Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. dianka

    dianka Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Коли народила першу дитинку, підгузники ще не використовували (тільки-тільки зявлялись перші памперси), тепер , бачу з ваших дописів, вже не використовують. Так і не скористаюсь цим винаходом цивілізації:))
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Н чому ж ? Як хто. Дуже багато людей користуються. Мене наприклад вистачає ненадовго щоб міняти марлі. Дитина пісяє кожні 15-20 хв. Довше двох годин не витримую. Вдягаю одноразовий підгузник і "спокій глові" та й рукам тоже.
     
  3. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    абсолютно підтримую!!!
    саме так і хотіла написати!!!
    у нас майже не було реакції на одноразові підгузки (хіба на хагіси...) але я наприклад шкодую, що стільки грошей на них витратила і що вони не принесли жодної користі! прати - з пралькою - то не така велика проблема!!! по грошах - рахувала, що краще купити відразу прикольні багаторазові і за пару місяців вони точно окупляться!!!
    і ще з досвіду - ми десь з півроку (коли почався запах) взагалі в підгузки не какали! кожного ранку чемно на туалет!!! так прикольно!!! :)
    може комусь буде цікаво про висаджування - мені колись знайомий скинув дуже класну книжку про висаджування в ел.варіанті!!! вона мені дуже помогла! якщо комусь цікаво - кидайте свій мейл в приват - скину!!! :)
     
  4. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Я вам більше скажу,що,коли у доні в ПБ почалась висипка від тих памперсів,я мала з собою цілу купу марлі,яку порізала й обмотувала дитинку та клала біля себе на одноразову пеленку. приходилось дуже часто змінювати,але воно того варто. а медперсонал дуже радів й казали,що вони таке рідко бачили ,і,до речі багато розповідали мені про ці багаторазові підгузки,але ми перейшли просто на іншу фірму однаразових.
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    По-перше, одноразові підгузники абсолютно не клейонка (якщо не купляти зовсім дешевих, звісно). Це щось типу мембрани. В них дитині зручно і не парить. З боків туди попадає достатньо повітря (якщо не перетискати защіпками живіт і правильно підбирати розмір). І спокійно спить дитина на вулиці по 2-3 години і зимою і влітку.

    В тканевих дитина ОДНОЗНАЧНО мокра, інакше вони мали б такий самий склад, як і одноразові памперси. А оскільки це ПРОСТО ТКАНИНА, то вона, як будь яка інша тканина мокріє. Якщо це не так - тоді поясніть, як може бути дитина суха в тканині?

    Ну, може якась мама і не звертає уваги, коли дитина сидить в каках, але більшість нормальних мамусь міняють одноразовий підгузник моментально, як тільки дитина туди щось зробить. :) А в тканевих - що, можна міняти не зразу? :) :)
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    знайшла ще статтю про одноразові підгузники-трусики
    "Звичайні підгузники надягають в положенні лежачи, тому, коли малюк почне повзати, а тим більше ходити, його буде важко утримати на місці для зміни підгузника. Підгузники-трусики надягають швидше, тому процес переодягання займе значно менше часу.
    Підгузники-трусики легко надягають і знімаються, як звичайні трусики, нічого не треба розстібати, а потім застібати. Тому вони зручні під час привчання малюка до горщика."

    От і компромісик намальовується - ходим в одноразовому і легко на горшок привчаємось...

    написано трошки неграмотно, але сама суть цікава
    "Способи економії підгузників

    Жирним шрифтом я позначу особливості фізіології людини, і нижче сформулюю короткі висновки, як ви можете це використовувати:

    Їда активізує перистальтику кишечника, що приводить до просування калу до виходу.

    Під час годування можна зняти з дитини підгузник і потримати його над тазом або раковиною. Малюк часто какаєт в процесі годування або відразу після нього (протягом 2-3 хвилин).

    Як годувати і тримати над тазом одночасно дивитеся нижче.

    Якщо прийняти положення «навпочіпки» (з нахилом вперед і приведенням зігнутих в колінах ніг до живота), то в дефекації беруть участь допоміжні м’язи, що сприяє швидшому звільненню прямої кишки.

    Малюка краще тримати над тазом так, щоб коліна були підтягнуті до живота.
    При різкій зміні температури навколишнього повітря виникає бажання писати.
    Малюки часто пісяють після роздягання в прохолодній кімнаті. Тому не поспішаєте одягати малюка, хай полежить на пелюшці голеньким, це корисно для здоров′я, заразом і попісаєт.

