Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Бауер не читала. читала Комаровського. Тому навряд чи вас зрозумію.
    І зв"язку між памперсами і тим, коли дитина почне ходити на гощик не бачу. Звісно, якщо мова йде не про рефлекс "висадили-мама попіпікала-значить реба пі-пі", а про свідоме контролювання процесу.
     
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    трошки не в тему - мій татко раз вночі прав намилив і забув пополоскати, і біля батареї повісив щоб скорше висохли, мама встає - а пеленки як дощечи стали :girl_crazy:
    мала нагоду на днях подивитись на підгузки ДІСАНА... блін це ж тряпочка зі шнурочками!!! звідки така ціна??? на вид її собівартість 15 грн ну плюс заробити - 20-25 потолок, а 130 коштує...
     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    скажу з свого гіркого досвіду, що з наступною дитиною НІЯКИХ одноразових підгузників, лише багаторазові і по максимуму висаджування.
    а з тим педіатром, що писала про одноразові підгузки, навіть як лікар - НЕ згідна. я розумію, що в неї більший досвід, оно ж доктор вищої категорії (а це не говорить за супер професіоналізм, а лише за стаж роботи лікарем) і якщо б вона хоч на хвилинку поцікавилася складом одноразових підгузників, то такого б не писала.
    ну і стаття написана в рекламному дусі
    а ви складом поцікавтеся. ну і ніхто ж не заставляє вас купувати дісану. прошу дуже марлі повно, пеленок теж :)

    він є, і самий прямий
     
  4. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    а що сталося то?
     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    odree, мені весь час товкли що вони з хлопку. ну хлопок то не китайський шовк...
     
  6. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    http://community.livejournal.com/golopopy/profile - community в жж про висаджування. Багато хороших практичних порад
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    в мене юстина до тепер, а їй 3 роки і майже 3 міс, какає ТІЛЬКИ в підгузник, і то при тому, що вона з року і 3 міс в підгузнику лише гуляла (до півтора року) і спала (майже до 3 років з проміжками, бо пила багато)
    і маю з тим ВЕЛИКУ проблему, не дай Бог нікому. ну і крім того купа нюансів, які видно коли бачиш дитину, яку висаджували і дитину з одноразовим підгузником. Знаю що за кордоном діти можуть бути в підгузнику до 5 років. і не вважаю це нормою!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Мій малий по хаті голопопить. Часом я підловлюю пісання. Але раніше, ніж рік і 10 я не очікую, що він почне проситися на горщок чи тим паче, терпіти і не пісяти.
    І якщо в 2,5 роки малий не буде ходити на горщик, то винні у цьому будуть не памперси, а я.

    odree тобто донечці треба обов"язково в памперс какати, я правильно зрозуміла?
    розумію, що вас це дуже непокоїть.
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ну і ось порівняльна таблиця самих дорогих багаторазових підгузників від дісани і одноразових
    [​IMG]
     
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ви знаєте, я колись теж була така і так казала. і дай Бог, щоб у вашої дитини такого не було.
    зазвичай мудрість приходить з роками і досвідом. в мене з старшою теж таких проблем не було. і мама одна ж. меншій навіть більше уваги приділяла.


    а от це і є погано. тут дівчатка давали посилання на статті про висажування. почитайте для ознайомлення.
    я ж тут не просто так то все пишу. думаєте мені це все дуже приємно???
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    звідки такий вік? рік і 10?? діти, яких висаджують, і терплять і просяться свідомо набагато раніше.
    поясніть будь-ласка - якшо дитину привчають до горщика з 1,6 року - а вона хоче туди ходити. то як мама винна? тільки тим, що довірилась одноразовим підгузникам (я сама така - нікого не звинувачую, тільки себе в своїй ліні)
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    олеся, а памперси тут до чого? то хіба не звичка?

    молодці мамочки, які відмовились від памперсів на корсисть марлі, але я до такого явно не готова.
     
  13. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    В мене малий був в одноразовому з народження, бо я лінтюх, але зараз він всі справи робить у горщик, з початку літа ми виходили гуляти без памперса, але часто висаджеували, дома часто ставили пісяти спочатку кожних 5 -15 хв, з часом він міг довше стримуватися, какав завжди десь ховаючись, але десь в 2 рочки йому бамкнуло щось і почав проситися сам. Коли йому було 1 рік і 5 місяців я попала на збереження, а свекруха виршила відівчити його від памперсів, то був лютий, вона його залишала в мокрих трусиках і колготках щоб йому було не комфортно і він зрозумів, що не треба пісятися. В нього все потім таке червоне було що я довго-довго мазала Веледою, і чим хочеш. На мою думку, доки в дитини не дозріє нормально нервова система, всі сфінктери, а в кожної дитини дуже індивідуально це відбувається, доти вона не буде сама проситися на горщик, хіба рефлекс буде дуже умовний. Через це часто діти бунтують, особливо якщо їх висаджували на горщик після 6-7-8 місяців під спонукаючі звуки, бо вони ніби не хочуть, а до них пристають давай-давай. В мене так з малим було, що він не хоче в той момент, але я кажу і він мусить хоч краплю видати, бо чує звук. Але нам дорослим ніхто ж на вухо не каже, коли і що робити. Зараз мала на сон в памперсі, а в хаті голенька або в марлі і на одноразовій пеленці, або резиновій, що переться, але я не хочу щоб вона пісяла на звук, просто щоб шкіра дихала без памперса
     
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ой, згадую Штефка...аналогічна історія...пісяти привчився на горщик швидше, але ще півроку какав виключно у підгузник! Міг цілий день терпіти, і як тільки памперс надівали-моментально робив своє діло! Ледве застібати встигали...До горщика привчали цукорками, так він потім ще майже рік циганив цукерки за кожне ходіння на горщик...З Магдаленкою хочу все зробити по-іншому...
    Психологи кажуть, що дитина до 1,3-1,4 горщиком просто цікавиться як іграшкою, але взагалі навіть такий вік є достатньо пізнім як для привчання. Наші мами нас в півроку вже садили...
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    так , правильно. і що тільки я вже не пробувала, безрезультатно

    катюш, та власне, що та звичка через одноразовий підгузник
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    в нас навпаки - какати, то пан дуже гидливий - не любить шоб попа була в какулях. а пісяти - то люрить всюди. от ввечері то на горщик ловлю, то над мисочкою висаджую. а нині зранку - то як після потопу - півхати запісяної. і не сигналить же будьпрокляттотдєнькагдакупілапампєрс
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Олесю, знаю не одну маму з тою ж самою проблемою: какати тільки в підгузник і то терплять донеможу просто :sad: І старші дітки. Пісяти просяться, а какати лише стоячи і в підгузник
     
  18. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Так само можна стверджувати, що в собак павлова свідомо по сигналу слина капати починає.
    Я могла б з народження пі-пікати над горщиком і, очевидно, що в рік в дитини виробився б безумовний рефлекс.
    Але я краще почекаю, коли дитина фізіологічно буде готова до ходіння на горщик.
     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    ооооооо, і то при тому, що голопопила вона раніше ніж старша. таке враження, що тепер потрібно то тільки перечекати
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ну от я пеленки підстеляю/підставляю...і нічо, не махаюся...