхати треба в інше місто - ми вирішили танцювати просто від серця... Пісню обрали без вагань - саундтрек до фільму Титанік, так як вона для нас дуже дорога і особлива. Ми лише обговорили приблизний план дій під час танцю)) Танцювали у серці з червоних сердечок, на яких були свічечки, всередині серця ми насипали штучних пелюстків троянд, прикупили 5 холодних вогнів, які запалили на кульмінаційному куплеті. І в кінці пісні на нас вистрілили 2 хлопушки з червоними і білими серцями.
    Танцювали просто, щиро, коханий при запаленні вогнів брав мене на руки, і один раз я покрутилась...
    До речі, плаття було з шлейфом, тому надскладних рухів зробити я б не змогла... Його я не підчіпала цілий день весілля.
    Гостям дуже сподобалось, всі казали, що ми дуже гарно виглядали. Не знаю, через пів року побачу на відео))
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    у нас трапилась заміна хороеграфа , бо так склалось нажаль. Тепер у нас дівчина учитель, доставили танок, тепер тільки шліфувати. Спочатку думала не доставимо...,але сталось чудо і ми зі всім розібрались:girl_dance: .
     
  13. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Перший танець

    Ми одружувались 4 роки назад, і вибрали під перший танець пісню Петра Дмитриченка: Я божеволію без тебе. Танець пробували танцювати вдома, пару кроків продумали. коли бере на руки, коли кружляємо:) вийшло файно, ми довольні:)
     
  14. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Перший танець

    І ми, від вчора, почали ходити до хореографа. Так, як я ніколи танцями не займалась, мені було дуже цікаво і година так швидко пройшла ...
    Хочемо зтанцювати гарний вальс, але та пісня яку ми обрали, нажаль, не підходить. Тепер у пошуках іншої (
     
  15. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми самі обирали пісню, напевно, перший танець музикантам не довірила б.
    Вибрали Sixpence None The Richer - Kiss Me, готували танець в хореографа
    Правда, дуже переживала... як приїхали в ресторан, не могла нормально всидіти, бо знала от зараз буде... станцювали дуже класно, і феєрично....:girl_in_dreams:
     
  16. Tigrulka

    Tigrulka Member

    Відповідь: Перший танець

    А ми вже свій танець відтанцювали і я дуже, дуже, дуже хочу подякувати Lambadі, за наш чудовий танець. Танцювали ми вальс під Enya "Caribbean Blue", і до весілля нормально станцювали тільки 2 рази, але в день весілля вийшло добре. Так приємно коли до тебе підходять гості і хвалять, кажуть, що це було неймовірно і казково. І нам досі не вірять, що танець був поставлений за 1 місяць. :girl_in_love:
     
  17. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    От і я хочу розказати про "Наш перший танець"))) Думала на весіллі, що це сама провальна частина всього дійства)))) Наречений (тепер чоловік) не вмів танцювати взагалі, а якусь постановку вчити і ставити не було часу і бажання... не дуже мені подобається оці завчені па, коли молодята хіба переживають як би то не забути і танцюють як дві різні планети одна біля одної...
    Перший танець - це тандем, це невід*ємні частинки одного цілого....і танець цей для молодят, лише для них, а не для гостей (для них бенкет))
    Вот і мені хотілось якось станцювати з нареченим, і так, щоб ми були одним цілим, а він дуже кремпувався і був зажатим через це невміння...
    йти до хореографа - зась, я не буду на посміховисько себе показувати.... і вже часу було обмаль...
    І тут за 1 день до весілля мій благовірний каже, най мені хтось покаже кроки вальсу.....ти нє, бо я тебе не розумію...:girl_impossible:
    Записались ми на годинку до тренера з танців, принесли музику і не повірите, Коханий затанцював!!!!! Вона нам сказала, що ще можна буде використати прості елементи в танці і буде гарно і не складно....
    Ми собі так в голові на весіллі скомбінували як то всьо зробити.... і з словами як буде, так буде пішли танцювати.... Відчуття було неземне, сміялись під час танцю, що ми певно Як клоуни, але то по барабану, адже ми разом)))
    Тут музика закінчується, обертаємось до гостей (подивитись на їх посмішки з нашого експромту), а більша частина залу Плаче! Ми були шоковані....Молодий до мене з приколом каже "Невже так всьо погано було) :girl_haha:
    Потім до нас підходили гості і нас всі хвалили, що було дуже гарно і питались скільки часу ми ходили вчитись)))) :girl_wink:
     
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    І це ще раз доводить, що головне розслабитись і танцювати від душі :girl_smile:
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    мені здається .дуже допомогли вам ті уроки від хореографа..., бо тоді після них відчуваєш якусь впевненість і розслабленість, ну то у мене так.
     
  20. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Найперше допоміг хороший настрій, бо спершу переживали і відразу збились.... а потім думаєм, а "Як вийде так вийде" і почали танцювати в прикол для себе)))