    Напруга живота або тиск на живіт чинить тиск на сечовий міхур і кишечник, і може привести до сечовипускання, отхожденію газів, дефекації."

    уривки статті взято тут http://mother.lviv.ua/pampersy-i-gorshok/yak-zaoshhadyty-na-pidguznykax/
     
  7. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    А звідки ви знаєте, як часто пісяє немовля? :)


    Даю кілька відгуків, про те, чи мокро дитині:
    1) Я пользуюсь и Дисаной и фуззи банз.
    Разница между Дисаной и фуззи банз:
    Дисана:
    Из плюсов: кожа дышит,
    не повышает температуру внутри памперса (для мальчика очень важно, для потомства)
    Минус: протекает.

    фуззи банз, всё наоборот:
    плюсы - не протекает
    минусы - кожа не дышит

    Общий большой плюс - не загрязняют окружающую среду! (не разлагаюься 50-70 лет на свалках).

    Итог. Дисаной пользуюсь для здоровья малыша
    Фуззи банз для сохранения чистоты на планете
    одноразовыми, в поезде, например - иначе весь вагон станет пахнуть туалетом ;)

    З.Ы. подгузник Дисана с одетыми поверх шортами шерстяными не протекает.
    -------------------------

    2) В Фуззи внутренний слой трусиков - флис. Т.е. когда деть пописает один раз, он пропускает влагу внутрь, вкладыш ее впитывает, и деть сухой. После того, как вкладыш впитает влагу по максимуму (лучше этого не допускать), в трусиках будет влажно, но не мокро.

    На мой взгляд, Фуззи и одноразовые одинаково. Если не считать, что внутри памперса сорбент, который доверия мне не внушает. Уж лучше ткань.

    -------------------------------
    3) А мы Дисаной пользовались - очень довольны были. В шерстяных шортиках - не пропускает, 3 часа в них можно быть детю, как в одноразовых. Ночью дольше были - все хорошо. Попа стала без раздражений в Дисане.
    А потом начали высаживаться, вообще без подгузников ходили все лето, начало осени. А вот сейчас, ближе к зиме, начала одевать для подстраховки многоразовые самошитые по подобию Дисаны из колготок (удобнее снимать-одевать на улице, как трусики) ;), сверху шерстяные штанишки Дисана. Правда, возвращаемся сухие в последнее время (нам почти 11 мес.). При том, что мы много ездим в марштурках, ходим по гостям. Так что, решайтесь и начинайте высаживаться! :)
    Да, а в поезде мы сначала многоразовыми пользовались, а потом в горшок писяли успешно всю дорогу :)
    -----------------------------------
    4) прочитала все комменты.мое мнение:)
    пользуюсь Фуззи 2 мес.
    плюсы:
    -это не химический памперс к коже, а ткань,что приятно
    -окупаются быстро,что тоже приятно
    -кожа БЕЗ ОПРЕЛОСТЕЙ,чего в памперсе достичь не удавалось
    минусы:
    -флис-синтетика
    -стоят денег,но окупаются,но размер у нас 3-8 кг-уже малы,надо опять тратиться.зато следующий размер будет до 15-кг,а это и моя 2-х годовалая дочка столько не весит.
    у нас 3 штуки,на батарее сохнут быстро,одеваю раз 5 день в итоге.парниковый эффект есть-если прописяный насковозь и не поменять вовремя.
    -----------------------------------
    -----------------------------------
    -----------------------------------

    Висновок: дитина в тканевому підгузнику суха.
    Щодо каки - моя дитина в тазік, а потім на горшок ходила, і так до сих пір; всього кілька разів я не встигла її висадити.
    ----------------------------
    І ще один момент. У маленьких діток - до 3х міс. - м*язи сфінктера слабкі, тому, як казала наша Коза-Дереза, з кожним пуком летять каки. :) (в гілці для мамусь і татусів). Їх трошки, і памперс не попісяний, більшості мамам 1) шкода міняти, бо гроші, 2) мами не знають, що там ті каки є, їх мало, запаху нема. Але суть - дупця в каках сидить.

    Мама, яка одягнула на дитину памперс, не пильнує за такими "дрібницями", вдягнула й чекає, коли буде конкретно видно, або на запах.
    Хіба це здорово??? Для дівчат це катастрофа! І хлопчики мають проблеми. Пам*ятаю, наша Drimka казала, що проблеми з нирками в малого були, швидше за все, від памперса.
     
