Підбиваємо підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Lady_Opium, 16 Грудень 2009.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Людина року: Влад. Реально практично єдиний чувак, який в цьому році приносив у моє життя майже суцільний позитив. Мій маленький дуже добрий і розумний хлопчик :air_kiss: А ще Іра @nibysh - дякую за те, що ти є в моєму житті :girl_in_love:(шкода тільки що живеш так далеко :) )
    Напій року: чай з імбирем
    Настрій року: кризовий. Суцільна майже безпросвітна смуга різноманітних криз - і в стосунках, і в роботі, і загалом в житті. Ще й завершується рік в тому ж ключі - пограбуванням квартири:girl_in_dreams:. Тому то 100% кризовий рік: "долой старі порядки, моделі поведінки, старі прикраси і стару техніку" :girl_crazy:
    Політик року: -
    Музика року:
    Бурмака (чогось завжди слухаю її в такі незрозумілі періоди в житті) і українські романси (і не питайте чого:girl_crazy:)
    Фільм року: з того, що запам"яталося - я вперше подивилася "Під сонцем Тоскани" і серіал "Секс і місто".
    Знайомство року: @Orman - дуже приємно було спілкуватися і в реалі, і в колективних переписках :kisss:
    Розчарування року: Я :girl_emo:. Вчергове зрозуміла, що я страшенно лінива (і через це роблю значно менеше як могла б) і майже завжди сама винна у більшості своїх проблем та негараздів
    Просвітлення року: більшість у сфері стилістики - зробила для себе багато важливих відкритів, змогла простежити, сформулювати і зібрати до купки певні закономірності. Тепер лишилося то гарненько оформити щоб можна було ділитися новими знаннями :girl_spruce_up:
    Особиста подія року: закінчення моєї відпустки "до 3 років", тому тепер у мене 2 різних роботи на півставки :connie_pull-pigtail
    Книга року: читала досить мало. З того що найбільше запам"яталося - "Спін" Роберта Уілсона (дякуючи @бетменша і книжковому флешмобу) та "Антологія української поезії" ну і ще з 4 десятки дитячих книжок :)
    Кабак року: "Комуна" і невідоме кафе на 4 поверсі "Скрині" - бо там гарне освітлення і зручно визначати кольоротип :girl_haha:
    Мрія на наступний рік: зуміти використати усі цьогорічні кризи для росту, не опускати руки, знайти гармонію і баланс в своєму житті. А також здоров"я усім і добробуту (бо цього в 2016 теж не вистачало). А ще якось так :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Гарна традиція)
    Людина року: я як не дивно) навчилась трохи більше любити себе, взялась за свою спортивну форму))
    Напій року: Кава.
    Настрій року: метушливий. вічно десь спішу, щось не встигаю...
    Політик року: без коментарів.
    Музика року: Carla’s Dreams - Sub Pielea Mea
    Фільм року: Фантастичні звірі)

    Розчарування року: політика і політики, приватбанк ( я вірила в нього до кінця) .
    Особиста подія року: Концерт Океану. я таки побувала на ньому!
    Книга року: 8 Поттер. просто бо очікувана
    Кабак року Термінал А
    Мрія на наступний рік: Щоб всі були здорові, мир в країні і у світі
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Спробую
    Людина року - синочок, як новий член сім'ї, доця - маленька розумничка, чоловік - він мега молодець, сестра - моя палочка-виручалочка і всі мої родичі, які підтримали у важкій ситуації
    Напій року - кава з молоком, трав'яні чаї
    Настрій року - більше сумний
    Музика року - останній рік практично перестала слухати музику, опустилась до плінтуса і слухаю тільки М1-г*мно, трохи наприкінці року виправилась)))
    Фільм року - нічого не дивилась, навіть улюблені серіали закинула
    Книга року - "Тамдевін" Вдовиченко, "Не вурдалаки" С.Талан і взагалі сучасна українська література, приємно здивована
    Розчарування року - свекруха
    Знайомство року - Оля, взагалі то ми познайомилися в кінці минулого року, але вона мене дуже підтримувала весь рік, стала подругою
    Особиста подія року - народження синочка
    Мрія на наступний рік - багато.
