Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. LiubaG

    LiubaG New Member

    Поділіться враження від вінілової підлоги. Хто яку ставив - клеєву чи замкову? Як по ній ходити - чи не надто холодно? Як тактильно відчувається? Чи не лепне?
     
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Добрий день! Вибрали плитку? Поділіться відгуком!) На даний час також шукаю хорошу плитку.
    Порадьте дівчата!
     
  3. Adeo

    Adeo Active Member

    і я послухаю.

    Основне питання, чи вартує переплачувати за Італію-Іспанію. Звісно, по дизайну вони цікавіші, але і польську симпатичну можна знайти в 3 рази дешевшу. Тут більше цікавить, чи справді вона така рівна і гарно кладеться, чи все, все ж таки, залежить від того, з якого місяця в майстра руки ростуть, і дешевша та вітчизняна не означає конче погана?
    Бо чула нарікання, що наша українська така крива, що неможливо класти.

    Я живу 11 років з плиткою з Епіцентру за, на той час, щось 60-80 грн. м. кв. і абсолютно не маю ніяких нарікань, нічим вона мені не крива і візуально виглядає добре . І от думаю, чи варто для майбутнього ремонту, переплачувати?
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2021 ---
    а він не холодний?
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Adeo, в мене є і італійська, і польська, і дешева українська в будинку. Ну по Італії питань нема жодних, польську треба дивитись, можна натрапити на різну, але переважно вона рівна, а от наша українська програє сильно. Вона не є прям крива, візуально рівна, коли покладена, але намахатись з нею і покласти так, щоб не було сильних перепадів треба дуже постаратись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1