Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Я на початках теж використовувала тільки паммерси,потім перейшла на хаггіси,бо в малої почалася алергічна реакція,а тепер десь з 6 місяців підгузки вдягаємо на ніч і на прогулянку й все...тому що ходимо на горшик. при чому какати й пісяти дуже швидко привчилась,як тільки висаджує відразу робить свої справи. хоча дуже рідко бувають проколи,але дуже рідко.
    а ще в мене є бзик-не можу дитячі речі прати у машинці,тому все роблю руками,пру тільки господарським милом й все вситагаю,тому що знаю,що крім мене ніхто це не зробить. але це тільки на початках важко-прибрати ,їсти зробити,попрати,попрасувати...а потім звикаєшь. є в мене один головний недолік-педант страшний у побуті. чоловік іноді сміється,що йому набридає жити у музеї. хоча зараз приходиться чекати на вихідних,щоб чоловік або погуляв або побув з донею,щоб добре все прибрати.
    а на рахунок багаторазових підгузків-хотіла,але ціни справді кусучі...та й дитинку можна змалечку привчити до горшика й мати тихий спокій з тими підгузками.
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    допомоги рідних точно не буде - я і чоловік і все... знаю що не встигну всього і що на дитину бізнес-план не складеш наперід :girl_haha:, але якось зорієнтуватись треба...
    надіюсь моя дитина не буде мати алергії на порошок бо це би була катастрофа... :girl_sad:
    з того що начиталась - то не такі вже одноразові памперси шкідливі... статті про шкоду не підписані лікарями - мол я такий-то доктор медицинських наук авторитетно заявляю... Так що одноразові памперси в нас будуть точно - принаймі як ви радите спочатку. але багаторазові також цікавлять!

    а це до речі компроміс - дякую за ідейку...
     
  3. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Я брала багаторазові трикотажні підгузки"Дісана" і пеленку непромокаючу ж тої фірми,але в мене був бзік на висаджуванні,так шо мала пісяла в тазік з двох тижнів,звичайно використовували одноразові підгузки ,спершу частенько,а потім лишена вулицю і на ніч,з трьох місяців -лише на вулицю,вночі голопопили біля мами,вдень вдома теж або голопопили,або дісану використовували,тепер правда знов спимо в одноразовому памперсі,бо дуже зимно в хаті,і хочеться шоб вдягнута була дупця вночі
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2009
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Богданка брала в мене ФАЗЗІ БАНС
    попросіть - най поділиться враженнями)
    їй подобається
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    А навіщо ви це робите?
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ????значить наші мами жорстокі? а як гуляли колись жінки з дітками,коли памперсів не було?

    ми від літа використовуєм памперс лише для гуляння на вулиці( з 9 місяців,а десь з 11 місяця і спимо без них).то є не лише економія (йде пачка памперсів на 2-2,5 місяця) а й мені стало легше,бо доня проситься на горщик,справляє туда свої нужди. бувало,що йдем на вулицю,уже одягнені,а вона каже ,що хоче "какі"-знімаю все з неї,висаджую-вона робить свою справу-одягаю і йдем.тобто вона розуміє,що то треба робити в горщик!і я щаслива,що вона така розумничка.
    на рахунок багаторазових-не знаю.мабуть з другою ляльою би купила:) хоча моя подруга своїй донечці ще з народження вдома вдягала трусики а в них клала марльочку пропрасовану,коли доця запісювала її-одразу ж міняла. таких марльочок йшло багато ,але вона їх прала-прасувала і знову в користання.а памперс лише на вулицю(вночі здається вона висаджувала ще з народження,точно не пам'ятаю ).ось так. може візьму з неї приклад:)на слідуючий раз:)
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ми теж не мали...а от після року навіть від годинного перебування в памперсі "сліп енд плей" червоніла дупця:sad: може то така партія попалася,але факт є факт.


    у нас те саме:) наш "Ушастий нянь" відпирає усе добре (якщо то не тижневої давності плями).я перу чи не кожний другий день,бо після кожного прийому їжі-знімаю все:)якщо якісь плями "реальні" типу банана,гарбуза...то запираю дитмилом господарським а потім в пральку + 2 додаткових полоскання.ну і всі речі я прасую з паром,щоб вбити всьо то,що не вимилося полосканням.
     
