Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

1. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

В мене є 2 таких кулабебі і вкладки до них рожевенькі. Плюс - м'якші і приємніше трохи на дотик ніж мікрофібра і фліс звичайний. Мінус - вбирають менше трохи. Тому їх меншим дітям радять. Сохнуть майже так само по часу. Мені найшвидше "вугільні" чорні оті вкладки сохнуть.

• Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Купила я Фаззі. Хто в курсі, як то так виходить, що всередині кишеньки мокро, а зверху фліс, той, що до тіла, сухий. Чи то в мене глюки :girl_crazy:
    До речі, я ставлю вкладку зверху по підгузнику, щоб прати тільки вкладки, а не весь підгузник :girl_blush2:
    З плюсів, супер вбираючі вкладки. Що є і мінусом, бо вони дууууже довго сохнуть. Але і це є плюсом, бо стало одним із стимулів для висаджування.

3. Orman

Orman Модератор-бомба

Сохнуть за день.
    А те що зверху сухо, а всередині мокро то ж так і має бути. Щоб дитині до тіла не було мокре. Інші багаторазові не так працюють?

4. Almariel

Almariel Well-Known Member

Я маю кулабебі і екопупс. Найсухіший фліс в фаззібанц, а екопупс - наймокріший.

Якщо малюк багато какає (як всі мої діти робили), то логічніше вкладку не пхати в кишеню, якщо ж багато пісяють лише - можна змінювати лише вкладку, а підгузник залишати. Отой фліс придуманий на випадок, якщо дитмні доводиться довго бути в підгузнику мокрому, то щоб до тіла не було мокре.

5. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Так це ж геніально на холодну пору року. Я й не знала, думала, просто не протікає підгузник на одяг ;)
    Для мене то довго. Тому маю 12 вкладок :connie_pull-pigtail
    Взагалі, як згадаю, що ті вкладки треба прати, день сушити, то легше висадити :girl_crazy:

6. Orman

Orman Модератор-бомба

Я багаторазових маю три. Мені вистачає. Я тільки для підстраховки (в поїздку, взимку надвір) їх використовую.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Я теж купила три, але додатково взяла вкладки, для підстраховки.

8. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

де купили?)

9. Jusi

Jusi Ловець емоцій

@ГаЛоЧкА знайшла на кідстаффі жіночку, яка замовляє Фаззі з США. Можу дати її вайбер. Ціна 540 грн за підгузник.