    З матеріального - переїхати у власну квартиру. З душевного - бути більш стриманішою і терплячою. Здоров'я діткам і не тільки своїм, а всім-всім, добра і сердечності людям, миру в країні.
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Захотілося і собі на память тут відмітитися...
    Людина року - мій чоловік, все більше переконуюся, що в мене він- зе бест :)
    Напій року - кава (ранкова і бадьоряча)
    Настрій року - заклопотаний
    Музика року - просто гарна спокійна інструменталка
    Фільм року - важко виділити якийсь один, дивилась багато різних
    Знайомство року - манюні племінники (цьогоріч маємо 3- у мого чоловіка брата і у моїх братів народилось по синочку)
    Розчарування року - наші політики, керівництво на роботі і деякі близькі люди
    Подія року- їх більше 1-ми цьогоріч з подругами двічі мали "девішніки"- культурну програму для себе-коханих (надіюсь стане традицією), Марічка пішла в садочок, а я - на роботу
    Кабак, лістаран, кахфе року - відкрила для себе сендвіч-бар Фрешлайн, іноді в обідню перерву заходжу туди купити сендвіч Няммм :)
    Мрія на наступний рік - щоб діти менше хворіли, знайти роботу, про яку мрію (бухгалтерія вже дістала), більше проводити часу з рідними.
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Людина року: Чоловік і син
    Напій року: традиційно кава, какао
    Настрій року: "а що я ще хотіла зробити?"
    Політик року:
    Музика року: ТІК, Антитіла, Був'є
    Фільм року: серіал "Батьківщина"
    Знайомство року: мами Ірпеня)
    Розчарування року: смерть діда і баби. Дуже неочікувані, якби мені хтось минулого року сказав, що їх вже не буде - я б не повірила(
    Особиста подія року: починаю себе любити і бачу, як це міняє може життя.
    Книга року: "Полковнику никто не пишет", "Прокляте дитя" - бо чекала і вже засумувала за Поттеріаною.
    Кабак року: "Джем", "Газон".
    Мрія на наступний рік: Дати собі спокій) Жити кожним днем, любити кожен день. Схуднути до 57 кг. Поїздка з мамою в гори.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Людина року: мій чоловік і дітусики
    Напій року: ранкова кава з вершками
    Настрій року: сумбурний
    Політик року: цього року я аполітична
    Музика року: Один в каное, Вів'єн Морт, Без обмежень, Антитіла, Океан Ельзи
    Фільм року: Не можу нічого виділити
    Знайомство року: Оксана @Zaychenya
    Розчарування року: Наша політика
    Особиста подія року: Закінчення декрету і початок власної справи
    Книга року: книжки Люко Дашвар і "Атлант розправив плечі" Айн Ренд
    Кабак року цього року нічого не можу виокремити
    Мрія на наступний рік: з особистого - це здоров'я, бо вже ті хвороби дістали. З матеріального - збудувати будинок за містом.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Людина року: синулька
    Напій року: кава.трав'яний чай.червоне вино
    Настрій року: мамський
    Політик року:
    Музика року: не слухала
    Фільм року: біг бен теорі
    Знайомство року: країни Європи
    Розчарування року: деякі друзі
    Особиста подія року: мандрівки
    Книга року: їсти.молитись.любити
    Кабак року: древній град
    Мрія на наступний рік: занятись спортом.мандрувати.шити-вишивати.більше себе любити.розібратись з тараканами в голові
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Цікаво порівнювати :girl_in_dreams:, відносна стабільність - це чудово
    Людина року - чоловік, він не перестає мене приємно дивувати
    Напій року - ті самі кава, червоне вино
    Настрій року - мрійливий, тривожний, оптимістичний
    Політик року - -------
    Музика року - класика, ніколи не думала, що фоном у нашому домі буде музика Вебера чи Сальєрі. А знаєте, що найцікавіше? любов до класичної музики в нас розвинула доцік (!) Уявляєте сучасного підлітка, не сіру панчоху, якій подобається класика? дуже вона мене вразила і потішила:girl_in_love:
    Фільм року - особливого враження не справив жоден, дивилась в основному серіали з доціком, типу *Відчайдушні домогосподарки*, *Менталіст* і т.д.