  8. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Як на мене, то це аналог трикотажного підгузника тільки легше зафіксувати коли дитина більша. Ті вкладиші часто змінюю, сподіваюся що скоро привчимося на горщик, і все, не буде ніяких памперсів.

    Дуже цікаво почути відгук. Бо я хотіла замовляти через інтернет багаторазові трусики від Катінка, а коли їх побачила реально, даремно не хотіла б.
     
  9. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ні в старшого, ні в молодшого ніколи не було ніяких подразнень, хоча вони до року були постійно в одноразових підгузниках (Памперсах чи Ліберо). Єдиний раз було подразнення в памперсах Сліп енд Плей, але то всі знають, що вони поганющі. :)

    Після року вдіваємо памперси лише на сон та на вулицю. Решта часу - трусики та штанішки. Ніяких пеленок чи багаторазових підгузників. Тільки малий стає мокрий - вдіваємо нові трусики.

    Ходити в мокрих марлях - це ж знущання з дитини! Особливо на вулиці. І не треба казати, що наші мами так робили, бо памперсів не було. Тоді з дітьми, що ще не просилися на горщик, зимою взагалі не гуляли довше ніж до першого запісювання. Моя мама казала, що виходили на 15 хвилин і все, бо далі бігли додому. А зараз ми спокійно гуляємо з малим по 3-4 години...
     
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    а я от хотіла теж зараз брати багаторазовий підгузник, але так як нам на день в середньому вже йду 1 памперс, то і нема змісту. шкодую, що з народження малого не почала висаджувати - тоді б то було все значно швидше. а так упустила рефлекси, то і вчити тепер треба довше.
    з другою дитиною обов'язково візьму багаторазові!!! вони такі прикольні!!! такі мякенькі!!! (пробувала у Богданки фаззі - просто нереально приємний на дотик!!!) і знімати-вдягати легше. а то після 2го знімання одного і того ж (чистого) памперсу він вже так покомканий... :sad:

    а я от колись теж була фанатом прасування. а потім начитавшись інфи зрозуміла, що прасований одяг все одно, що дистильовану воду пити...і тепер прасую дуже рідко і справді тільки те, що треба. (сорочки, парадові речі) але то вже трохи офф...

    а хто говорить про мокрі марлі??? у багаторазовому (нормальному) підгузнику взагалі шкіра у дитини не намокає навіть коли та попісяє!!! чи то ви про вкладки в трусики?
    колись було актуальне висаджування, про яке нас мало хто вчив... чомусь....:sad: якби ж то мені мама розказала як легко дитину з народження навчити пісяти, то я б не мала мороки і шалених витрат з тими памперсами!!!
     
  11. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ну якщо ту марлю не міняти, то я з вами згідна. Але якщо мама йде на це свідомо, зрозуміло що вона слідкує за дитиною щоб та не була мокра, якщо мама проти пеленок то вона не буде взагалі ними бавитись. Влітку, це не проблема взяти з собою пару вкладишів і поміняти в тому же ж візочку. Зимою я це не практикувала, згідна що це не легко, тоді вже краще одягнути одноразовий щоб справді дитина не була мокра. Я поєдную ці два методи, бо сама так хочу, це мені не важко вже й звикла і не вважаю що роблю погане.
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Тобто дитина в таких підгузниках не відчуває, що вона мокра? Тоді який сенс їх носити - все одно рефлекси, про які Ви пишете, будуть упущені. Там ж все будується на тому, що дитина відчуває дискомфорт від мокрого.

    Мені, наприклад, все рівно, виглядає памперс покомканим після носіння чи ні. Я його зразу викидаю :)

    Я теж точно так само поєдную - вдома без памперсів, на вулицю - в них. Але не розумію сенсу отих дорогущих багаторазових підгузників (ті фаззі, вони ж по 20 долларів штука!).
     
