Підбиваємо підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Lady_Opium, 16 Грудень 2009.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Людина року: син. Моя радість, моя гордість, моє сонечко.
    Напій року: зелений чай. Моя любов до кави перейшла допустимі для організму межі. Тому цього року так :)
    Настрій року: Трохи тривожний, деколи підозріло оптимістичний, а взагалі фаталістичний. Так мені зараз легше сприймати "грані реальності".
    Політик року: Юрій Павленко - ск...на року, просто ся не спОдівала.. В позитивному сенсі - з тим тяжко.
    Музика року: традиційно Depeche Mode, Shade (особливо No ordinary love - ностальгія..), балканські мотиви, під настрій - Сезарія Евора. Також нині покійний Джо Кокер.
    Знайомство року: Цього року їх було багато :) Рада познайомитися з усіма вами, форумляночки!!
    Розчарування року: східняки
    Особиста подія: знайшла спосіб віднайти внутрішній спокій
    Книга року: Читала багато, але..
    Просвітлення року: я кохана, любима і потрібна тим, хто мені дорогий. Приємно.
    Кабак року: Лівий берег - 1 раз :), кілька "екскурсій" по "Копальні кави". Помітила, що малий любить "підземелля" :)
    Мрія: Мир. Здоров"я. Поповнення. І щоб було на хліб і до хліба. Зрештою, аби не так, як на сході.
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    З того всього маємо хіба іншого президента і усьо...
    Підсумки цього року
    Люди року: батьки чоловіка, якби не вони їли б ми сухарі одні.
    Напій року: кава, червоне вино, трав'яні чаї.
    Настрій року: стурбований, вічно забіганий
    Політик року: нема таких, одні розчарування, хотіла б сказати Яценюк-Порошенко, але не впевнена чи варто.
    Музика року: український рок (найчастіше вмикаю цю "хвилю" на майрадіо)
    Фільм року: "Інтерстелар", "Поводир", фільми з Софі Марсо та Монікою Белуччі.
    Книга року: Джон Фаулз "Волхв", книги про Аню з Зелених Мезонінів, Похороните меня за плинтусом, Атлант розправляє плечі, Шантарам - не можу виділити одну, всі по своєму сподобались/щось мені дали
    Знайомство року: чоловік сестри чоловіка, Нітріотка:)
    Розчарування року: забудовник, навіть не перерахую скільки разів за цей рік вони мене розчарували, і чесно кожного разу я думала, що гірше бути не може, виявилось - ще й як може...
    Особиста подія року: переїзд в нашу (надіюсь таки нашу) квартиру, ми завели кицю.
    Кабак року: Креденс кафе (правда тільки недавно його для себе відкрила), кафе "Чашка".
    Мрія на наступний рік: отримати право власності на квартиру, владнати всі непорозуміння з забудовником, жеком і тд, отримати підвищення і завагітніти після того ;), навчитись плавати (нав'язлива ідея). Поїхати в гори з чоловіком, але не так напряжно як цього року, таки почати вчити англійську, досягти гармонії самій з собою, а то часом мої бажання суперечать одне одному і я як той маятник - розхитуюсь з сторони в сторону.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Людина року: Дми. Такий поступ в усьому, такий молодець.
    Напій року: джерельна вода
    політик року: волонтери і Народ України. А що ви думаєте? це найголовніші політики, реальні сили добра.
    Музика року: бальні танці. Віруся підросте, і я обовязково затягну батька наших дітей хоча б на аргентинське танго.
    Книга року: М.Оден "Відроджені пологи". То моя вихвалялка, бо я написала післямову до ІІ видання, і - о диво! - воно таки видалось у грудні. Ура!
    Знайомство року - маленкі дітки: Міланочка і Варварушка.
    Розчарування року: нема. Я цього року була реалісткою.
    Особиста подія року: публікація в новому виданні, післямова до книжки Одена :)
    Кабак року: Пузата хата. ТОРТИКИ!!!
