Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. Liliia

    Liliia New Member

    Я коли почулу дану пісню мурашки забігали і зрозуміла це наша ідеальна пісня. Відразу вирішили взяти декілька професійних уроків (у нас 4), адже ми навіть вальсу не могли зтанцювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може комусь буде цікавою ця пісня (ми під неї танцювали) Gotthard - tell me порівняно спокійна і на весіллях не зустрічається:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    ну все, я визначилася )) причому, зовсім неочікувано сама для себе зрозуміла, що це повинна бути саме ця пісня )) і цієї пісні не було в мене в списку))
    я їхала в маршрутці. зазвичай, я вмикаю навушники і відокремлююся від натовпу ( я так завжди робила, коли їздила в універ на навчання. особливо, часто я вмикала музику, коли сідала в трамвай. студентське життя закінчилося, а звичка залишилася ) ) так от, мене випадково зачепили, потягнули за кабель і навушник зпав. і тут до мене долітає тихенька мелодія... а я стою по середині маршрутки з купою люду. я так прислухаюся, чути ж погано і мене осяює . от вона. саме це, що я шукала ))

    Bryan Adams - Here I Am

    і моєму коханому вона теж одразу ж сподобалася )
    пісня нас сама знайшла
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    У Брайана декілька таких пісень, що я прям тану. Дуже гарно про жінку він співає, і здається прості слова, а так душевно і з такою повагою до жінки. Всі зрозуміли, що я його давня фанатка коротше.
     
    • мімімі мімімі x 2
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    я трошки спізнилася) хотіла вам запропонувати таке:

    - якби я зараз виходила заміж, однозначно для першого танцю вибрала б її

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Остання пісня дуже гарна !
    Така ніжна і чуттєва... І цей такий чаруючий голос ... Але..)) ми вже обрали . але якщо щось, то будемо мати на увазі Ваш варіант, тому що однозначно він класний !!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Filumena

    Filumena New Member

    Порадьте, будь ласка, в ПП хореографів для першого танцю.
     
  8. saturn

    saturn New Member

    привіт
    ми вибирали танець такий який нам двом подобається і з тою жінкою яка нас вчила танцювати, чи підходить чи не підходить ритм
     
  9. Lambada

    Lambada Member

    Молодці!
     
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    І мені, будь ласка.
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    в пп