Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Щось я вже запуталася, при чому гола попа, до контролювання процесів самою дитиною? Я розумію щоб не парило, дихало, мама бачила, ловила в тазик, горщок, будь-куди. Коли дитина роздягнена, то точно багато тримати не буде, бо вона ще й трохи мерзне (якщо довго роздягнена), а от ті всі непромокаючі труси придумані щоб діти повзали, ходили по хаті і на вулицю, і щоб все навколи зовсім мокре не було. Ми з малим літом їздили з баночкою і на вулиці ставили пісяти. Не питаючи просто ставили, малий деколи кричав так жалібно ні, то я розуміла, що він не хоче, а тато наполягав, але зараз все налагодилося малий проситься сам.
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    я підстеляю одноразові.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    з дівчатками трохи легше( доки вони лежачі:)), а от хлопчику підстеляй /не підстеляй все одно фонтан буде:)
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

  5. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Таня, а малий як проситься нормально, сам? Мала підросте ще й на нього буде дивитися і проситися разом на горщок, той процес в неї має швидше пройти
     
  6. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ага! В мене дівка такі фонтани видає! Тільки й встигаю свій одяг міняти:) Ну і наша мадам лежача була хіба перші пару тижнів, а зараз вона вже крутиться на всі бокиі по ліжку повзає, на руках майже весь час носиться, тому ловлю всюди і весь час.
    Штефко вже давно чемно сам ходить, біжить з криком "хочу пісяти"...всідається, потім роздається характерний звук...і він каже "хочу какати":) Ну а потім несе папірку, аби витерли йому дупку. Але от процес привчання був достатньо довгим і винагороджувався цукерками...Я особисто чітко побачила вплив підгузників...
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    питань більше не маю - все зрозуміло
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?


    факт
     
  10. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Взагалі все добре в міру, ті ж самі одноразові підгузники добре виручають в певних ситуаціях. Але Одрі добре написала марлі і пеленок є повно, не обов"язково купувати Дісану, хоча те що вони на зв"язках для діток зручно, бо не пеленати ж їх солдатиком до року. Якщо вирішили бути без памперса, значить треба притримуватися того щоб не було один день по-одному, другий день по-іншому.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Зимою ??? на вулиці???
     
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    та ну!!! краще зимою на вулиці в памперс попісяти - а то продує і біда буде!!!
     
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?




    це -так!але думаю то вже ближче до 2-х років буде.а може вже і на весну зможе.бо зараз кажу ж,як бавиться ,то може і в штани наробити,а такої "аварії" зимою на вулиці не хочу!!!
     
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Зрозуміло, що якщо дитя тримати в одноразових по 3-5 годин - то воно і мокре і перегріте. я міняю що 1.5 години - вони практично сухі. крім того я беру на розмір більші - не перегрівається. Про какання - Какаєм на горщик - десь орієнтовно 2 рази на день. Мале поїло, посиділо, напижилося - почервоніло - і все готово. З року - будем попіс тренувати
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    та я не кажу зимою дитину під деревом садити
    маю на увазі - шо можна зайти кудись (кафе чи ше десь). якшо дитина терпить!
     
  16. seryj

    seryj Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Не тримайте дітей в тих одноразови підгузниках до 3 років (крім потреби вийти на вулицю іт . д ) Молодим мамам раджу одіти памперс на себе і походити день ,щоб відчути всі ( прлести ) пігузника так цеж клейонка як та дитина мучиться в тому памперсі подумайте над цим.
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?