    Мрія на наступний рік: щоб закінчилась війна, щоб чоловік мав роботу, щоб я не підвела тих, хто на мене розраховує, а ще - романтично відсвяткувати річницю весілля, та і новий - 2015 - рік зустріти краще, ніж колись 2005. А ще - хочу розібратись в собі...
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Людина року: герої, які не задумуючись, готові покласти свої життя заради наших миру і свободи. А також ті, хто, на жаль, вже не з нами - Небесна Сотня і Небесний Батальйон...
    Напій року: 3в1
    Настрій року: мінливий
    Політик року: Михайло Гаврилюк, дуже мене розчулила ця фотка в Раді.
    Музика року: сумасбродні ;) Dakh Daughters, Микита Рубченко
    Фільм року: Поводир
    Знайомство року: всі чудові люди, з якими познайомилась завдяки волонтерству
    Розчарування року: я сама
    Особиста подія року: подія ще в дії, тому поки промовчу ;)
    Просвітлення року: я себе мало знаю
    Книга року: Казка про Майдан
    Кабак року : Айше
    Мрія на наступний рік: хай знову буде МИР на Україні!
     
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Такс, спробую і я шось тай підбити))
    Людина року: мій муж. Завжди для мене був, є і буде на першому місці.
    Напій року:не повірите, вода з крану. Тааака смачнюща.
    Настрій року:різний.
    політик року:"Кривавий пастор"))
    Музика року: Stereophonics
    Книга року:Як завжди Стівен Кінг "Зелена миля"
    Фільм року:Багато років і без змін "Втеча з Шоу-шенка"
    Знайомство року: багацько людей з інших країн
    Розчарування року:-
    Особиста подія року:переїзд в іншу країну
    Кабак року: Китайська кафешка, назву якої ще не розшифрувала))
    Мрія на наступний рік: Щоб нарешті наступного року я ще раз стала мамою.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2014
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    рік 2014 був мегаважким для мене - дуже багато втрат в родині.. Хочу, щоб все погане залишилося в ньому, а наступний 2015 приніс лише радість та море позитиву для всіх!
    Людина року: мій синочок
    Напій року: трав"яні чаї, рідше кавуся
    Настрій року: мегадепресивний (біль, розпач, безвихідь..)
    Політик року: -
    Фільм року: Поводир
    Знайомство року: не буду виділяти когось одного, але завдяки ДП маю купа класнючих колежаночок он-лайн)))
    Розчарування року: в першому півріччі - рідний брат, в другому півріччі - колега по роботі..
    Особиста подія: відсутня(((
    Книга року : соромно визнати, але стільки навалилося проблем цьогоріч, що навіть нічого крім букварів, казок дитячих не читала через елементарний брак часу :girl_blush2:..
    Просвітлення року: нікому не довіряти, бо навіть найрідніші можуть встромити ножа в спину; покладатися лише на себе; Бог чомусь завжди забирає від нас найкращих...
    Кабак року: ніде не була, крім піцерії..
    Мрія на наступний рік: Мир в Україні, здоров’я для всієї сім"ї, нарешті вже похудати, виплатити кредит, зїздити кудись відпочити під час відпустки, розпочати вирішувати питання із власним житлом..
     
  7. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає



    Відразу перепрошую, що буду писати не дуже лаконічно, але цей рік був для мене ТАКИЙ, що коротко не вийде і наступного року напевно цікаво буде перечитати підсумок 2014-ого в більш розширеному варіанті.
    Людина року: напевно таки насамперед я, бо сама в шоці від всього, що діялось в моїй голові за цей рік і ще моя подружечка, яка дала відчути мені свою любов і прихильність, незважаючи на наші періоди "нема-коли-подзвонити".
    Напій року: виявляється я люблю капучіно, особливо на пл. Ринок із "Кави на шпацер". Під нього прекрасно роздумувалось про всяке важливе і натхненне. Це якесь таке символічне відкриття для мене...
