Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Далі читаю "Життя без підгузників" Інгрет Бауер. Просто слів нема, як то добре, коли така інформація вчасно трапляється!!! Шкода, що раніше не приглянулася до цієї ДУЖЕ корисної книжнчки, бо пеленок знадобиться більше, а часу залишилося ну зовсім мало..
    І, як на зло, ніяк неможу знайти марлі по магазинах Доведеться ще побігати :crazy:
    Хоча памперсів узагалі не знадобиться -- а це дуже тішить
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2009
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Та троха знадобиться, бо ж в люди все одно доведеться виходити:) Так шо контрольну пачку можете купити вже:)
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ви на Привокзальний базар підіть, купите скільки хочете. Там жінки тримають на руках при вході з Городоцької, а може і ще в якихось місцях, попитайтесь.
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    у SoloZiLvova багаторазові є підгузки
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Не мусово. Дорога родина принесе...
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    а вони не мусять бути марлеві, у нас в діло пішли старі зіпрані наволочки та підодіяльники, хоча марлеві теж прикольні, особливо коли їх попрошивати. На Краківському (та й на Привокзальному), завжди при вході на базар стояли бабусі з марлею, зараз не знаю, бо вже пів року там не була, але мені здається, що вони там мають бути, бо то класика базару.
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    А вночі як міняєте?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    щось дівчата чим більше до пологів тим більше я заплуталась, що мені буде потрібним. Мамусі, хто ближче знайомий з системою типу Дісани проконсультуйте будь-ласка.
    Бауер читаю, але як випадає момент, тобто короткими перебіжками....
    полізу певно ще ЖЖ читати
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Дівчата,а як вам багаторазові підгузникик? я ческажучи,по-іншому все уявляла.я чомусь думала ,що вкладка йде поверх всього,а вона вкладається всередину і запісюється ж тоді і сам підгузник і його теж приходиться прати,а сохне він тааак довго!чи це я ще не наловчилася..не знаю.поділіться враженнями,хто має!
     
  10. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    +100%.
    З малим у мене було трохи інше ставлення до одноразових памперсів, думала що без них не витримаю. Можливо то ще й через те що малий був неспокійний, я не висиплялася тому і думати якось не хотілося про ті марлі. А з другою дитиною все навпаки, їхнє використання звела до мінімуму:girl_claping: навіть і не думаю про те що створюю собі додаткову роботу, воно саме по собі і зовсім не в нагрузку, при тому що ніхто мені не допомагає. Я навіть сама повірити не можу:girl_in_dreams: що мала два різних ставлення до підгузків, але це факт.
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    тобто "попісяння" проходить ту флісову внутрішню тканину і вона висихає швидко,так? а я подумала,що вона буде "пахнути" попісяним і її треба заперати,щоб було знову все чисто. деревня..:girl_crazy:
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    читаю "Життя без підгузників" Інгрет Бауер. Йомайо, шо ж раніше мені та книжка не попалась!!!! у мене Маргонька так класно сигналізувала постійно перед тим як поцюняти!!!!! а тепер вже не так((((( може ще налаштуємося жити без підгуників)))
     
  13. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

  14. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Ми використовуємо одноразові з народження, зараз ніч і півдня в підгузнику, пів- без . Моя мама каже, що найбільше досягнення науки і техніки - це пральна машина і одноразові підгузнки. Вона виростила чотирьох дочок, і я, будучи старшою, відчула всі ті "прєлєсті" міняння пелюшок на собі вже з дитинства, оскільки мама залишала мене на господарці, а сама йшла на роботу. А субота для нас була днем прання(з самого ранку і до вечора). Так що для мене ніколи навіть не стояло питання у виборі підгузників (одно- чи багаторазові) , правда, і алергій син не має (використовували в різний час різні, зараз зупинилися на Ліберо та Памперс)
    Але дуже і дуже часто...(Побачила, що Ніколь мене випередила:girl_smile:)

    На те і треба одноразові підгузники часто міняти...
    абсолютна "фігня" - в перших дописах подано статтю , яка спростовує це.
    - абсолютно згідна.
    Ну це вже не мама, а пофігістка якась таке робить.
    Я загалом зовсім не проти багаторазових підгузників, і там і там є плюси та мінуси (багато з яких не обгрунтовані). Знімаю капелюха перед героїнями , що встигають десятки раз на день поміняти підгузник та ще й випрати його вручну, незважаючи на безліч хатніх справ.
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2010
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    то не героїні - просто мами
    і то не така вже важка робота
     
  16. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Сама по собі ,може, і не важка, але, як я вже писала в іншій темі - якщо дитина чемно вночі і вдень спить, встаючи тільки кілька раз поїсти, то поміняти підгузник і висадити , певне, не проблема. Але , судячи зі свого досвіду (сподіваюсь, це , радше, вийняток , а не правило), якщо дитина тільки засинає о 2-3 год ночі після плачу- крику з 20.00, а тоді ще щогодини просинається, вдень спить по 20- 30 хв і тільки під час прогулянки 1- 1.5 год, тоді звиняйте - мамі теж спати треба. Я вже мовчу про звичайне прибирання і готування.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    а може вона якраз і плаче від того шо їй в підгузнику незручно спати?
    я сьогодні малого в нових штанцях поклала спати - то він крутився, йому резинка трохи тиснула
    я штани зняла - трусики вдягла, він відвернувся і засопів
     
  18. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    Та ні! У нас животик болів, мали високий рівень стафілококу в кишечнику. Це не просто резинка тисне чи коліки легенькі.:girl_sad:
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    [​IMG]
    поляки роблять ось такі багаторазові підгузки з байки
    класні
    якби то в нас колись таке робили
     
  20. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Підгузники - одноразові чи багаторазові?

    skarlet, хотіла промовчати, але зачепила "повна фігня". :girl_devil:
    Наталя, ти питання Ніколь побачила, а відповідь пропустила. Повторюю: до такого частого-частого пісяння привчає дитину сама мама, яка не висаджує її.:girl_cray: Дитина, яка висаджується, щоразу рідше і рідше пісяє. Вже в кілька місяців дитина пісяє зранку, перед/після сну, на ніч, і цілу ніч тримає, або висаджується 1 раз. Збільшується об*єм сечі, і сечовий міхур збільшується в об*ємі, збільшується час тримання. Тому не треба байок.

    По-друге.
    І це не мама-пофігістка, а більшості мамам 1) шкода міняти, бо гроші, 2) мами не знають, що там ті каки є, їх мало, запаху нема.
    Крім того, якщо дитина покакала на вулиці, чи в магазині... - ви про то знаєте??? Не знаєте. Тільки коли прийдете додому, тоді побачите, до того моменту дитина сидить в каках. А навіть, якщо й знаєте, то не завжди поміняєте.:girl_haha:

    А тепер кілька статей для більш детального ознайомлення з "енним чудом світу".

    Что мы знаем о веществах, перечисленных на упаковке подгузников?

    Одноразовые подгузники и их влияние на психологическое развитие ребенка

    Одноразовая планета