    Знайомство року - новий шеф
    Розчарування року - прогнозовано, ггг, старий шеф
    Особиста подія року - зміна роботи, втілення мрій з минулого року, подорожі у нові міста і країни, купівля авто
    Книга року - Г.Клауд *Бар"єри*, Фені Флег -більшість її книжок
    Мрія на наступний рік - 1) виплачена іпотека, 2)досягнення своєї ідеальної ваги, 3)подорожі у 2 нові країни + традиційна відпустка на море, 4) здоров"я всім-всім-всім, 5)успішне завершення проекту, розпочатого перед НР
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Людина року: люди з аутизмом
    Напій року: Просто кава без якої я б не вижила із своїм тиском і безсонням
    Настрій року: усвідомлення, здивування, захоплення з недовго тривалими дипресіями
    Політик року: просто висновок: ми заслужили своєї влади
    Музика року: дитячі пісні))))
    Фільм року: "Темпл Грендін" і "Дорога перемен"
    Знайомство року: знайомство з синочками: з одним - після пологів, з іншим - через призму діагнозу
    Розчарування року: навіть і не знаю, як сформулювати: ми не знаємо ні себе, ні інших, а судимо
    Особиста подія року: курс Шафранової, прийняття діагнозу сина, поборола страх висоти
    Книга року: Колін Кемпбел "Китайський дослід"
    Кабак року: традиція ходити по нових кабаках
    Мрія на наступний рік: кардинально змінити світогляд, розширити коло знайомств

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Людина року: знову двоюрідний братик, але вже інший. Вперше побачила його на сцені в якості актора.:girl_tender:
    Напій року: кава (чорна й гірка, з молоком і без цукру, кава-лате;
    Музика року: вуличні музикант и:girl_smile:;
    Фільм року: Інферно, С толіття Якова
    Знайомство року: з багатьма колегами й з однією позитивною дівчинкою, знайомство з посиденьками на форумівках)))
    Розчарування року: все минає й минулого не повернеш:girl_sad:
    Просвітлення року: щастя багато й воно в дрібницях:girl_tender:
    Особиста подія року: нова робота повернення до активного життя
    Книга року: книги Луізи Хей
    Кабак року: Смачні сезони...
    Мрія на наступний рік: Здіснити те, що не вдалося в 2016 (є маленький список)))) Щоб всі рідні і близькі були живі-здорові.


     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Тепер я знаю і усвідомлюю, що мрії і бажання збуваються!
    Людина року: Я :give_heart:.
    Напій року: біле мокко, проста гаряча вода.
    Настрій року: усвідомлюючий, дозволяючий, люблячий, деколи самокритикуючий.
    Політик року: ще не з'явився, ждю...:mda:
    Музика року: напрям Solo Drum and Bass:music:, з українських груп відкриття для мене- The Elephants.
    Фільм року: серіали.
    Знайомство року: Оля ( людина, яка допомагає мені виховувати моїх тараканів в голові:derisive:)
    Розчарування року: 2016 був чудовим, бо не можу згадати жодного випадку:give_heart:.
    Особиста подія року: Я звільнилася з руйнуючої мене роботи:beach:! Участь у марафоні Христини Карабін. Дива , які трапляються в моєму житті кожного дня.
    Книга року: прочитала 21 книгу. Дочитала 7-му книгу про Гаррі Поттера, дуже зачепили наступні книги: Джон Фаулс ''Колекціонер'', Букай Хорхе '' Історії для роздумів'', Ж.К. Гранже '' Пасажир'', Франк Тільє ''Головоломка'', Світла Талан ''Не вурдалаки''; хочу прочитати в наступному році не менше 25 чудових цікавих книг.
    Кабак року: Креденс, Trattoria da Domenico, Sowa.
    Мрія на наступний рік: Достатку у всьому.
    Відпочити, а тоді нехай до мене прийде те , що буде приносити задоволення і великий дохід при мінімальних затратах часу.