    Настрій року: ніколи раніше я не мала таких сильних і яскравих емоцій і переживань як за цей рік, часом здавалось, що мене просто розірве від надміру того всього. А якщо конкретно, то: жах, біль, розпач, невідомо що далі, швидка, страх, усвідомлення, переосмислення, віра, наполегливість, дія, результат, радість, спокій, надія, світло в тунелі, новий погляд на життя, розвиток, легкість, вдихання на повні груди, окриленість, новизна, нічого не встигаю, повний перегруз, сумніви, рішення і знову переосмислення, спокій, надія, рішучість...
    Політик року: прізвищ не маю, але маю відчуття, що є та позитивна і добра сила в країні, яка помалу витіснить те все кодло.
    Музика року: різна - від класичної до року. Відкрила для себе японську етнічну музику. А останнім часом ще пре від Мірзояна: "дуй бо пече..."
    Фільм року: на диво так багато фільмів дивилась цього року, але найбільш "своїм" буду вважати "Таємне життя Уолтера Мітті", ну і "Поводир", хоч дуже мені було важко після нього.
    Знайомство року: прекрасна дівчина Наталя - приклад людини, що невтомно працює над саморозвитком, постійно прогресує і крім того дуже надихає і додає мені віри в себе, бачить в мені більше добра, ніж я сама. А ще все встигає, пройшла весь Майдан до останнього дня, допомагає армії і аргументовано вірить в краще!
    І ще напевно дівчина Лєна з Одеси, спілкувалась з нею лише годину і навряд чи ще колись її побачу, але її слова дуже запали в душу.
    Розчарування року: виявляється, не всіх цей рік змінив
    Особиста подія року: здається я таки зрозуміла куди хочу рухатись далі; нетуристична поїздка в Одесу, відновлення парку, і ще одна МЕГАподія для мене - я нарешті почала їздити сама за кермом, на це я не могла зважитись роками, довелось переступити через свій дикий страх і через себе і почати (тільки тепер ще треба зважитись на освоювання нових маршрутів і відстаней).
    В дітей - Матвій почав ходити в садок з легкістю і гарно займається в колективі "Промінчики", двічі виступав, восени розправився з вітрянкою і кором, Катя - танцює, вчиться, дорослішає...
    Книга року: Леонід Кантер "З табуретом до океану"
    Просвітлення року: цю країну змінять ті люди, які зараз змінюються самі і навіть маленькі крочки рано чи пізно стануть частиною великої дороги.
    Кабак року: Коммуна і "столики" на пл. Ринок
    Мрія на наступний рік: перемога добра над злом в Україні; здорові дітки і вся родина; щоб війна не розлучала сім`ї і щоб повернулись всі чоловіки до своїх родин живі і здорові; задум і можливо початок реалізації проекту; вдосконалювати водійські навички, частіше бачитися з друзями, мати легке і рухливе тіло. Ну і ще одна постійна мрія, яка все більше віддаляється: так хочу побачити ще якийсь куточок світу крім України, в ідеалі для початку - тур країнами по дорозі в Швейцарію і назад :).
     
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Всі підбивають і я підіб'ю. Отже,:
    В цьому році, як і в попередніх, нічого не помінялось. А про попередні я не розказувала.
    Знайомство року: ціла купа чарівних форумлянок. Я вас люблю всіх!
    Але так, як я людина, як і всі то виділю найближчих, з якими я стикаюсь в житті просто так: Трумбумбуля, Флейм, Жанна і Натуля.
    Подія року: форумівки і коломийки.
    Політик року: я. Прогуляла багато сесій, зате відкрито висловлювала свою думку, чим заслужила ненависть місцевої фракції "Свободи"
    Напій року: знають всі - пиво.
