Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    ми такі чорні з чорними вкладками юзаєм вже тижні 2-3 (хочу на подарунок, то взяла 2 на пробу), дуууже класні, набагато кращі ніж ті найпростіші по 2дол, і якість краща, і вигляд і сидять набагато гарніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    дівчата з якого віку ви використовуєте багато разові підгузники, а то нам 2,5 тижні, 2 дні покористувались, дитина вся мокренька спати не може...
    і ще одне питання, як ви робите в такій ситуації, дитина коли їсть робить купку, і після їжі зразу ж засинає, то коли міняєте підгузник???
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Краще в такому випадку будити і міняти підгузник одразу щоб не було проблем зі шкірою

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ми в такому віці спали міцно, то часом вдавалось поміняти і не розбудити.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми активно юзаємо багаторазові підгузки, вдень лише в них. Одноразових на день йде 2 шт зараз -на ніч і вдень надвір. Влітку тільки 1 на день йшов, бо надвірі міняла багаторазвий, спека була. Коли у візочку спала, то деколи підгузок знімала, знизу непромокайка під пеленкою, зверху марлічкою прикрила, так і гуляли по стадіоні. Але почали після 2 міс, бо на початку доця дуууже часто пісяла, то легше просто голопопити ніж вдягати підгузки.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    моя малютка нажаль так міцно не спить, аби їй крізь сон міняти підгузки, тому мабуть буде спати з брудною попкою(((( а до багаторазових підгузиів ми мсабуть, ще не дороли, багато пісяємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не боїтесь подразнення? вона ж так і кілька годин спати може. я міняла зразу - чи спав, чи вночі. боялась лишати в закаканому підгузнику
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @бетменша та звичайно що боюсь, але як перебиваю сон, то дитинка нервується і потім не може заснути.... тут стоїть вибір або сон або чиста попка???
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мене смущає не те, шо вона брудна, а те, до чого вона може привести. З висипами трудніше буде розібратись, ніж ше раз приспати дитину. З часом малюк буде какуняти рідше. То в перший місяць вони так крізь сон можуть
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ммм, я не вважаю себе поганою мамою, але давала дитині поспати трохи в закаканому підгузнику, будути дитину було шкода, плюс він страшно плакав, якщо його збудити. Я приблизно знала графік своєї дитини і 30 хв в какулях нам погоди не робили, подразнень не було. До 3 місяців мій пупс какав по кілька разів на день. І тоді мені одноразові підгузки і голопопіння не підходило взагалі - як згадаю ті закакані пеленки і сухі руки((
    От зараз, коли какає малюк рідко - багаторазові підгузники я люблю))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мій перший місяць по 8-10 разів на добу. а потім десь до 5-6 м. приблизно по 5) які там багаторазові))
    то тре дивитись по дитині. мій теж досить товстошкірий. і як десь недодивилась і він довше побув в закаканому, то максимум трохи червоніла шкіра і бепантен то зразу знімав. а племінника тре було зразу перебирати, бо дуже чутлива шкіра.
     
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    З власного досвіду , краще розбудіть але попу від каків помийте, бо потім буде кричати від того що повисипає, і поробляться ранки , то все буде її пекти, важко буде на руки брати,бо притискати будете ,а вона кричати.... заживає то все біля 4-7днів і то все без памперса ,голопопити прийдеться, бо розятриться в памперсі ще більше... подумайте добре...а то ще гори прання штанців,бодіків... і тд.
    Краще зараз приколисати вдруге ніж так мучитись,я щей до лікаря дзвонила і ряд процедур робила ....краще не запускати..!
     
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, а що скажете на рахунок підгузників дл я плавання? Вони зручні діткам? Бо ми збираємось у басейн із малявками нашими. От я і думаю щодо цих підгузків. І на скільки часу вистачає одного? Бо ціна трохи кусається... Але знову ж не будуть вони пісяти у басейн загальний...

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Що значить зручні? Підгузники як підгузники. Поплавав, викинув...і щодо пісяння - так, будуть, бо ті підгузники стримують лише тверді випорожнення. Замість одноразових можна купити багаторазові трусики. В нас були такі [​IMG]
     
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ото я темна:) і ще думаю, як так вони воду із басейну не вбирають, а попіси так
    Тоді нам таке не підходить. Можна тоді сміло шукати звичайні плавки. Ще б знайти такі маленькі)
    Чи то у вас трусики типу багаторазових підгузників?
    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Це багаторазовий підгузник для плавання.
     
  17. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дічата, ті що задоволені багаторазовими підгузкам, поділіться посиланнями, де і які ви купували, будь ласка. Ато ми з наших вже виросли, хочу брати наступний розмір але так щоб не розчаруватись, як з оцими.
     
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    а якими ви незадоволені? я просто питаю, щоб собі таких не брати)
    я купила такі, що розмір регулюється. Не знаю, на скільки їх вистачить
     
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    ЕКОпупсами.
    Я теж, от нам до 9 кг вистачило, як і писало на упаковці. тепер треба нові.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @synuchechka
    замовляла з Алі тут на ДП. самі звичайні підгузки
    вкладки також маю з Алі прості білі. трохи затонкі, тому кладу 3-4шт в кишеньку, або пеленку ситцеву складаю в кілька шарів.
    задоволена. користуємося вже 4й місяць.
     
    • Подобається Подобається x 1