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    три штуки - шось малувато, але на пробу можна взяти...

    З виду мені більше подобаються ті на кнопочки (Фоззі) - манить простота одівання, і по ціні здаються кращі - приблизно 13 Євро, А Дісана десь 7,5 Євро - щось же в ту ціну закладено... А по відгуках навпаки Дісана ліпше... Лякають ті махінації з завязками...
     
  9. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Що саме?

    Це трохи питання суперечливе бо перегрівання ніби шкодить в більш дорослому віці, хоч я не лікар, тому не стверджую на 100%, є відповідна стаття Комаровського, що це спростовує.
     
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Так, перегрівання шкодить хлопчикам лише з підліткового віку. Це підтверджує більшість лікарів. Навіть у радянські часи, коли підгузників одноразових взагалі не існувало, в журналі Здоров'я писали, що то забобони. :)

    До речі, про перегрів. Ті багаторазові Фоззі товстелезні. І на форумах про них пишуть, що дитина в них якраз перегрівається.

    Як на мене, найкраще - одноразові підгузники на сон, вулицю зимою, в гості. Все решта часу - просто трусики. Або й взагалі без нічого, якщо дитина ще мала і не рухається. Нащо ті всі марлі, пеленки, дорожезні тканеві підгузники?
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    класне питання мамі маленької дитини ))))
    знаю, бо бачила :) бо малу і без памперсів тримали і попіси рахували
     
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    :)

    А я не просто так спитала. :) До пісяння часто-часто діти привчаються після того, як їх запакують в одноразовий памперс, і не висаджують. Якщо дитинку висаджувати, то вона з часом довше і довше тримає сечу. Чому? Бо збільшується об*єм сечі, і сечовий міхур збільшується в об*ємі.
    Дитинка, яка не висаджується, пісяє постійно по чуть-чуть, її сечовий не збільшується в об*ємі.

    До речі, в одноразовому шкіра дитинки залишається вологою - в більшості марок. ТОму та розрекламована сухість є примарною. Сухо хіба мамі, ліжку..., а не дитячій шкірі.
     
  13. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Чому ж тепер такий високий рівень безпліддя чоловіків - сучасне покоління ще памперсів не знало.
     
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ну ну...то спірне питання.на безпліддя не лише памперси впливають,або можна сказати памперси може і впливають але не так шоб настільки ..от
     
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Дівчата, ну де памперси, а де безпліддя?
    Що там хлопчику може напарити, якщо фактично сформовано не до кінця.

    А на питання
    відповідь проста:
    куріння. алкоголь, наркотики, малорухливий спосіб життя, стреси, екологія, ліки, вен.хвороби і т.д і т.п.

    Ось для дівчаток памперсиє куди "старшнішими". але про це чомусьніхто не говорить.

    Згадалося, як на одному мамському форумі читала: "Моїй дитині вже три тижні, а я досі не розумію, коли вона хоче пі-пі. Я погана мама?"
     
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    я вважаю одноразові підгузники файним винахідом,але лише,як каже Левандівка ,"без пшесади"..тобто вдягати лише на вулицю.це дає можливість довго гуляти(влітку можна і без нього навіть,пам'ятаю Ніка так робила.гуляла з Маркусиком без підгузника:))
     
  17. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    +1
    Мені здається, що здебільшого проти памперсів виступають бабульки, які вірять, що дитина в памперсі псується, або ж ті, хто пережити не може, що вони своїм синам півночі прали, а потім підня прасували пеленки, а невістки памперс одягнули - і някого клопоту.
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ти не повіриш, але ніка якби їй тодішній теперішній розум (як і мені) - то давно би вже не користувалсь памперсами (марічка вибачєй)
    а взагалі я замовла малому багаторазові - най вже не буду купувати тоті пакунки,якшо половину викидаю не користованих

    мої бабульки (хоч і прали і не спали) - все казали шо то так зручно шо не тра мучитись над тазами з пеленками
    але я бачу, що якби хтось пхнув мені під носа теорію висаджування до пологів - було би набагато простіше зараз
    я проти одноразових не тому шо вони наносять дуже страшну шкоду дитині. а проти, тому, що вони є між мною і дитиною. мама не налаштована повністю на хвилю бажань малюка (хто читав Бауер мене зрозуміє)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    давай ссилку чи посилання..думаю багатом буде цікаво
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    книга БАУЕР Життя без підгузника ось тут є можливість завантажити. почитайте - дуже цікаво і зрозуміло розписано