    Мрія на наступний рік: учіцца, учіцца і ісчо раз учіцца. Самовдосконалення.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    І я туди ж :):

    Людина року: я. Ага, нескромно, але я цьогоріч у багатьох речах можу собою пишатися. Це як коли довго стоїш на одному місці, а потім робиш величезний крок вперід. І, звичайно людиною року є мій син. Бо він - розумничка. Такий вже дорослий і такий ще дитячий.
    Напій року:різноманітний чай і традиційно- хороше сухе вино
    Настрій року: філософський.
    політик року:немає. Ніц особливого не очікувала, ніц нового і не отримала
    Музика року: інструментал
    Книга року: особливо щоб щось вразило- немає.
    Фільм року:аналогічно. Нічого не вразило так, щоб АЖ
    Знайомство року: було три абсолютно випадкових знайомства, які виявилися в результаті зовсім "невипадковими". Чому і дуже рада :)
    Розчарування року: насамперед знову тут я ( як не парадоксально)- є одна мега-важлива річ, яка може круто змінити моє життя. І моя нерішучість та обережність - стримує. Так що ще є непочатий край роботи над собою. І, як не прикро, в цьому році довелося розчаровуватися у двох дуже мені близьких і давно знайомих людях. Хоча, головою розумію, що розчарування- скоріше наслідок моїх змін і того, як у дусі цього я тепер дивлюся на деякі речі.Тому- просто відносини з ними тепер перейшли у іншу площину- і так мало бути :)
    Особиста подія року: вона особиста :). Але скажу одне- "я змогла і я це зробила"
    Кабак року: нічого нового і цікавого у рідному місті для себе цьогоріч не відкрила. А так- запам ятався один затишний ресторанчик на морському узбережжі не в Україні.
    Мрія на наступний рік: окрім миру для країни і здоров я усім рідним та близьким, хочу особисто для себе в наступному році- багато подорожувати по цікавим для себе місцям. І бажано- разом із найтурботливішим , найкращим і ...закоханим ( у мене звісно :)) чоловіком ( ось так закрутила ).
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Ніколи не дописувала у цій темці, але ж треба розпочати колись :)

    Людина року: Напевно всі мої найближчі так чи інакше могли би бути в цій номінації, але напевно найбільше мій рідний брат, бо цього року він себе показав так, як я його ще не знала. Він змужнів, подорослішав, порозумнішав, став татом. І ще я би додала нашого Андрюшку - це мій антидепрессант, і я не уявляю свого життя без нього.
    Напій року: кава з молоком і біле вино
    Настрій року: мінливий, переважно стурбований і схвильований
    політик року: політики цього року розчаровують капітально, як завжди обіцяють кращє, світле, обнадійливе, а в результаті життя тільки ускладнюється.
    Музика року: радіо ХІТ-ФМ, якщо щось слухала то тільки те що транслювалось в радіоефірі
    Книга року: з книжками не склалось
    Фільм року: назвати фільмом року важко, але останнім часом подобались більшість фільмів з Ештаном Катчером, для раслабона самоє то.
    Знайомство року: когось особливо виділити не можу, але я тішусь тому що всі знайомства були приємними, частина з них ще й корисними, і що я можу собі дозволити неприємні знайомствва припинити на корню, і не псути собі цим життя.
    Розчарування року: напевно війна в країні, яка потягнула за собою безліч нюансів, які так чи інакше торкаються кожного з нас, когось більше, когось менше, але вони полюбому укладнили життя.
    Особиста подія року: Оооо, я нарешті їжджу за кермом, і чоловік мені спокійно довіряє авто і дітей у ньому, і не намагається всюди супроводжувати. Я до цього реально йшла дуже довго, а напевно мріяла я про це ще давніше ( ще коли і машини впомінє не було). Був період коли я боялась їхати до потемніння в очах, потім коли чоловік постійно ричав збоку а я їхала і ревіла, витирала сльози, і знов сідала і їхала, потім коли внаглу "не можеш спокійно мовчати - вийшов і пішов пішки" )), і нарешті сама, це кайф, однозначно. Знаю що впринципі для багатьох це нічого особливого, але враховуючи всі нюанси, я горда собою страшенно. І ще одна важлива подія у нашій родині - народження мого племінничка.