  13. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Я так розумію багаторазові чи одноразові підгузники то швидше питання грошей,а марлеві чи одноразові-то питання часу і бажання мами. В нас від одноразових підгузників не було ще жодного разу подразнення,з народження користуємся хагіс ультра комфорт. З півроку вдягала дитині підгузник лише на ніч і на вулицю але до нині як кажуть"віз і нині там",з привчанням до горщика маєм періодичні проблеми,тому надалі гуляєм і спимо вночі в підгузнику. Тому мій приклад-нікому не приклад:girl_smile:. А щодо марлевих підгузників,нас маленьких і наших мам,я не знаю як моя мама зі всім справлялася,бо жили окремо,цілий день зі мною сама,та ще й тоді поселилися в новобудові,де рік часу не підводили воду,мама відрами щодня носила воду для прання мало не за кілометр з особняків,той час для неї був дуже важким,вона чомусь не пам"ятає мене маленькою і ні брата,ні сестри для мене їй вже не хотілося. Тепер вона дивиться на одноразові підгузники як на чудо:girl_smile:. Я теж майже не мала допомоги з дитиною,тому вибрала одноразові підгузники,якби мала допомогу,то подивилася б на то питання по-іншому. А загалом в одноразових підгузниках не вбачаю нічого поганого,але все добре в міру.
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    особисто для мене питання як раз не в грошах - можу собі дозволити той набір стартовий за 450 Євро, навіть якщо він і не підійде... Але все рівно - гроші на голову з неба не падають, тому завжди зважую дорогі покупки...
    Бажання прати нема жодного - мій материнський інстинкт мабуть ще дрімає - навіть переживаю чи почую вночі що дитина плаче - спимо з чоловіком так що танками можна їздити і навіть стріляти... Але кажуть то само собою приходить, от може і до мене прийде бажання ПРАТИ ВРУЧНУ ДИТЯЧІ РЕЧІ тим більше підгузники... На даний момент щиро сумніваюсь що змогла б, запалу б вистарчило на два рази - а далі машинка і вперед. Одним словом потім відзвітуюсь - що з того всього вийшло :girl_haha:
    Цікавити мене почало то питання менше тижня тому - просто в новинах побачила жінку яка розказувала і показувала багаторазові підгузники...
    То що робили з нами наші мами... Робили то що було тоді прийнятим, хоч по наших мірках зараз жорстоко - когось пеленали солдатиком, когось не годували ночами, когось манкою напихали, когось тримали в тепличних умовах /мене наприклад... імунітет виробився тоді коли ідучи до школи я навчилась знімати шапку зимову осінню і т д :girl_sad:/ і прали, прали, прали і прали - спочатку пеленки, потім джинси... Чесно кажучи коли ми мамі подарували пральну машинку відчула що мені легше - ми мамам за то прання вічне точно щось винні.

    вертаючись до підгузок - розкажіть будь ласка зі свого досвіду які одноразові підгузки варто купити для старту. Є якісь памперси з вирізом на пупок, я так розумію то і є "стартові"?

    отаке ще знайшла, що думаєте?
    "Существует даже поверье, что Хаггисы лучше подходят мальчикам, а Памперсы – девочкам. Вот она – всенародная любовь!":girl_in_dreams:
     
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    цікава стаття на тему розвінчання міфів про одноразові підгузки

    Галина КАРПОВА, участковый педиатр поликлиники ДГКБ № 1, врач высшей категории, победитель конкурса <Педиатр Кировского района -- 2004>:



    -- Одноразовые подгузники не могут нанести малышу вреда, если их менять так часто, как предусмотрено инструкцией. У своих пациентов я не встречала опасных последствий использования памперсов. Среди самых серьезных -- это потертости от механического воздействия застежек. Но это вина не подгузника, а мамы, которая второпях нацепила его на ребенка, туго застегнула и не проверила, комфортно ли малышу. Либо подгузник был меньшего размера, чем нужно.

    Ограничивать использование памперсов советуют при патологиях кожи -- тяжелых проявлениях аллергических дерматитов. Но даже в таких случаях одноразовые подгузники могут быть предпочтительнее хлопчатобумажных штанишек, например, при нейродермитах с мокнущими состояниями: подгузник впитывает мочу, а нанесенное лекарство (гель) остается на коже ребенка, плюс ко всему нежный внутренний слой памперса не раздражает болезненных участков и благодаря абсорбенту всегда остается сухим.

    Единственный очевидный минус одноразовых подгузников -- это невозможность узнать, каковы частота и объем мочеиспускания. По изменению этих показателей можно судить о некоторых начинающихся заболеваниях и о течении болезни.