    Особистий розвиток. Прагну руху вперед до кращого, розвитку для моєї сім'ї і збільшення нашого доходу в місяць в 5разів:good2:. Таки вирішити нашу ''маленьку'' проблемку))). Займатися йогою. Підтягнути і полюбити своє тіло.
    Переїхати в сучасне, затишне, комфортне, доступне за ціною, гарне житло в тому районі в якому я хочу. Придбати автомобіль.
    Знайти ''своє'' коло друзів.
    Поїхати з чоловіком у подорож і до моря :beach:.
    Хотіти і втілювати в життя мої хотілки:heart:.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    1. Людина року - чоловік, стільки років разом, не мало би бути особливих "сюрпризів", а цього року він мене дуже здивував своїм студентством, успіхами і ростом. І Я :girl_yes: не дурно дюжину років вистукувала йому дзюрки в голові.
    2. Напій року - імбирно-м"ятно-лимонна водичка, віскі з колою, шампано.
    3. Настрій року -якийсь холеричний, напружено-робочий, часом меланхолійно сльозливий.
    4. Політик року - всі до нічого. Хіба, Трамп здивував - не думала, що переможе, бо від своїх американських знайомих чула лише негативну оцінку, та й якось він мені більше асоціюється з підстаркуватим плейбоєм ніж з президентом такої потужної країни..
    5. Музика року - ОЕ фореве. Сподобалась цього року Христина Соловій.
    6. Фільм року - Фільми не вразили. Сподобався серіал про піратів "Чорні паруса" і дуже дівчачий "Дамське щастя" (The Paradise) за романом Е. Золя.
    7. Знайомство року - певно я так вже чітко окреслила рамки свого кола спілкування, що видатних знайомств і не відбулося. Але я завжди відкрита до нового спілкування.
    8. Розчарування року - і тут те саме - всі давно перевірені і несподіваного розчарування не принесли. Хіба тільки Я, бо гнила і лінива, як переспіла грушка. Я ж можу "гори перевертати" і маю багато можливостей, якби не моя лінь і боротися з нею мені лінь.
    9. Особиста подія року - моє улюблене хобі - мандрівки. Все решта провтикала, бо лінива. О, згадала - я ж кинула курити ще минулого року і цього року не повернулася до звички (якісь 3 чи 4 рази не рахуються).
    10. Книга року - розважала себе цього року лише легким чтивом, нічого глобального: перечитала всю серію "Теплих історій", "Львів, кава, любов", "Львів, смаколики, Різдво". Ну і звичайно ж Е.Золя "Дамське щастя" під впливом серіалу.
    11. Кабак року - Любов до "Сантіно" не згасла. Сподобався "Голодний Микола". І ще, "гину" за стравами з перемишльського "Сайгон"у.
    12. Мрія на наступний рік: ой, тут можна писати лист на цілий зошит. Мрії - моє слабке місце. Я ними живу, вони пхають мене вперед. Хочу щоб мій бізнес прогресував. Хочу, щоб в цьому році ми нарешті зробили фасад будинку (я собі тааакееее чудо придумала:connie_pull-pigtail). Хочу багато подорожей. Хочу, щоб в нашій країні був спокій і стабільність. Хочу, щоб той ПТН нарешті ПНХ і горів в пекельному вогні, тоді точно у всьому світі буде мир. Хочу, щоб всі мої рідні, знайомі і всі дівчата Посиденьки були щасливі і отримували задоволення від кожного прожитого дня. Хочу, щоб моя сім"я збільшилася. Далі хочу схуднути, але без ацьких зусиль. І взагалі, хочу, щоб всі мої бажання збувалися, нехай мені доведеться для цього прикласти багато зусиль, головне, щоб був саме такий результат, як я собі придумала на починанні.
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Так як все задумане того 2015 року збулося на 90%, то знову напишу тут й загадаю. Бо вірю, що все збудеться.
    Напій року: м"ятно-імбирний чай, Fragolino (дякую @Мацьопа за "наводку")
    Настрій року: різний, бо рік видався дуже-дуже непростий й переломний в багатьох аспектах. Я дуже часто згадувала деякі моменти з "Москва сльозам не вірить", хоч й не дуже люблю того фільму, але деякі епізоди - от 100% моє життя відображали....