    Кабак року: Стандартно, сімейні вилазки і не дуже сімейні, в Челентано на пл.Ринок/Галицька.
    Мрія на наступний рік: Їх декілька. Хочу щоб всі мої рідні були здорові, цього річ щось було надто багато питаннь зі здоровьям, тому хочу щоб воно нікого з нас не підводило. Хочу нарешті стабілізації ситуації в країні на кращє, особливо з економічної точки зору. Було б добре літом відпочити не гірше ніж минулого року, але це залежитиме від попереднього пункту, нажаль... Юля піде у вересні в 1 клас, мрію щоб навчання у школі давалось їй легко і з задоволенням. І така маленька мрія, яка не впевнена що здійсниться, але я хочу на днів 5 кудись поїхати з чоловіком, без дітей, щоб його не смикали по роботі, не дзвонили телефони, щоб я просто нарешті розслабилась і відпочила, а то щось втомлена останнім часом. Ага, і ми з Андрюхою хочем кота, не знаю чи таки заведем, але тепер ми мріємо котом на двох))
     
  11. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Людина року: моя донечка Аня - першокласниця
    напій року: капучіно і латте
    настрій року: тривожний, плаксивий, стурбований
    політик року: майданівці
    музика року: українські виконавці
    книга року: С. Талан "Коли ти поруч"
    фільм року: багато цього року дивилася християнських фільмів, з тих, що запам"яталися - "Отець Піо", "Дон Боско"
    розчарування року: в молодшої донечки виявили астигматизм, були в багатьох лікарів і всі казали, що не виправиться, все життя прийдеться носити окуляри. Два місяці після цього я не могла вийти з депресії.
    особиста подія року: вкотре переконалася, що Господь мене чує. Ціле літо ми їздили по усіх можливих святих місцях, я дуже змінилася. почала дивитися на речі з іншого боку. І коли через 2 місяці ми прийшли з малою до окуліста, дитина без окулярів усе бачила. Лікарка розвела руками і сказала, що не знає, як це можна пояснити, в її практиці такого не було. А я знаю, Бог вислухав мої молитви.
    мрія на наступний рік: хочу, щоб в країні, нарешті, настав мир, хочу, щоб усі рідні були здоровими, ну і щоб літом свій ювілей я відсвяткувала за кордоном.
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    В мене якось так виходить підбивати підсумки не щороку , а щодва роки )) тож підсумки 2012року були такими:
    А сьогодні маємо таке:
    Люди року: це народ який був на майдані, який є зараз на Сході, волонтери які щодня присвячують себе іншим
    напій року: капучіно і латте
    настрій року: події, що відбуваються в країні не можуть не хвилювати , тому часто я була у журбі та смутку, але маленьке крихітне серденько додає сил, і гарних емоцій було вдосталь.
    політик року: ті хто вийшли на майдан
    музика року:
    книга року: література про роди та гв
    фільм року: Поводир
    Знайомство року:кохана і солодка донечка
    розчарування року: брехуни політики, та люди, яких на жаль ця зима не змінила
    Особиста подія року: народження коханої доні
    Кабак року:мабуть моя кухня, найчастіше засиджувалась тут з коліжанкми та Челентано
    мрія на наступний рік: МИР, так хочу миру, і для усіх родин спокою. Здоров"я та щастя моїм рідненьким, коханим людям. Хочу літом поїхати автомобілем на відпочинок за кордон.

    Я напевно буду одна з багатьох чиї мрії написані тут здійснились, і найбільша моя мрія сидить зараз у мене на колінах,а її солодкі рученята так смачно пахнуть бубликами. І ще, таки так, ми зробили ремонт усюди де хотіли і зробили ми це двоє з чоловіком.
