Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @Зорянівонька, мали в дитячій в попередньому помешканні ковролін. Пластилін, розлиті фарби, і тд, чистили хімчисткою, але зняти і просушити було нереально. Я за кращий ламінат, не так переживаю за нього, в мене мала і бейблейда запускає, і на коні скаче, мені не так шкода, якби то паркетна дошка була.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я теж не раджу ковролін, сестра брала на прокат професійний пилосос, яким користуються клінінгові фірми, почистила - повний бак бруду, заради експерименту, почистила ще раз - знову повно бруду, після третьої чистки вже було менше. При тому, що ззовні килим виглядав абсолютно чистим
    Зараз в мене в спальні стоїть найдешевший ламінат вже мабуть 10 років, йому нічого не сталося, є від дитячого ліжка і то не царапини, а просто сліди, видно хіба якщо лежати на підлозі)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Однозначно не раджу як мама алергіка.
    А взагалі я балдію від натурального дерева. Свого часу ми таки заморочились паркетом. Купили якийсь не супер-пупер, покрили маслом. Відчуття справжнього чогось, приємного, натурального. Дуже задоволена. Десь тут в темі мають бути мої дописи про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В нас є теж паркет покритий маслом, то дуже гарно. Але вийшов дорого, і таки треба з ним обережно. В дитячі хочу щось простіше.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може масивну дошку соснову покласти? Не дорого і тепло. Ну і дошка. Обожнюю боса по натуральному дереву ходити. В будинку плануємо саме таку класти. Зараз в квартирі в одній кімнаті паркет, а в іншій ламінат з тих дорожчих. Йому вже років 12. Ламінат мені дуже не приємний на дотик, пластик-пластиком. А паркет старий, березовий вроді колись ставили. Ми його реставрували - вигляд не фонтан, але на дотик чудовий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    я б не радила, вона не дуже витримує навантаження, швидко стирається. Ми на таку дошку на першому поверсі стелили ламінат, то ламінатом задоволена. Брали вроді 33 клас, то ніби ок. Мала їздить самокатом по ньому і різні штуки катає.
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Зорянівонька , я б брала ламінат 33-34 класу, а під нього інфрачервоний підігрів. Мої знайомі так зробили , то дуже задоволені. Про переваги інфрачервоного підігріву можна багато знайти в неті , перше-ліпше посилання. Я дивилася багато відео - там монтаж наче простий виглядає. Знайомі то повністю самі собі все зробили, ніяких майстрів не наймали. В них перший поверх квартири, то холодно було й сиро. А тепер дуже задоволені. Після того мамі своїй таке зробили на кухні, під плитку.
    Я собі так хочу так само робити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми плануємо на другий поверх в спальню і дитячі кімнати, буде мабуть нормально. На першому поверсі глиняна підлога, плитка і мабуть заливна. Це ще під питанням.
    Дошку чим краще покрити? Є якісь поліуретанові лаки. Як вони? Чи не варто? Краще маслом? Наскільки воно зносостійке?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Коли ми робили ремонт (років 3-4 тому), чоловік цікавився інфрачервоною "теплою" підлогою, то на той момент він був добре придатним власне для ламінату.
    Під паркет відгуки були такі собі, а про плитку писали, що того підігріву майже не відчутно (я можу плутати плитку і паркет).
    Впевнена, що за стільки часу прогрес в технологіях пішов далеко вперед, але перш ніж вибрати для себе таке рішення, почитайте відгуки реальних користувачів.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось тут знайдіть дійсно хороших майстрів. Брат робив таку в офіс, напартачали дуже. Попав в ту підлогу багато грошей, а на вигляд ге. Одне з найбільших розчарувань.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2019 ---
    Мені масло наразі найбільше подобається. Таке воно приємне. Лак не люблю. Маємо весь 2 поверх в маслі і сходи. Підлогу покривали майстри, то все ок, сходи покривали самі, то трохи почало зношуватись. Але сходи в рази більше експлуатуються. Плюс там не важко підмалювати знову. Я однозначно за масло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А яке масло брали?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми мали осмо. Є воно різне, вже точно не пам’ятаю. Ми брали два вида. Спочатку натуральне + зверху якесь. Паркет трішечки потемнів. Але як нам пояснювали без зміни кольору не можливо. Тобто там є якийсь колір + основне масло. І от замість якогось кольору ми мали безколірну.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Хороша штука, паркет царапається тільки коли по ньому добре чимось гепнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В нас масло Осмо. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Прочитала все. Ніхто не купував готову паркетну дошку типу Барлінек? Преважно всі десь у виробників замовляли сирець і самі покривали?
    Це економічніше чи ні?
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я купувала і саме Барлінек, але 5 років тому. Дівчата, що самі чи з майстрами покривали, скоріше всього брали масивну дошку. Щоб десь пропонували паркетна дошку - сирець, то ніколи не чула. Що економніше - то потрібно рахувати. Роботи по вкладанню абсолютно різні, готова паркетна дошка кладеться як ламінат - клац-клац і готово, з інструменту треба тільки пилку (краще електролобзік), не обидві ліві руки і один помічник. З масивною дошкою зовсім інша історія, там спосіб вкладання не такий простий. Так як бюджет був обмежений, майстрів наймати не було як, площа велика і нам давали гарну знижку, то ми вибрали паркетну дошку.
    Зразу скажу паркетна дошка (хоч в мене шпон дуб) коцається від падіння важких предметів, неакуратного шургання меблів (підклеювати захист на ніжки), але певно немає такого дерева (хіба якийсь тік палубний, ще й покритий палубним лаком), на якому можна було би уникнути слідів "життєдіяльності" сім'ї з дітьми. Є дошки брашовані, на них "скази" точно майже непомітні будуть, але не до кожного інтер'єру підійдуть. Я живу з тою підлогою 4й рік, спочатку за серце хапалась , потім попустило, тим більше видно ті вмятини і царапини лише під прямим сонцем. Зрештою, не ми для хати, а хата для нас, дуже вже аж таке понищене воно не виглядає, досить пристойне. А, ще один момент, ті ділянки, де попадає пряме сонце, стали трохи іншого відтінку, ніж ті, що під меблями.
    Як дуже вже знищиться і буде харити - зняти і поставити нове не проблема, укладка, як я вже писала, як ламінат - плаваючим способом.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Shapokliak дякую за розгорнуту відповідь
    --- дописи об"єднано, 2 Березень 2019 ---
    @Shapokliak є і такий сирець як паркетна дошка. І послуга тих виробників є - маслування і брашування. Просто для мене не зрозумілі переваги.
     
  18. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Ми обрали теж паркетну дошку Befag. В основному через легкість монтажу. Експлуатуємо 4 роки з 2 дітьми. Подряпини, вм'ятини, вибоїни. Потрібна делікатність у користуванні, але ми теж вирішили не жити заради цілісності підлоги. Зрештою її можна циклювати і відновлювати.
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @podolyanochka а є фото?
    невже це настільки кидається в очі?
    бо з опису мені здається що це повний капець))))))))
     
  20. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Так, це повний капець :) але це життя і не заради підлоги ми живемо. Пластик мені на дотик неприємний. Вдома і ми, і діти ходять босоніж.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 1