    Політик року: нема й не вірю нікому
    Музика року:CarlaS Dreams (Sub Pielea Mea), Parakit (Save Me),Burak Yeter & Danelle Sandoval (Tuesday), Adele.
    Фільм року: "Пальми в снігу", "12 років рабства", й ще багато інших.
    Знайомство року: Одна класна форумлянка, з якою мене реально звела доля й збіг оставин.Й ще дві людини, які круто перевернули цей мій рік :).
    Розчарування року: деякі люди, яких вважала своїми друзями.
    Особиста подія року: нехай наразі вона буде суто особистою. Так деколи дивно влаштоване життя...За чим гналася попередні роки, у що вклала безліч часу, зусиль й фінансів - тепер мене не цікавить.
    Книга року: "Атлант розправив плечі".
    Кабак року "Дефіляда".
    Мрія на наступний рік: Щоб дві мої цілі реалізувалися якнашвидше. Щоб був мир й спокій всюди, щоб всі дітки, які потребують невідкладної допомоги - отримали її. Щоб більше було чудес й добра навкруги.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Людина року: мої мужчини
    Напій року: какао (бо каву мій організм вже не сприймає)
    Настрій року: впевненість, що вчиняю правильно
    Музика року: house, deep house (улюблений жанр визначився)
    Фільм року: Прибуття
    Знайомство року: священик Ян Білецький
    Розчарування року: цього року були розчарування у багатьох речах і людях, але дуже тішусь цьому, не люблю перебувати в стані помилки чи обману
    Особиста подія року: хороші результати роботи над собою, і взагалі рік був кльовий і суттєвий
    Книга року: Hurra po polsku:)
    Кабак року: Креденс
    Мрія на наступний рік: я буду солідарна з @Akina ) а той мотиватор з Меріл Стріп ульот (лиш в мене початок і кінець 2016 року поміняні місцями)
     
    Останнє редагування: 6 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 8
  15. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    Тепер є з чим порівнювати

    Людина року: тут все незмінно - хлопці, які перебувають в зоні АТО заради нашого з Вами миру, спокою та щастя
    Напій року: какао (під час вечірніх прогулянок безлюдними вулицями) та зелений чай (під час звичайних трудових буднів)
    Настрій року: це був мега довгий і мега складний рік: я б назвала його "на межі" - від безхмарного щастя до повного виснаження і розчарування
    Політик року: в мене тільки антиполітики є [​IMG]
    Музика року:
    неможливо виокремити щось одне
    Фільм року: життя без телебачення продовжується, а тому тепер намагаюсь дивитись лише якісне кіно. Можу стверджувати, що відсотків 80 всіх фільмів, побачених цього року, були варті протраченого на них часу.
    Знайомство року:
    Розчарування року:
    наша українська медицина
    Просвітлення року: інколи близькі люди стають далекими, а далекі - близькими, Бог завжди має свої плани на наше життя, щоби ми там не намріювали і не планували
    Особиста подія року: -
    Книга року:
    як на зло у руки потрапляли лише песимістичні книги
    Кабак року: смачнішим мій рік робили "Львівські круасани"
    Мрія на наступний рік: перше і основне - здоров'я, для батьків, для себе, для родини
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Залишився місяць. Багато всього було і хочеться за звичкою підсумувати, потім цікаво перечитувати :)
    Людина року: Марк (хто ж іще, мама в декреті)))
    Напій року: вода, цикорій (тут все стабільно поки :) )
    Настрій року: спостережливий, занурений в себе, буває такий?
    Музика року: уся дуже танцювальна, така в нас сім'я, любимо.
    Фільм року: хм, так як ми фільми дивимось мало не щовечора, то виділити якийсь один ой, як важко. Хай то буде серіал: "Ігри престолів", очікуваний, емоційний і чіпляючий :)
    Знайомство року: ооо, мабуть @Orman якось так склалось, що взнайомлювання триває й досі))) і приносить купу задоволення :)
    Розчарування року: стосунки з двома близькими людьми, я й досі не розумію, що відбувається.