    Я бажаю аби усі наші мрії у Новому Році обов"язково здійснилися! Миру, Здоров"я та щастя Усім Вам!
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Люди року: моя дорога мамуся, яка кожного року мене приємно дивує:girl_in_love:
    Напій року: імбирно-лимонно-медовий чай
    Настрій року: плаксивий, вічночимосьнедовольний (навіть не знаю, як мій чоловік це витримав)
    Політик року: не можу когось особливо виділити
    Музика року: класика
    Книга року: німецька граматика і фонетика:girl_crazy:
    Фільм року: "Читець"
    Знайомство року: скоріше не знайомство, а побачення з дорогими мені людьми, яких я не бачила 3 роки.
    Розчарування року: ситуація в країні, і я сама(мій нестерпний характер - бо хочу все і одразу почав виводити з рівноваги мене саму):girl_cray:
    Особиста подія року: серйозне вивчення іноземної мови
    Кабак року: Дефіляда
    Мрія на наступний рік: в мене є дуже божевільна мрія (розповім згодом у вихвалялках, якщо їй судилося здійснитися) :girl_blush2:
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    На носі 2015-ий! Пора підбивати підсумки :)

    Людина року: коханий і я :) ми двоє :)
    Напій року: вода, апельсиновий сік, латте і смачно-запашна кава від свекрухи :nyam2:
    Настрій року: сумно-трагічний, очікувально-підготовчий, вирішально-відповідальний, волошково-метеликовий :) гніздувально-щасливий.
    Музика року: ближче познайомилась з гуртом Антитіла, захопилась творчістю Квітки Цісик ну і не перестаю слухати ОЕ :music:
    Знайомство року: чудові люди, які приносять в моє життя позитивні зміни :)
    Розчарування року: власні думки, які часто матеріалізувались в реальність. Люди-люди, їх мільярди...
    Особиста подія року: наш неймовірно щасливий волошковий день :girl_in_love: я стала дружиною коханого чоловіка)) ми переїхали)) я завершила навчання, відмінно захистилась та знайшла роботу)) ну і підстриглась коротко :yahoo: (так-так, це теж дуже велика подія)
    Книга року: "365 коротких історій для душі" Бруно Ферреро. Часто нагадую собі ті оповідання.
    Фільм року: до крику болючий "Поводир".
    Кабак року: Штрудель Хаус, Майстерня шоколаду в КК, Гетьман.
    Мрія на наступний рік: хочу робити людей щасливими)) хочу гармонії, такої всеосяжної)) хочу мати стрункі ніжки і "осину" талію :) ну і так, як одна мрія з попередніх ще не здійснилась
    старатимусь втілити її в життя цьогоріч.
    І снігу-снігу-снігу на Різдвяні свята :girl_tender:
     
  15. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Дописую тут вперше :girl_cool: Мої підсумки 2014 року
    Людина року: я, бо навчилась бути сильною і виваженою, ставити свої інтереси вище чужих і говорити "ні", відпускати і прощати, не тримати зла і жалю. І це мега класно!:girl_dance:
    Напій року: найчастіше трав"яні чаї, а особливо чай зі свіжої м"яти з корицею і шматочком лимону:girl_in_love:
    Настрій року: він був різний, від стурбовонаго до неймовірно радісного, від задумливого до розважливого, від справжньо депресивного до справді щасливого.
    Політик року: ---------
    Музика року: Океан Ельзи
    Фільм року: швидше серіал "Хорошие руки"
    Знайомство року: новий шеф і колектив, які прийняли мене, як "рідну". Це не може не тішити, коли говорять, що знають тебе не пів року, а таке враження, що ти з нами була завжди. Дякую Богу та долі за те, що так склалося.
    Розчарування року: ті для кого хотіла "вискочити з себе", але допомогти, а вони не гідні навіть повороту голови у їхню сторону та одна знайома, ні це швидше просто людина надана мені для досвіду, що люди бувають різні, а те що гарно співає тобі за дверима може гавкати.