    Не стоит увлекаться памперсами в жару. Из-за несовершенства терморегуляции ребенок быстро перегревается, что может быть для него весьма опасно. При превышении так называемой температуры комфорта (она составляет 25-26° С) подгузник, который покрывает до 30% тела, -- это дополнительная тепловая нагрузка на организм. Так ли нужна она вашему малышу? Поэтому пусть лучше кожа ребенка подышит.

    Копилка советов:



    - Вес, указанный, на упаковке, -- это лишь примерный ориентир при выборе подгузника. На пухленьком и худощавом малышах с одинаковым весом один и тот же подгузник будет сидеть по- разному. Купите для начала небольшую пачку (5-10 штук) и посмотрите, подойдут ли они вашему ребенку.

    - Не стоит ориентироваться на верхнюю или нижнюю границу веса. Отнимите по 2 кг от крайних значений, чтобы понять, подойдет ли этот размер вашему малышу. Если ребенок весит 9 кг, отдайте предпочтение подгузникам с маркировкой "7-14 кг", а не "5-9 кг".

    - Если вы покупаете подгузники для новорожденного, выбирайте пачку с пометкой New Baby, New Born и т.д. Эти модели имеют мягкий пористый слой, который может впитывать даже жидкий стул, характерный для младенцев. Покупайте подгузники только в специализированных магазинах, аптеках и крупных торговых центрах. Это гарантия качества и возможность получить подарок: в цивилизованных магазинах фирмы- производители часто проводят специальные акции.

    - Если от подгузников из категории "подешевле" вы хотите получить максимум эффекта, выбирайте модель с выраженной "половой принадлежностью". В подгузнике для мальчиков абсорбирующий слой смещен ближе к животу, для девочек -- оставлен посередине. В линейке подгузников "подороже" вполне можно остановиться на экземплярах "унисекс". Дело в том, что в моделях с пометками "Супер", "Экстра", "Премиум" и т.д. абсорбирующий слой очень высокого качества, и он сам, если так можно выразиться, грамотно и равномерно распределяет влагу. Не покупайте вскрытую или поврежденную упаковку, откажитесь от приобретения подгузников <на развес>. Абсорбент чувствителен к перепадам влажности и температуры, он действительно легко впитывает влагу даже из воздуха.


    уривок статті взято зідси http://www.eka-mama.ru/matter/children/2937.html
     
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    А я би сказала навпаки зробити, особливо, якщо плануєте висаджувати з народження! Спочатку брати багаторазові, а потім, якщо захочете, то перейдете на одноразові.

    Чому?
    1) Поки дитинка маленька, вона пісяє дуже, дуже мало. Одноразові підгузники - це ж сама справжня клейонка, яка страшенно парить. І на такі малесенькі об*єми сечі вам вистарчить тканевих підг.

    2) З тканеві підг. легше висаджувати, бо мама краще пильнує маленьку дупцю, і старається вловити знаки дитинки (які дитина подає тільки до 3х міс.). В одноразовий вдягнула, й забула.

    Якщо впирається в ціну, то можна або самій поробити з марлі (я робила по книжці "Мати і дитина" Е. Фенвік), або з пелюшок (як Златка), або взяти фірмові але _на зав*язках_ - вони безрозмірні, від народження і до 2-3 років, поки треба.

    Aster, суть тканевих підг. не в тому, щоб дитина була мокра (толк від висаджування і рефлекси залежать тільки від мами, чи вона буде реагувати), а в тому, щоб таке чутливе місце не було постійно, круглодобово в клейонці (в тканевих дитина повнісю суха). Ми стараємось вибрати натуральний одяг для дитини, а на те, що памперси - то клейонка, з різними хім. додатками, що дитина СИДИТЬ в каках - не звертаємо уваги. Нам в синтетичних одьожках незручно, а дитині в таких штучних кайданах?