    Просвітлення року: такі тонкі матерії, що навіть тут не писатиму, дуже особисте. Лиш одне напишу: не додумуй за інших людей - спитай!
    Особиста подія року: моя англійська зрушилась з місця (алилуя!); починає вимальовуватись цікавий гардероб; мої он-лайн марафони з йоги; я навчилась в'язати!
    Книга року: иии, не дуже маю час, а те, що прочитане, на книгу року не тягне. :)
    Мрія на 2018 рік: складений іспит з англійської В2, ну і решту по списку (дивись нотатник).
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Вже стає традицією 3 рік поспіль!!Отож підсумки 2017!!!
    1.Людина року: Синочок!
    2.Напій року: Кава з молоком!)
    3.Настрій року: веселий)):)
    4.Політик року: всі ідіоти.
    5.Музика року: Деспасіто:)
    6.Фільм року
    : Пірати карибського моря в 4dx.
    7.Знайомство року: сусідка Зореслава)
    8.Розчарування року: війна так і не закінчилась(((
    9.Особиста подія року: більша половина задумано на рік збулося. Переосмислення життя після випадку на цвинтарі.
    10. Книга року: Роздобудько всі книжки!
    11. Кабак року: Фрізанта.
    12. Мрія на наступний рік
    : Поїхати на море і зробити ремонт у ванній з туалетом. Щоб всі були здорові і війна закінчилася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Ностальгія....:girl_in_dreams: але мрія одна таки збулася- робота нова є :)
    Цьогорічні підсумки:
    Людина року- моя сім"я :)
    Настрій року- від хворобливо-ниючого до еспериментально- пошукового, мрійливого
    Музика року- пісні Кузьми Скрябіна під настрій
    Напій року- чай з лимоном, кава
    Знайомство року- нові співробітники, нова робота
    Розчарування року- колишні співробітники, львівський транспорт
    Подія року- нова робота, Володя став школярем
    Кафе року- не ходила цьогоріч
    Мрія на наступний рік- не боятися змін, більше оптимізму, більше житло ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Людина року - доцік, яка дуже виросла емоційно і інтелектуально. Тепер поруч зі мною розумна і дотепна подружка, з нею дійсно дуже цікаво
    Напій року - кава-кава-кава
    Настрій року - впевненість у власних силах
    Музика року - впевнено класика. За цей рік були у філармонії більше разів, ніж всі роки до того:)))
    Фільм року - жоден не справив надзвичайного враження, з доціком дивимось одні фільми, з чоловіком інші
    Знайомство року - коло спілкування якось не змінювалось, а випадкові люди на знайомство року не тягнуть
    Розчарування року - не зачаровуюсь, щоб не розчаровуватись))
    Особиста подія року - дострокове закриття іпотеки:rock:
    Книга року - читала багато і хаотично, з авторів найчастіше верталась до книг Михайла Литвака
    Мрія на наступний рік - у мене скоріше цілі, а не мрії: завершення проекту у березні, і ні днем пізніше; здоровий спосіб життя; визначитись з фінансовими цілями сім"ї і рухатись до них; зміна авто; багато-багато подорожувати
    Хочу, щоб ми всі були здорові, і за рік могли похвалитись своїми досягненнями, навичками і новим досвідом:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    ]Відповідь: Підбиваємо підсумки року, що минах

    1) Людина року: Я. не втомлююсь себе пізнавати і людей довкола.
    2) напій року : кава , кава, кава і зовсім зрідка вино Хванчкара.
    3) настрій року : спокійний і спостережливий.
    4) політик року : нема.
    5) знайомство року : людей хороших багато.
    6) розчарування: блогери, псевдо блогери, знайомство з однією людиною .
    7) гордість року : моі рідні.
    8) особиста подія року: я знаю чого я хочу).
    9) книга року : біблія і багато дитячих.
    10) музика року : океан Ельзи.
    11) фільм року : було багато і всі нормальні .
    12) ресторація : Римські канікули.
    13) мрія: мирного неба і щоб людство знайшло ліки від усіх хворіб.
     
    • Подобається Подобається x 1