    Особиста подія року: зміна місця роботи і зміна себе, як особистості. А ще ми зробили ремонт майже всюди, а це таке класне досягнення.
    Книга року: "Едоголик" К.Міріманова
    Кабак року: Майстерня шоколаду і Копальня кави
    Мрія на наступний рік: щоб всі мої рідні і близькі були здорові і поруч, щоб був мир і спокій у державі, щоб робота мені приносила моральне і особливо фінансове задоволення, аби те, що я так чекаю по роботі обов"язково здійснилося і я навіть була б рада кар"єрному зростанню. А ще нарешті цього року піти на курси водіння і самостійно справлятись з машинкою і доробити ремонт та впорядкувати меблі:girl_in_love:
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Людина року: хм...важко сказати, за рік стільки змінилось, але напевно в цю категорію занесу людину, яка перевернула моє життя з ніг на голову - Лось
    Напій року: кава, кава, і щераз кава.
    Настрій року: тривожний
    Політик року:якби це не було смішно - Лукашенко. Українські - суцільне розчарування.
    Музика року: The Hardkiss
    Фільм року: Люсі
    Знайомство року: і знову Лось...Було купа нових знайомств, але якогось явного впливу не було.
    Розчарування року: політична ситуація в Україні
    Особиста подія року:переборола свою депресію.
    Книга року: Юрій Винничук "Танго смерті"
    Кабак року : Піца, або як у дружньому колективі називаємо - "наше кафе", скільки там провели часу у веселій, дружній компанії.
    Мрія на наступний рік: хочу стабільності, як і в країні, так і в особистому житті.
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Люди року: просто діти...
    Напій року: ранкова кава
    Блюдо року: Карманадля волова в Кумпелі... єто нєчьто :)
    Настрій року: різний, від безмежно щасливого, до безвихідно сумного...
    Політик року: я їх ненавиджу!
    Музика року: в основному музичні новинки, які крутять на радіо
    Книга року: розмальовка "Чарівний сад" вона така моя моя...
    Фільм року: Красуня і чудовисько!
    Знайомство року: не знайомилась ні з ким
    Розчарування року:
    1. Моє здоров"я
    2. Державна медицина
    3. Курс долара ( і моя майбутня зарплата у відношенні до нього)
    Особиста подія року:
    1. Стала хресною мамою і тепер у мене троє діток і всі дівки :)
    2. Відкриття магазинчику
    3. Я, мої погляди, моя філософія ( і це тільки початок)
    Кабак року: Кумпель, Япона, Українська кухня :)
    Мрія на наступний рік: здов"ячка всім і мені, море, гори, квартира, машина, нова робота з зарплатою в у.о. :)

    Так люблю читати ті підсумки, в мене вже їх 6!
     
  18. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    2014...
    1. Людина року - Бабця. вона ж мені як мама. Її любов до життя. віра в те що вона одужає і навіть коли попала в лікарню і ми всі розуміли, що справи погані вона казала:"то ще не кінець" вона щиро вірила, що одужає і боролась за це до кінця. та на жаль...
    2. Напій року - компот з свіжих/заморожених домашніх фруктів., домашнє винце.
    3. Настрій року - як завжди різний: радісний, сумний, мрійливий, заклопотаний... А взагалі важкий рік. було багато переживань.
    4. Політик року - ____
    5. Музика року - радіо люкс fm
    6. Фільм року - з останнього що запамятала -"Безумная свадьба"
    7. Знайомство року - ____
    8. Розчарування року - здоровя батьків. смерть бабці ((( ситуація в країні.
    9. Особиста подія року - Сімя- найголовніше в житті. Проведені миті з близькими серцю людьми- безцінні. В один момент вони стають лише спогадами...
    10. Книга року - 365 історій для душі Брунно Фереро.
    11. Кабак року - Останні рази були в "голодний микола" і дуже мені там подобається.