    Не подумайте, що це я товар толкаю.:girl_haha: Я вже давним-давно про це говорю, відколи народилась моя дитина.:girl_cool: Бо одноразові підгузники - це незручно дитині, приглушення дитячих рефлексів, маминих інстинктів, проблеми зі здоров*ям, проблеми з привчанням до горшка.
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    зато дуже-дуже часто )))


    Практично всі одноразові підгузники № 1 ( це розмір) - мають виріз на пупок. Вже як згадувалось тут в темці - памперсівські сліп енд плей - мьяко кажучі не добрі підгузники. Комусь підходять звичайні памперси, комусь хаггіси. Нам підійшли ліберо( ті що філоетові), хоча нам би будь які підійшли, але ліберо сподобались по багатьом показникам. ПО перше вони грубенькі, і крім того що достатьньо впитують вони ще між ножками роблять "широке пеленання" як профілактику дисплазі, в них отой внутрішній слой впитуючий йде від самого поясу спереді до самого поясу на спинці ( на відміну від памперсів звичайних де той впитуючий слой закінчується не так високо) в них вставлені еластичні резиночки на спинці, по боках, ща защіпках, тобто памперс не стискаючі тільце дитинки дуже щільно всюди прилягає. Єдиний мінус - то напевно те що ліберо серед одноразових підгузників напевно найдорожчі. І орієнтуючись на той мінус ми спробували підгузники Хеппі - я по своїх враженнях можу сказати що це копія ліберо лише іншого виробника і за значно меншуц ціну. Такі самі еластичні вставочки і защіпки, такі самі грубенькі.
    А ще розкажу свої вражння щодо порівнянні памперсів - одиничок. Власне памперси - в них той сітчатий слой який має вбирати і пропускати крізь сбе каки малятка має дуже великі оті дитки і відстає від загального товстого шару підгузника - в результаті все що мала какала розмазувалось по попі і нікуди не впитувалось. В хаггісах я взагалі не обнаружила того сітчатого слою. В ліберо він є, ті соти не великі, якраз все впитували, не відставали від загального підгузника. Не подумайте що я малу тримала закакану раз так тут про + і - розказую. Міняла як тільки так зразу - але все одно було видно по тих підгузниках, що краще а що гірше.
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    я так би ніколи не подумала!!! :girl_haha: дуже дякую за цінну інформацію! Саме такі нюанси які ви описали можна тільки методом спроб виявити - от я думала поглинаючий шар в підгузках розприділений по всьому підгузнику :girl_cool:... Памперси бачила тільки як подружка малу передіває, так що я повний ноль...

    шось собі в роддомі важко уявляю багаторазові пелюшки :girl_crazy: так що старт буде точно з одноразових... Ото б медперсонал радів :girl_haha: - сумніваюсь що більшість з них знають що є багаторазові підгузники!

    вибачаюсь за оф - мені підгузники асоціюються з прокладками хоть ти трісни! От я маю свої любимі - лібрес в рожевій упаковці і ні на шо їх не поміняю, а олвейс для мене то кусок цирати який парить. Але коли б був вибір між олвейс і куском марлі - вибрала б олвейс... Тобто думаю правильно підібрані памперси мають бути зручні, тре пробувати...

    і ще цілком несподівана інформація
    Дабы закрыть тему взаимоотношения памперсов и младенцев определенного пола, отметим, что если «мальчики и памперсы» - проблема мифическая, то «девочки и памперсы» - реальная. Несвоевременная смена подгузника и (или) нарушение техники подмывания, способствуют попаданию кишечных бактерий во влагалище и возникновению конкретных болезней. Понятно, что причина этих болезней – нарушение правил ухода, а вид подгузника никакого принципиального значения не имеет. Недостаток памперса – сложнее обнаружить сам факт «укакивания», недостаток многоразового подгузника – кал, смешанный с мочой, имеет более жидкую консистенцию, легче происходит инфицирование
    уривок зі статті "Одноразовые подгузники: популярное руководство пользователя" зі сайту Комаровського /його ж авторства/
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2009
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    не можу викинути допису - два рази опублікувала
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2009
  20. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    В мене син. Так от, пробували користуватись Хагісами вони нам зовсім не підходять. Як на мене менше впитують і шкіра малюка червоніє. ліберо йому зовсім незручні, та ще й швидко пропісює. З Памперсами такої історії не було - і мені і йому добре.
    А щодо інстинктів і ходіння на горощик, то скажу так - це індивідуально для кожної дитини.Поставлю в приклад мого меншого брата - на горщик почав сідати швидко десь з 1,5 року.І вночі просився десь з 2 років, хоча погоджуюсь з думкою, що влітку на вулиці дитина може і в трусиках бути - руки всі мами мають, тому і попрати можна.:)