Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

1. Akina

Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

В мене є 2 таких кулабебі і вкладки до них рожевенькі. Плюс - м'якші і приємніше трохи на дотик ніж мікрофібра і фліс звичайний. Мінус - вбирають менше трохи. Тому їх меншим дітям радять. Сохнуть майже так само по часу. Мені найшвидше "вугільні" чорні оті вкладки сохнуть.

• Подобається Подобається x 1
  2. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Купила я Фаззі. Хто в курсі, як то так виходить, що всередині кишеньки мокро, а зверху фліс, той, що до тіла, сухий. Чи то в мене глюки :girl_crazy:
    До речі, я ставлю вкладку зверху по підгузнику, щоб прати тільки вкладки, а не весь підгузник :girl_blush2:
    З плюсів, супер вбираючі вкладки. Що є і мінусом, бо вони дууууже довго сохнуть. Але і це є плюсом, бо стало одним із стимулів для висаджування.

3. Orman

Orman Модератор-бомба

Сохнуть за день.
    А те що зверху сухо, а всередині мокро то ж так і має бути. Щоб дитині до тіла не було мокре. Інші багаторазові не так працюють?

4. Almariel

Almariel Well-Known Member

Я маю кулабебі і екопупс. Найсухіший фліс в фаззібанц, а екопупс - наймокріший.

Якщо малюк багато какає (як всі мої діти робили), то логічніше вкладку не пхати в кишеню, якщо ж багато пісяють лише - можна змінювати лише вкладку, а підгузник залишати. Отой фліс придуманий на випадок, якщо дитмні доводиться довго бути в підгузнику мокрому, то щоб до тіла не було мокре.

5. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Так це ж геніально на холодну пору року. Я й не знала, думала, просто не протікає підгузник на одяг ;)
    Для мене то довго. Тому маю 12 вкладок :connie_pull-pigtail
    Взагалі, як згадаю, що ті вкладки треба прати, день сушити, то легше висадити :girl_crazy:

6. Orman

Orman Модератор-бомба

Я багаторазових маю три. Мені вистачає. Я тільки для підстраховки (в поїздку, взимку надвір) їх використовую.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Я теж купила три, але додатково взяла вкладки, для підстраховки.

8. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

де купили?)

9. Jusi

Jusi Ловець емоцій

@ГаЛоЧкА знайшла на кідстаффі жіночку, яка замовляє Фаззі з США. Можу дати її вайбер. Ціна 540 грн за підгузник.

10. Lemeshchuk

Lemeshchuk Well-Known Member

Почали і ми користуватися багаторазовими підгузками, маю 3шт фаззі банз і поки 1 шт. з китаю (рештц в дорозі). Фазіки купила б/у, вкладки до них бамбуково-вугільні і вони по ширині не входять в кишеньку(. Читала що неможна їх прати милом, бо воно закупорює верхній шар і він гірше пропускає вологу, це правда? Сьогодні тільки вділа то зразу покакалась, я його під водою сполоснула і замочила але бачу що він одразу пожовтів, як то відпирати треба?

11. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Воно відпереться потім за кілька разів, час від часу періть їх на 60 град. Ніколи свої не прала милом.

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk

12. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Дівчата, думаю я про багаторазові. Хочу замовляти з Китаю.
    Хтось порадить з досвіду на що звернути увагу, щоб товар був якісний (ціни, склад, певні товарні марки...)? Чи не варто бігти за дешевшою ціною?
    Скільки штук замовляти?

13. Lemeshchuk

Lemeshchuk Well-Known Member

Я замовляла недавно, брала 4шт різних фірм (alvababy, mumbest, Littles&Bloomz і ще одні не пам'ятаю назви), 3-и з 4-х бамбуково-вугільні, ціни від 4 до 6 доларів+-. Різниці як такої не побачила, всі мякенькі, приємні до тіла і не протікають. Вкладки брала теж бамбуко-вугільні (мені найкращі) і такі ніби махра.
    Загалом маю 7 підгузків, бо маю ще 3 штуки б/у Фаззібанз (доречі може тому що б/у але вони мені підтікають трохи) то достатньо, але я даю одноразовий на прогулянку і ніч, хоча вже задумуюсь над тим щоб на прогулянку теж давати багаторазові, бо вдома за 3години вони ніде не підтікають. Вкладки я даю поверх підгузка тому сам підгузок кожен раз не міняю.

• Інформативно Інформативно x 1