    12. Мрія на наступний рік: Щоб мої батьки були здорові. Мир во всем мире. Впевнено сидіти за кермом. піти на плавання (це важливо для мого здоровя). Ну і як завжди -подорожі, побачити нові країни... Відпочинок з моїми хлопцями- море/карпати.
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    ого, шостий пішов!
    не простий і не подібний на інший рік, рік коли сльози болю і відчаю змінювалися сльозами щастя і вдячності. Рік, що багатьох змінив, рік, що змусив всіх подорослішати і переосмислити цінності, побачити, що головне а що не суттєве. Перечитала всі свої попередні роки і ніби постаріла ггг хоч тільки зараз перестала паритись своїм віком :girl_dance:
    людина року: наш малюк Люк, мої батьки
    напій року: вода, вино, чай чорний
    настрій року: як завжди такий, що часто змінюється: то пригнічений, то щасливий, солодкодрімаючий, то втомлений, то активний, було відчуття неймовірного виснаження і абсолютної гармонії:)
    політик року:
    музика року: Океан Ельзи, навіть якщо не лунає навколо я чую слова їх пісень в голові
    фільм року: Інтерстеллар
    знайомство року: наш Люк-космічний малюк, чоловік подруги, розвіртуалізація давнього інтернет-знайомства-Ніна і її сім"я:) рік багатий на знайомства загалом
    розчарування року: ситуація в країні, війна!, люди, що не змінюються, зламана нога в Домініка, кашлюк в обох дітей, мій нестабільний емоційний стан
    особиста подія року: народження другого синочка, поїздка в Швейцарію з 5-ти місячним малюком, за місяць ми подолали 7 тис км на авто, Домінік врешті пішов в садочок, я почала ходити в зал
    книга року: читала більше ніж останні роки, але щоб щось виокремити то не згадаю
    кабак року: Динамо Блюз, Атляс, Світ кави і все частіше кухонні експеременти чоловіка на власній кухні чи на кухні в друзів:girl_dance:
    мрія на наступний рік: миру моїй країні, здоров'я всім рідним і близьким, щоб Оля перемога хворобу, щоб вагітні подруги щасливо народили здорових діток, щоб чоловікові плани реалізувались, щоб весною відбулось те що мало статись на початку зими, і з минулого року переношу: заговорити англійською і умеблювати дитячу. Пишу багато, бо збувається:)
    Посиденьки, з Новим роком! Миру, затишку, гармонії і добробуту вашим домівкам!
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2014
  20. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минає

    Вперше підбиваю підсумки з посиденьками, спробую і я вимріяти свій настурний рік :)
    1. Людина року - коханий чоловік.
    2. Напій року - міцна ранкова кава і джерельна вода.
    3. Настрій року - змінний: то сповнений невимовного щастя, то гіркого відчаю, то оптимістичний, то песимістичний...
    4. Політик року - з політиками поки тяжко, але кожен, хто по-справжньому доклав і докладає зусиль для позитивних змін у країні, заслуговує слів подяки. і роблять це переважно люди далекі від політики.
    5. Музика року - ОЕ, Vivienne Mort, RockH.
    6. Фільм року - "Готель "Гранд Будапешт".
    7. Знайомство року - пані Галя з Курбаса ;)
    8. Розчарування року - без сумніву, війна і весь той жах, який одні люди готові чинити іншим.
    9. Особиста подія року - мандрівки з чоловіком у близькі й далекі світи, завершення перекладу книги, відносне внормовування проблем зі здоров'ям і несподіване здійснення давньої мрії.
    10. Книга року - "Атлант розправив плечі".
    11. Кабак року - власна кухня.
    12. Мрія на наступний рік: щоби скінчилася війна і запанував спокій на нашій землі; щоби усі рідні були здоровими; щоби вдалися наші із чоловіком задуми щодо роботи; щоби ми врешті наважилися на спільне важливе рішення; нові гарні мандрівки.